11 Şubat Günlük Burç Yorumları.. Kova Burcundaki Yeniayın Burcunuza Etkisi Neler?

11 Şubat 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 11 Şubat günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 11 Şubat günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 11 Şubat burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 11 Şubat günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

 Koç

Bugün Kova burcunda bir yeniay var. Yeniay, sizler için umut olacak. Keşke dedikleriniz bir bir gerçek olabilir. Aşkta inanılmaz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Şansım yok diyen Koç’lar bu yeniaydan sonra şansa inanacaklar. Geçmiş konular açığa çıkarken geleceğe dair yeni hedefleriniz gündeme gelecek. Merkür Retro’su eski dostlarınızı karşınıza getirebilir, yarım bıraktığınız konuları tamamlamak adına fırsatlar sunabilir.

Boğa

Kova burcunda oluşacak yeniay, agresif olduğunuz kariyer konularında size bir şans verecek. Özellikle bu iş hayatında sadece başarı değil maddi olarak da destekler getirecek. Sadece Merkür Retro bitmeden yeni bir işe başvurmayın. Sizin için güçlü bir yeniay. Toplumsal statü ve kariyeriniz adına yeni kararlar alabilirsiniz. Planlarınızı yapın ve 22 Şubat itibariyle hedeflerinizi gerçekleştirmek için adımlar atın. Hedeflerinize ulaşmanız için destekleneceksiniz.

İkizler

Bugün Kova burcunda bir yeniay var. Bu Kova yeniayında, sizler akademik alanda yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca aşkta her şey ters gidiyor derken bir anda şansınız dönebilir. Hislerinizin artacağı bu günlerde düşüncelerinize maksimum özen gösterin. Aklınıza gelen başınıza gelebilir. Parasal konularda rahatlayacaksınız. Gezegeniniz Merkür Retro olduğundan yaşamınızdaki rutinleriniz yavaşlayabilir. Hayatınızı gözden geçirmek, eksiklerinizi tamamlamak adına güzel bir yeniay.

Yengeç

Bugünkü yeniayda sizler için finansal olarak şans var. Bu sebeple parayla ilgili her türlü endişeyi bu yeniayla birlikte bırakacaksınız. Ayrıca bu yeniayda eşiniz, aileniz ya da ortağınızın gelirlerinde artış olabilir. Beklenmedik paralar, krediler ya da kazanımlar açısından şanslı günlerdesiniz. Aradığınız desteği zorlanmadan bulacaksınız. Aşk konusunda da şanslı olacağınız bu yeniay zamanı, var olan ilişkileriniz güzelleşirken yalnızlar istediği gibi bir ilişkiye başlayabilir.

Aslan

Bugün oluşan Kova yeniayı gerginlik yaşadığınız ilişki konularında yeni başlangıçlar için sizleri destekleyecek. Eskideki her şeyi bırakıp aşkla yola devam edebilirsiniz. Evlilik veya ortaklık kararı almak isteyebilirsiniz. Var olan işinizde maddi geliriniz artabilir. İş arıyorsanız bulabilir, yeni atılımlar için harekete geçebilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Yavaş hareket etmenizde ve 22 Şubat’ı beklemenizde fayda var.

Başak

Kova yeniayında agresif olduğunuz konularda yeni başlangıçlar için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Duygusal hayatınızda da karamsarken ansızın biri kalbinizi çalabilir. Gezegeniniz Merkür Retro olduğundan rutinlerinizde, genel düzeninizde gecikmeler yaşanabilir. İş hayatınızda, planlarınızda aksamalar olabilir. Bununla birlikte yeniay meslek hayatınızda yeni projeleri, yeni fikir ve planları gündeme getirecektir. İş birlikleri yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi

Bugünkü Kova yeniayıyla beraber aşk hayatınızda şanslı ve yeni bir döneme gireceksiniz. Hatta bu Venüs-Jüpiter ikilisini en çok Terazi’ler görecek. Kısacası sizler için aşk zamanı. Gerek parasal gerekse yaşamsal istekleriniz hareketlenecek. Yeni heyecanlar yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Yeni girişimler şans vadetse de Merkür Retro olduğundan iş ve planlarda yavaşlamalar meydana gelebilir. İlahi adaletin çalışacağı zamanlar. Af dilemeye gelenler olabilir.

Akrep

Bugün Kova burcunda bir yeniay var. Bu Kova yeniayında aileye sevinçli haberler gelebilir. Yeni bir birey katılabilir. Eviniz, yuvanız önceliğiniz olacak. Taşınmak, yer değiştirmek, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Yeniay aile olma kararı aldırabilir. Yaşamınızla ilgili yeni planlar söz konusu, mülk ve gayrimenkul alım satım gibi konular ön plana çıkabilir. Merkür Retro’su aileyle bazı iletişim sorunlarını ortaya çıkartsa da bunları çözme konusunda yardımlar da getirecektir.

Yay

Kova burcunda bugün oluşan yeniay sizlere hiç ummadığınız güzel haberler getirecek. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz şeyler varsa bunlarla ilgili lehinize haberler alabilirsiniz. Yeni haberler, yeni tanışmalar, yeni projeler söz konusu olsa da Merkür Retro’su devam ettiğinden imzalara ve anlaşmalara karşı temkinli olmalısınız. Hedeflerinizi koyun ancak 22 şubattan sonra harekete geçin. Hayatınızın bir anda güzelleştiğine şahit olacaksınız.

Oğlak

Bugün oluşan Kova yeniayıyla beraber ayın başındaki maddi risklerin aksine finansal olarak mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önünüzde maddi olarak yeni kapılar açılabilir. Gelirinizde artış olabilir. İşinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Geçmişteki iş fırsatları yeniden karşınıza gelebilir. Harcamalarınıza dikkat edin, bütçenizle ilgili düzenlemeler yapın. Aile içinde, aşk hayatında ya da çocuklarınızla ilgili bazı gerginlikler ortaya çıkabilir.

Kova

Bugün burcunuzda bir yeniay oluşuyor. Yeniay sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yeni sayfalar açacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kesinlikle ben yapamam değil ben yaparım diyerek her konuda harekete geçin. Dış görünüşünüzde radikal değişimlere gidebilirsiniz. Yaşamınızın her alanında önemli gelişmeler söz konusu olacak. Merkür Retro’su devam ettiğinden plan ve programlarda aksamalar meydana gelse de yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Balık

Kova burcunda bugün oluşan yeniay sizlere psikolojik olarak iyi gelecek. Aklınıza taktığınız ne varsa bir bir size yük olmaktan çıkacak. Yalnızlaşmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Geçmişi sorgulayacağınız ve kendinizle yüzleşmeler yaşayacağınız bir süreç. Yeni plan ve projeler adına hazırlık ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni adımlar için 22 Şubat sonrasını bekleyin. Duygularınız, rüyalarınız aktifleşebilir. Bedeninizi, ruhunuzu dinlendirin.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.