10 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

10 Haziran 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 10 Haziran günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 10 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 10 Haziran burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 10 Haziran günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Değişim dedik, değişime direnmeyin dedik, Haziran ayı önemli dedik ve beklenen zaman geldi.. Tüm kalıplar yıkılıp, yeniden inşa edilecek. Bu bir kehanet değil. Çağ değişiyor. Ayak uyduranlar çok kolay ilerlerken, direnenleri zor zamanlar bekliyor. Bunların burçlarla çok da ilgisi yok aslında. Kadersel etkiler daha ön planda şu günlerde. Gökyüzü sadece bu güzel değişime eşlik ediyor. Güneş tutulmasına çok güzel de bir yeniay destek veriyor. Herkes bireysel olarak kendi kalıplarını yıkacak, hayatını, hayatındaki insanları sorgulayacak. Rüyalar rehberlik edecek. Mistik zamanlar da diyebiliriz canlar. Şaşkınlıkla izleyeceğiniz, yaşayacağınız olaylara hazırlıklı olun. Sağlık bu dönemin en önemli konusu. İhmal etmeyin. Kısacası kendimize bile bakış açımız değişecek. İstediklerimize odaklanıp, dönüşeceğiz. Zor olacak belki ama inanın sonuç tüm dünya için ve hepimiz için çok güzel olacak. İsyandan çok şükür zamanı şimdi. Bu tutulma kendimizi değiştirmek ve önümüzdeki 20 yılı oluşturmak için çok güzel bir fırsat. Direnmeyin, değerlendirin. PS: Bugün gökyüzünün enerjisi çok ağır, kendinizi çok yormayın, karar vermeyin, imza atmayın, ciddi konuşmalara girmeyin.. Zihinler karışık, dikkatli olun sırlar ortaya saçılabilir.  

Koç

Bugün İkizler burcunda bir Güneş tutulması var. Bu tutulma ile birlikte kısa seyahatler, yabancılar ile ilgili gündemler eğer var ise eğitim öğretim konularıyla alakalı konularınız gözler önüne serilecek. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu tutulma esnasında Merkür ikizler burcunda Retro hareketinde olacak. Yani kısa seyahat programlarınız iptal olabilir, imzalı yazılı işleriniz de aksaklık yaşayabilirsiniz. Planlarınızı 24 Haziran sonrasına bırakmanıza fayda var.

Boğa

Bugün İkizler burcundaki Güneş tutulması maddi konularınızda iyileşme sağlayacak. Kendi kazançlarınız ve başkalarından gelebilecek kaynaklarınız gündeminiz olacak. Yeni fırsat kapıları, ek gelirler ve kazancınızdaki artışlar söz konusu. Her zaman olduğu gibi iyice düşünüp ve doğru kararlar vereceksiniz. Bu tutulma zamanı çeşitli grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Arkadaş çevrenizin genişlemesiyle yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

İkizler

Sevgili İkizler burcunuzda tutulan Güneşle birlikte hayatınızda önemli bir dönüm noktası yaşayacaksınız diyebiliriz. Kendiniz ile ilgili bırakmak istediğiniz ne varsa bırakma gücünü bulacaksınız. Yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Bu tutulma ilişkiniz, kariyeriniz, evliliğiniz ile ilgili değişimleri tetikleyecektir. Fakat Güneş tutulması ile birlikte hareket eden Retro Merkür sizi biraz gel git durumuna sokabilir. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Bugün İkizler burcunda bir Güneş tutulması var. Bu tutulma ile birlikte özellikle ruhsal şifalanma ile ilgili güçlü bir yeniliğiniz söz konusu. Aynı zamanda iş ve sağlıkla ilgili yeni bir gündem oluşabilir. Ancak devam eden Merkür Retro’ya bu aralar biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Tam oluyormuş gibi olan bazı şeylerin olmaması ya da gecikmesi mümkün. Duygusal hayatınızı sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Bu konuda sadece hislerinize güvenin.

Aslan

Bugün İkizler burcunda bir güneş tutulması var. Bu tutulma ile birlikte arkadaş ortamlarınız, sosyal çevreniz, hayattan beklentileriniz umut ettikleriniz ve bekledikleriniz, ayrıca kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler gündeminizde olacaktır. Bu konuların tamamı ile ilgili yenilikler söz konusu. Bunun yanı sıra borçlar, krediler, nafaka, ortak gelirler ile ilgili de olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. Ayrıca gündeminizde duygusal konular varsa şansınız bu konuda size nihayet gülecek.

