12 – 18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

12 – 18 Ekim haftalık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 12 – 18 Ekim haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 12 – 18 Ekim haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 12 – 18 Ekim haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 12 – 18 Ekim haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Koç

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Ama endişelenmeyin. Finansal konularda biraz zorlansanız da sizi çok üzmeyecek bir hafta olacak. Retro’nun başlamasıyla geçmiş hesaplar tekrar gün yüzüne çıkabilir. Yarım kalan bir aşk, bir ortaklık ya da haksızlık tamamlamanız için size fırsat tanıyacak. Bundan kazançlı çıkmak sizin elinizde. 16 Ekim’de Terazi burcundaki yeniay sizi mevcut ilişkinizle sınayabilir. Evli olanlar büyük bir sınavdan geçebilir. Yalnızlar yanlış ilişkiler içerisine girebilir. Bu hafta konu ne olursa olsun beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Boğa

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftaya oldukça enerjik başlayacaksınız ta ki 14 Ekim’e kadar. Elinizde bitirmeniz gereken ne varsa bitirin, başlamanız gerekenlere hızla başlayın. Çarşamba gününden sonra hayat sizi biraz zorlayabilir. Merkür Retro’su önümüzdeki bir ay boyunca önce ikili ilişkiler, partner, kontratlar ve yasal süreçler gibi konularda baya bir zorlayacak. Yeniay ise çalışma ortamınıza doğuyor. İş hayatınızda yenilenme isteğiniz artabilir. İş değişikliği, ani istifalar, aniden işe başlamalar gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Stres hayatınızda etkili olacaktır. Yüksek hayaller kurmayın.

İkizler

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Yine mi zorlanacağız diyeceksiniz ama maalesef evet. Gökyüzü şenliğinden baya bir nasibinizi alacaksınız. İş ve ortaklıklarda aksamalar, istediklerinize kavuşamamalar, borçların baskısı, maddi sıkıntılar, sosyal çevrenizde ağız dalaşları, dedikodular, aile içi tartışmalar bu hafta yakanızı bırakmayacak. Tek güzel şey 16’sında oluşan yeniayla birlikte yalnızlara aşk çanlarının çalması. Ama siz yine de her şeyi abarttığınız gibi bu durumu da abartmayın. Sonuç istediğiniz gibi olmayabilir.

Yengeç

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftanın şanslı burçlarındansınız. Sadece 14 Ekim ailenizle ilgili bazı sıkıntılarla boğuşmanıza neden olabilir ancak genele bakacak olursak planlarınız tıkır tıkır işleyecek görünüyor. Duygusal hayatınızdaki hareketlenme siz aşk burçları için oldukça iyi neticeler getirecek. Ev ya da iş değişikliği düşünüyorsanız bundan daha iyi zaman bulamazsınız. Mevcut durumunuzda özellikle maddi konularda çok güzel gelişmeler olacak. 16 Ekim’deki yeniay ev ve yuva alanında yeni bir oluşuma adım atacağınızı ve mutluluk vaat ediyor.

Aslan

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Yeni haftaya evinizle ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Uzundur sizi sıkıntıya sokan konulardan kurtuluyorsunuz. Hafta ortası partner ya da yakın arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşamanız ve tek başınız kalmanız söz konusu. Neyse ki yeni ay imdadınıza yetişecek ve duygusal hayatınıza yepyeni biri girecek. Bu hafta yeniaya kadar mümkün olduğunca hareket etmeyin, kararlar vermeyin. Cuma’dan sonra istediklerinize kavuşmanız an meselesi. Retro önümüzdeki bir ay devam ediyor olacak ama endişelenmeyin her şey güzel gidecek.

Başak

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Finansal açıdan rahat bir nefes alacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Beklemediğiniz paralar, aile destekleri, kredi başvuruları gibi yerlerden paranız gelebilir. Hafta ortası gerginliğe sebep olacak Güneş Mars karşıtlığı, evinizde bazı sorunlar çıkarabilir. İkili ilişkilerinizde ayrılık kararı alabilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay gelir hanenizi etkiliyor. Finansal bir anlaşmaya imza atabilir, ortaklığa girişebilirsiniz. Karar vermeden önce çok iyi düşünmeli elinizdeki mevcut durumu korumalısınız.

