10 – 16 Mayıs Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

10 – 16 Mayıs haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 10 -16 Mayıs haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 10 – 16 Mayıs haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 10 – 16 Mayıs haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 10 Mayıs haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

 Bu hafta hızlı başlayıp hızlı bitecek. Hem kişisel hem çevre gündemimiz sürekli değişebilir. Güçlü durmamız gereken, ani kararlardan sakınmamız gereken bir hafta. Gökyüzü hafta başında oldukça hareketli ve bu bize de yansıyacak. Ani öfke patlamaları ve gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Maddi konularda şanslı durumlar söz konusu evet ama gereksiz harcamalardan uzak durulması gerekiyor. Ayrıca sizi ve enerjinizi aşağı çektiğini düşündüğünüz kişi ve durumlardan uzak kalmaya çalışın. Sağlığınıza dikkat edin. Sevdiklerinizi de bu konuda koruyun. Her türlü sürprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonuna doğru daha pozitif ve neşeli olacağız. Olumlu düşüncenin gücüne inanın. İyi düşünün iyi olsun.. Hayır dileyin hayır bulun.. Bol sadaka ve yardım size çok güzel enerjilerle geri dönecek. Hepimizin hayrına gelişmelerin ve haberlerin geldiği mucizelerle dolu bir hafta olsun… Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun..

İşe 10 Mayıs haftası burç yorumlarınız… Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın..

 

