11 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

11 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 11 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 11 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 11 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 11 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün Boğa burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay, hayatınızda yeniliklerin olması için eskilerin gitmesi, bitmesi ve kapanması gerektiğini gösterecek. İş hayatında istemsiz değişiklikler meydana gelebilir. Ani bir taşınma kararı, miras ve nafaka gibi yasal süreçlerden gelen maddi kazançlar gündeme gelebilir. İlahi adaletin kazanç ve kayıpları önünüze gelebilir. Gün boyunca harcamalarda daha planlı olmaya, daha akılcı davranmaya gayret edin.

Boğa

Bugün burcunuzda oluşan oluşan yeniay size fayda sağlamayan insanı, bakış açısını, yargıyı bırakmanızı isteyecek. Yaşama dair bazı yargılarınızı, insanlara dair bazı fikirlerinizi artık bırakmanız gerekiyor. Beklenmeyeni beklemeli, sürprizlere açık olmalı, planlarınızın ve şartlarınızın aniden değişebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Anlık öfke patlamaları, abartılı tavırlar ya hep ya hiç eğilimi günün sonunda pişman olacağınız durumlara götürebilir. Görüntünüzde ve tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz.

İkizler

Bugün Boğa burucunda bir yeniay var. Gündeminiz maddi kazanımlar ve güvence olacak. Para konularındaki inançlarınızı ve enerjilerinizi yenileme zamanı. Yaşamınızda kontrol dışı olaylar, durumlar önünüze gelebilir. İnsanların gerçek yüzünü görebilir, samimiyetlerinin doğruluğunu anlayabilir, yeni insanları daha hızlı hayatınıza alırken hayatınızdaki bazı kişilerle ani ve net bir şekilde kopabilirsiniz. Hayatınızı yeniden düzenleme isteği içine girebilirsiniz.

Yengeç

Bugün Boğa burcunda bir yeniay var. İlişkilerinizdeki faydasız olanın, ömrü tükenmiş ilişkilerin temizleneceği ve sistemin sizin için hayatınızı yenileceği bir süreç var önünüzde. Bugün ve takip eden birkaç gün etrafınızda, yaşamınızda size yalnızca katkı sağlayacak insanlar kalacak. Bitene, gidene üzülmeyi, gerçekleşmeyen isteklerinizi takıntı yapmayı bırakmalısınız. Yeni ilişkilerle geçmişten tamamen kopabilirsiniz. Bazı kısa süreli flörtler bu dönemde bitebilir. Eski çalışma düzeniniz, eski yaşam rutinleriniz radikal bir şekilde değişiyor.

Aslan

Bugün abartılı bir kontrol ve yönetme çabası içinde olmamaya gayret gösterin. Her türlü duygu daha güçlü bir hale gelebilir. Aşk, sevgi, nefret, özlem gibi farklı duyguları daha yoğun hissedebilirsiniz. Bugün Boğa burcunda bir yeniay var. Yaşamınızla ilgili zor bir durumu başarma adına oldukça uygun bir zamandasınız. Sizi beslemeyen, heyecanı ve huzuru bulamadığınız ilişkilerden kopabilir, bitirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ise güçlü duygularla geleceğe doğru gidebilir. Bazılarınız için evlilik konuları gündeme gelebilir.

Başak

Bir süredir cesaret gösterip adım atamadığınız, karar vermekte zorlandığınız bir konuda bugün harekete geçebilirsiniz. Taşınma, düzen değişikliği, ani seyahatler gündeme gelebilir. Alternatif işler, bir hobinin işe dönmesi, bir eğitime başlamaya veya bitirmeye karar verebilirsiniz. Bugünden itibaren aşk hayatınızda eski konular kapanıyor, geçmiş kesilip atılıyor ve yeni bir sayfaya başlama zamanı geliyor. Bu dönemde doğru olmayan hiçbir aşk ilişkisi hayatınızda kalmayacak. Sağlıklı ilişkilerde tutkular ve duygular güçlenebilir.