Başak

Bugün ki Güneş tutulmasıyla birlikte kariyerinizde kadersel bir yenilik söz konusu olabilir. Yeni iş tekliflerine hazırlıklı olun. Merkür Retro’nun hala aktif olduğunun bilinciyle acele kararlar vermemeli ve iletişim dilinize dikkat etmelisiniz. İş hayatı olmayan, çalışmayan bir Başaksanız bu dönemde aileniz ile ilgili iletişiminizde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bunun yanı duygusal hayatınızda yeni gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Fırsatları iyi değerlendirin.

Terazi

Bugünkü Güneş tutulmasıyla birlikte akademik konularda bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı zamanda hukuksal bir süreç ile ilgili bir beklenti içindeyseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro’da olması ile birlikte seyahat planlarınızda ertelemeler olabilir. Günlük rutinlerinizin daha fazla olduğu ve işlerinizin oldukça yoğunlaştığı bir dönemdesiniz. İş hayatınızdaki yoğunluk ile birlikte kazançlarınızda da artış söz konusu olacaktır. Hem bedensel hem ruhsal sağlığınızı dengeli bir şekilde etkileyecek olan bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin.

Akrep

İkizler burcundaki Güneş tutulması sizin ortak kazanımlarınızı, ailenizin geliri ve kendi kazançlarınız konusunda destekliyor olacak. Yeni iş fırsatları ve daha çok kazanmanız adına şanslı etkiler altındasınız. Bu süreçte akışta kalmanızda fayda var. Bu tutulmayla birlikte şanslı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle aşk hayatınızda canlanmalar artacaktır. Hayal ettiğiniz bir aşk kapınızı çalabilir. Mevcut özel hayatınızı da ciddi bir biçimde sorgulayabilirsiniz. Ayrılıklar veya tekrar barışmalar bu dönem sizi biraz yorabilir.

Yay

Bugün İkizler burcunda bir tutulma var ve bu tutulmadan en çok etkilenecek burçlardan birisiniz. Bu tutulma ile birlikte evlilik, ikili ilişkiler ve var ise ortaklıklarınız ile ilgili yeni bir gündem oluşabilir. Yeni bir iş arıyorsanız ya da ev alma, taşınma, şehir değişikliği düşünüyorsanız, çok güzel etkiler var. Ailenizle yuvanızda kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Gelirlerinizdeki artış yüzünüzü güldürecek. Kötü günler artık bitiyor.

Oğlak

İkizler burcundaki Güneş tutulmasıyla birlikte günlük rutinleriniz, iş hayatınız, iş arkadaşlarınız ve bununla birlikte sağlık ile ilgili konularda da yenilikler gündeminizde olacak. Yeni bir iş gündeminiz oluşabilir ya da var olan işinizde yenilikler oluşabilir. İş ortamınıza yeni insanlar dahil olabilir. Ayrıca yakın çevrenizle olan ilişkinizi bir daha gözden geçirerek kendinizi sorgulamanız da mümkün. Ancak bu dönem kronik sağlık problemleriniz varsa her zamankinden çok daha dikkatli olmalısınız.

Kova

Bugün İkizler burcunda bir Güneş tutulması var. Bu tutulma ile birlikte aşk ve çocuklar ile ilgili yeni gündemleriniz olacak. Eğer bekarsanız bu tutulma size yeni aşk vaad ediyor. Bununla birlikte kazancınızın, gelirinizin artacağı bu dönemde yeni projeler gündeminize girebilir. Aynı zamanda kendiniz ile ilgili değerlerinizde daha fazla önem kazanacağı zamanlar. Sizler için sert bir dönüşüm, gelişim zamanı. Akışta kalıp, direnç göstermemeye çalışın.

Balık

Bugünkü Güneş tutulmasının güzel etkilerini hissedecek olan bir diğer burç da sizsiniz. Bu tutulma ile birlikte ev ve aile konularınız aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili yeni gündemleriniz olabilir. Aile içinde güzel haberler alabilirsiniz. Ev alma-satma, ev içinde değişim- değiştirme ya da taşınma gibi konular olabilir. Bu konular ile ilgili bir başlangıç durumu söz konusu. Şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönemi iyi değerlendirin ve fırsatları kaçırmayın.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.