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınızı etkileyecek olan bu yeniayla birlikte sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz. Çalışıyorsanız iş hayatınıza ve kazançlarınıza dair önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Yeniayın oluştuğu salı gününden itibaren tüm dikkatinizi finansal konulara vermeniz gerekecek. Alacak borç dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bir hareketlenme olacak. Var olan ilişkinizi daha da güzelleştirmek adına harekete geçebilir, yalnızsanız buna son vermek isteyebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu hafta, burcunuzda bir yeniay meydana gelecek. İkili ilişkiler konusunda zorlu bir yeniay olacak sizler için. Eş, aile, sevgili ya da ortağınızla bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. İkili ilişkileriniz zorlanırken, maddi hayatınıza dair çok güzel gelişmelerin olacağı bu hafta şanslı teklifler alabilirsiniz. Hayatın güzelliklerini fark edeceğiniz hafta sonuna doğru abartılı her şeyden uzak durmalısınız. Aşk, iş ya da dostluk ilişiklerinizde konu ne olursa olsun insanların fazla üzerine gitmemenizde fayda var. Bu hafta önünüze çıkan fırsatları doğru değerlendirirseniz geleceğinize etkisi olacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Haftayı rahat ve olumlu geçireceksiniz. Çalışıyorsanız ya da eğitim hayatındaysanız her şey sizin istediğiniz gibi ilerleyecek ve güzel haberler beraberinde gelecek. İş arıyorsanız bulacaksınız, aşk istiyorsanız hemen dibinizde beliriverecek. Evliyseniz ya da bir birlikteliğiniz varsa mutluluğunuz bir kat daha artacak. Neredeyse hayatın güzel tarafları önünüze serilecek. Uzundur kafanızı meşgul eden konu her ne olursa olsun kolayca çözüm ve destek bulabileceksiniz. Kendinizi sosyal çevrenizde ve aileniz arasında da çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Boğa disiplini sever. Sizi bu konuda biraz zorlayabilir. Eğer ihmal ettiğiniz bir şey varsa işiniz, eviniz, aileniz ya da ilişkiniz konusunda disipline olmanız için üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Hayatınızın hemen her alanında istediğiniz türden, hayalini kurduğunuz gibi gelişmeler de bu haftanın konuları arasında olacak. Yalnızsanız bu günleri iyi değerlendirmeye de özen gösterin zira yakın çevrenizdeki insanların ve hayatın sizi desteklemesiyle, ikili ilişkilerinizde güzel adımlar atabilir ve güzel teklifler alabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Duygusal hayatınıza değecek bu yeniayla birlikte sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Aynı şans iş ve maddi konularda da yüzünüze gülecek. Sıkıntılı durumlarınız için destek siz istemeden gelecek. Perşembe ve cuma günleri sizler için şanslı, keyifli ve etkili tarihler. Bu tarihlerde kendinizi işinizde gösterebilir, önemli tekliflerle karşı karşıya gelebilir, kendinizi bu anlamda çok şanslı hissedebilirsiniz. Hayat sizi hemen her konuda destekliyor olacak. Yalnız bu hafta bazı otorite figürleriyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmenizde fayda var.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Bu yeniayla koşturmanız gereken ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Ayrıca aşk hayatınızda ya da çocuğunuzla olan konularda daha önceden gündeme gelmiş ama bir türlü çözülememiş bir problemi çözmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz bir konu yeniden gündeme gelebilir ve siz bu konuda önemli fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha rahatladığınızı görecek ve rahat bir nefes alacaksınız. Hem iş hem duygusal hayatınızda güzel tekliflerin geleceği güzel bir haftadasınız.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Hafta boyunca mantığınızla hareket etmeyi başarabilirseniz içinde bulunduğunuz her zor durumu kolaylıkla atlatabileceksiniz. Duygusal yorgunluğunuz bu ara artabilir ancak siz her konuda ince eleyip sık dokuyan bir burçsunuz. Duygularınıza yenik düşmemelisiniz. Harcamalarınızın artacağı bu hafta kıtlık bilincini çalıştırmamak adına harcamalarınızdan pişman olmayın. Yeniayın oluştuğu salı gününden itibaren duygusal hayatınızda hareketlilik olabilir. Yalnızlar birden fazla teklifle karşılaşabilir. Sorunlu ilişkiler ise yeniayında etkisiyle düzelmeye başlayacak.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Bu haftaya girerken tüm haftanın işlerini iyi organize etmelisiniz. Aklınız biraz dağınık olabilir. Önemli işlerinizi not almanızda fayda var. Duygusal hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar söz konusuysa salı günkü yeniayla birlikte çözümleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Yalnızsanız yanlış ilişkilere çekilebilirsiniz. İyice tanımadan güvenmeyin. Çalışıyorsanız haftanın en güzel etkileri iş hayatınıza yansıyacak. İşinizi geliştirecek ve yeni kazançlar edinebileceğiniz güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda sürprizler ve iyileşme söz konusu.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. İkili ilişkilerinizi yakından ilgilendiren bu yeniayla birlikte yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda da şanslı etkiler altındasınız. Çarşamba günü, oldukça keyiflenebilirsiniz çünkü aşk hayatınızda her şey yoluna giriyor olacak. Sorunlu bir ilişkiniz, evliliğiniz varsa ortak bir kararla ya tamam ya devam diyebilirsiniz. Yalnızsanız sizi görür görmez etkisi altına alacak biriyle tanışmanız mümkün. Cuma günü sizin için önemli bir gün olacak. O gün bir konuda net bir karar vermeniz ya da imza atmanız gerekebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Bu yeniayla birlikte zorlu bir yılın ardından hayatınız nihayet biraz yoluna giriyor olacak. Özellikle maddiyat ve iş konularında sıkıntınız varsa bu hafta dış ortamlardan ya da yabancı insanlardan gelecek teklifler ayağınızı yerden kesebilir. Hayatınızda birçok konuda güzel gelişmeler bir bir olmaya başlayacak. Sadece her şeyin tam olarak oturması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Hafta sonuna doğru daha önce konuşulmuş bir teklif tekrar karşınıza çıkabilir. Duygusal hayatınızda ise inadınızı ve ipleri biraz bırakmanız sizi mutlu edecek. Bir karar vermek zorunda olmadan anda kalmaya çalışın.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yeniayla birlikte geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor. Sosyal ortamlarınızda kuracağınız ilişkiler farklı ve sıra dışı olabilir, sizi heyecanlandırabilir. Güzel ilişkiler kuracak ve güzel tekliflere açık olacaksınız. İş hayatınızda yeni gelişmeler, terfiler, zamlar ya da görev değişiklikleri olabilir. Ani kararlar vermemeye çalışın. Ast üst ilişkilerinde gerilim söz konusu olabilir. Hafta sonu daha önceden kafanızı kurcalayan, sıkıntı yaratan konular gündeme gelebilir ama endişelenmeyin bir şekilde çözüme kavuşacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta, Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Kendinizi ve hayatınızı sorgulayacağınız bu hafta dış ortamlarda zorlanabilir ve hemen tepkiler verebilirsiniz. Çarşamba gününden sonra maddi konularda destekleneceksiniz. Kendinizi, kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde güçlü hissedeceksiniz ve bu ilişkilerin maddi anlamda geri dönüşleri yüksek olacak. Plansız seyahatler sizi mutlu edecek olayları da beraberinde getirebilir. Duygusal hayatınızda oluşan hareketlenmeyle mutluluğu da yakalayacaksınız. Bu hafta yalnız kalmamaya özen gösterin çünkü sosyal ortamlarda kendinizi oldukça şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.