Terazi

Bugün sosyal medya aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilir, yeni sosyal guruplara katılabilirsiniz. Finansal konularda sürpriz kazançlar, plan dışı harcamalar gündeminize girebilir. Unuttuğunuz bir ödemeyi yapabilir, dışardan gelen paralarla ilgili daha şanslı olabilirsiniz. Bugün Boğa burcunda oluşan yeniayın da etkisiyle aşk ilişkilerinizde tensel paylaşımlara, maddi paylaşımlara ekstra dikkat etmelisiniz. Yanlış cinsel birliktelikler memnuniyetsizlik, mutsuzluk gibi ruh hallerine götürebilir.  Ailenizle ilişkilerinizdeki sorunlar artık kalıcı bir şekilde çözülebilir.

Akrep

Bugün ilişkiler, ortaklıklar ve dostluklarda önemli değişimler, önemli gelişmeler, beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Bazı kişilerden şaşırtıcı tavırlar görebilirsiniz. Bazı ilişkilerde bugüne dek olan tavırlarınıza tamamen zıt hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda hatalarınız ve doğrularınızla kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Bugün Boğa burcunda yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte eski düşüncelerinizi, kalıplaşmış yargılarınızı bırakmanın size çok şey kazandırdığını göreceksiniz. Ani bir ev değişikliği, taşınma konusu gündeme gelebilir.

Yay

Bugün Boğa burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte finansal alanda güçlenme, önemli bir maddi kazanç veya birikim elde etme, daha çok kazanma adına riskler alma gibi konular gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Daha çok kazanmanın çalışmalarını yapabilirsiniz. İş arayanlar için oldukça destekleyici bir zaman dilimi. Aşk ilişkilerinizde kısa süreli gündemler oluşabilir. Yeni ilişkilerde aceleci olmamalısınız. İyice tanımadan sözler vermeniz sizi sıkıntıya sokabilir.

Oğlak

Bugün Boğa burcunda oluşacak yeniay iç dünyanızda, dış görüntünüzde, tavırlarınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek. Kendinizle bir iç yüzleşme yaşayabilir, hayatınızda aksayan alanlar üzerine kafa yorabilir, gelişmeniz gereken yanlarınızı fark edebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde her anlamda dengeyi korumaya özen göstermeli, başlamak veya bitirmek noktasında dürtüsel davranmamalısınız. Dikkat çekeceğiniz, daha fazla beğenileceğiniz, yeni ilişki fırsatlarının doğabileceği günlerdesiniz. Aşk ilişkilerinizde kısa süreli gündemler oluşabilir.

Kova

Bugün Boğa burcunda bir yeniay var. Bu yeniay bazı insanların gerçek yüzünü görmenizi, bazı insanların gerçek niyetini anlamanızı sağlayacak. Bugünlerde bazı ilişkiler kontrolünüz dışında yokuş aşağı gidebilir. Bazı ilişkiler kontrolünüz dışında bitebilir. Sorunlu bir ilişki, evlilik bugünlerde sizin için daha katlanılmaz hale gelebilir. Aşk duygusunu hissedebileceğiniz, güven odaklı ilerleyebileceğiniz ilişkiler karşınıza gelebilir. Abartılı bir bireysellik içinde olabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Güvendiğiniz, sırtınızı yasladığınız insanlar değişiyor. Yeniye açılmaktan korkmamalısınız.

Balık

Bugün Boğa burcunda yeniay meydana geliyor. Aylık kazanç ve gelirlerinizde değişim olabilir. Ek iş fırsatları ile finansal anlamda güçlenebilirsiniz. Seyahatlerde ani değişiklikler, aksaklıklar veya ani seyahat planları gündeme gelebilir. Bugün ayrıca ikili ilişkilerinizde fedakarlık ve anlayış önem kazanabilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz, karşınızdakileri doğru okumaya çalışmanız önemli olacak. Hastalıklara ve hastalıkların getireceği yorgun düşmeye, eve kapanma haline dikkat etmelisiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.