Terazi

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftanın bir diğer şanslı burcu sizsiniz. Burcunuzda oluşacak yeniay sizi şimdiye kadar deneyimlemediğiniz çok güzel fırsatlarla karşılaştıracak. Finansal konularda ki sizi mutlu edecek haberler yanı sıra, ikili ilişkiler konusunda da desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Evliler çocuk kararı verebilirsiniz. Bekarlar hiç ummadığınız birinden teklif gelebilir. Ancak bu pembe tablo gözünüzü kör etmesin. Sorumluluklarınızı özellikle sağlığınızı ihmal etmeyin. Retro sizi biraz geçmişe götürebilir. Yarım kalan bir konu kapınızı çalabilir. Biraz canınız sıkılsa da çabuk atlatacaksınız çünkü bu hafta sizin haftanız.

Akrep

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Bu hafta güç savalarına dikkat. Çalışıyorsanız üstlerinizle, değilse aileniz, eşiniz ya da en yakın arkadaşınızla ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Retro sizi geçmişinizle sınayabilir. Haksızlık yaptığınız insanlardan özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle aile içi sorunlar konusunda vicdan yapabilir, kendinizi kötü hissedebilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki yeniay yasak bir ilişkiye veya gizli bir aşk ilişkisine adım atabileceğinizi gösteriyor. Bazılarınız gizli bir ortaklığa imza atabilir. Sonuçlarına katlanmak zor olacaktır, dikkatli olun.

Yay

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftaya başarılı bir giriş yapacaksınız. Çalışıyorsanız iş hayatınızdaki hareketliliğe yetişmeniz zor olabilir. 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, kariyer çevreniz ile yaşayacağınız bir güç düellosuna işaret ediyor. Kazanan taraf olmak istiyorsanız egolarınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor. Cuma günkü yeniay sizi yepyeni bir çevreye taşıyabilir. Bunun için gerekli maddi desteği bulmakta da hiç zorlanmayacaksınız. Sadece ailenizle ilgili bazı haberler sizi üzebilir. Onların isteklerine yetişemeyebilirsiniz.

Oğlak

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftaya keyifli başlayan burçlardan birisiniz. Finansal kazanımlarınız keyfinizi yerine getirecek. Hafta ortası Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce kariyer çevresi, elde ettiğiniz gelirler ve kariyer hedefleri ile ilgili geçmişte yaptığınız görüşmelere ve yarım kalan işlere odaklanacağınızı gösteriyor. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki yeniay, yeni bir pozisyona atanacağınızı, terfi edeceğinizi veya kariyer alanında yeni bir başlangıç yapacağınızı müjdeliyor. Duygusal hayatınızdaki sorunları olaylara gerçekçi yaklaşarak aşabilirsiniz. Tek taraflı düşünmemeye gayret edin.

Kova

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Aile içi problemler haftaya izini bırakacak. Geçmiş sorunlar yeniden gün yüzüne çıkabilir ve geleceğinizi etkileyecek kararlar verebilirsiniz. Sakin kalmalısınız. Düşünmeden hareket etmeyin, sonuçlar çok kötü olabilir. Cuma günkü yeniaya kadar sorunlardan başınızı kaldıramasanız da Terazi burcundaki yeniay, güzel bir ortaklığa, iş anlaşmasına veya bir aşk ilişkisine adım atacağınız gösteriyor. Mevcut ilişkinizdeki tüm sorunları bu süreçte düzeltebilir, geleceğe daha iyi hazırlanabilirsiniz. Maddi sorunların düzelmesi için biraz daha çaba harcamalı ve beklemelisiniz.

Balık

Gökyüzü bu hafta oldukça hareketli. 14 Ekim’de Güneşle Mars karşı karşıya gelecek. 15 Ekim’de Merkür yine Retro harekete geçiyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda bir yeni ay var. E daha ne olsun? Haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Beklediğiniz haberler peşi sıra gelecek. Maddi durumunuzdaki iyileşme keyfinizi yerine getirecek. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki yeniay, yeni bir kredi anlaşmasına, finansal ortaklığa veya yatırıma adım atacağınızı gösteriyor. İstediğiniz gibi bir eve sahip olabilir ya da araba satın alabilirsiniz. Parayı nereden bulacağınızı düşünmeyin, gerekli destekler için zorlanmayacaksınız. İkili ilişkilerde durum çok aydınlık görünmese de güzel gelişmeler yüzünden pek sorun etmeyeceksiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.