14-20 Aralık Haftalık Burç Yorumları

14-20 Aralık 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 14-20 Aralık haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 14-20 Aralık haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 14-20 Aralık haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 14-20 Aralık haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Haftaya Yay burcunda güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Herkes için her şey aniden değişebilir. Ama endişelenmeyin. Güzel ve kalıcı değişimler bunlar. Mevcut düzenimizi değiştirmemiz bizi zorlayan, yeniye direnemeyeceğimiz uzun soluklu bir zaman dilimine giriyoruz. Hayatımızdaki birçok şey biterken, yeniler kendiliğinden yer bulacak. Bu hafta, birdenbire meydana gelen olayların hızına yetişmekte zorlanabiliriz. Güneş tutulmaları doğa olaylarını tetikleyebilir. Şimdiden fırtına ve sağanak yağışların yarattığı zorlukları izliyoruz. Bu etki bir süre daha sürebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Yeniayın getirdiği yenilikler ve güçlü güneş tutulmasının hayatımızdaki sert ama güzel etkileri aynı anda oluşacağından biraz afallayabiliriz. Ancak son söz olarak şunu söylemekte fayda var. Her ne olacaksa herkes için en iyisi olacak…

Burcunuza etkisi ve haftalık burç yorumlarınız..

 

Koç

Biraz başkalarının söylediklerini dinleme zamanı. Sürekli başınızın dikine gitmenizin ceremesini çekeceğiniz bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta yeniay ve güneş tutulması aynı anda yaşanacak ve zamanın size yetmediğini fark edeceksiniz. Yetişmeye çalışırken, önemli bazı şeyleri atlayabilirsiniz. Daha sonra sorun yaşamak istemiyorsanız, planlı hareket etmeye çalışın. Hafta ortasında yakın çevrenizden alacağınız destekle, eğer onları dinlemeyi becerebilirseniz, işlerinizi çok daha kolay halledebilirsiniz. Neyse ki hafta sonuna doğru bu sert etkiler kayboluyor. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme geçiş yapacaksınız. Bunca koşuşturma içerisinde sağlığınızı ihmal etmeyin. Bu hafta duygusal hayatınızda aceleci tavrınızdan nasibini alacak. Bu süreçte partnerinizle anlaşmak kolay olmayabilir. Aile içinde gerilimler yaşanabilir. Büyütmemeye çalışın.

Boğa

Gireceğiniz ortamlardan ekstra fayda sağlayacağınız bir haftaya giriş yaptınız. Hafta yeniay ve güneş tutulmasının etkileriyle başlayacak. Burcunuza etkisi ise daha çok kariyer alanınızda başarı olarak dönecek. Elinizi attığınız hemen her işte başarı ve kazanç sağlayacaksınız. Haftanın sizi zorlayan tek kısmı ikili ilişkiler konusunda olacak. Partnerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilir, gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Uzatmamanız ve gönlünü almanız sizin hayrınıza olacaktır. Maddi kazanımların çok olacağı bu haftayı iyi değerlendirirseniz karlı çıkacaksınız. Yatırımlarınızı iyi planlayın. Hafta sonuna doğru tüm gerginliğinizin biteceğini ve önümüzdeki günlerin çok daha iyi geleceğini müjdeleyebiliriz. Etkili ve güçlü arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve onlardan fayda sağlayabilirsiniz. Yalnız Boğalar az daha sabır, aşk hayatınız bu aralar rutinini bozmayacak.

İkizler

Çalışma hayatınızda birtakım zorluklarla karşılaşacağınız bu hafta aradığınız destekleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü haftaya yeniay ve güneş tutulmasının etkileriyle başlıyoruz ve sizin burcunuz bundan sert etkilenecek burçlar arasında. Konuşmalarınıza, yaptıklarınıza bu hafta ekstra özen gösterin. Hafta ortasına doğru kendi ailenize ve yakınlarınıza yardım etmek önem kazanabilir. Yapacağınız bu yardımlar size kalıcı, güzel adımlarla geri dönecektir. Aile içinde daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle duygusal alanda şüphe etmek ve bunun sonucunda eleştirel davranmak hem sizi hem partnerinizi yorabilir. Sakinliğinizi korumak, ilişkinizin geleceği açısından daha iyi sonuçlar getirecektir. Maddi sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için bazı yeni girişimlere girebilirsiniz. İyicil etkiler hafta sonuna doğru sizi rahatlatacak.

Yengeç

Haftaya ve güne yeniay ve güneşin tutulmasıyla başlıyoruz. Sizlerse bu etkiler altında oldukça sakin bir haftaya giriş yaptınız. Kısa bir mola zamanı. Hayatın sizi zorlayan kısımlarını bir süreliğine geri plana atarak, tatil planları yapabilirsiniz. Uzakta olan sevdiklerinizi ziyarete gidebilir ya da partnerinizle küçük bir kaçamak planlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru maddi konularla mücadele etmeniz gerekebilir. Ama endişelenmeyin. Hiç beklemediğiniz maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ortak hareket etmek veya ortaklarınızla para hesabınızı oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu geri planda durduğunuz psikoloji ve dönüşüme dayalı işlerinizde daha rahat hareket edeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Hafta boyu ve takip eden günlerde fikir ayrılıklarını destekleyen konuşmalar içine girmemeye çalışın.

Aslan

Bugün yeniayda bir güneş tutulması var. Burcunuza etkisi oldukça iyi olacak. Bu hafta hayatınızın hiç olmadığı kadar yoluna girdiğini göreceksiniz. Bugünden itibaren başlayan olumlu olaylar hayatınızın geri alanını etkileyecek. Hafta boyunca iş hayatınızda alacağınız destekler sizi bir adım ileriye götürecek. Hafta ortası ikili ilişkilerinizde artık ipleri elinize alacaksınız. Aileniz, varsa partnerinizle olan ilişkilerinizde bazı gerilimleri aşacaksınız. Cuma gününden itibaren, iş hayatınız ve sosyal çevreniz hareket kazanıyor. Bu koşuşturma içerisinde sağlığınızı ve kendinizi ihmal etmemeye çalışın. Maddi kazanımlarınızın artacağı bu hafta çok çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Yalnız Aslanlar, hafta sonu gireceğiniz ortamlarda geleceğinizi etkileyecek biriyle tanışabilirler.

Başak

Haftaya ve güne yeniayda oluşan güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Aile, çocuklar, akrabalar bu hafta sizi zorlayabilir. Onların sorunlarıyla uğraşırken kendinizi ihmal edebilirsiniz. Tarafsız kalmakta zorlanabilirsiniz. Hatta işleri bilmeden de olsa iyice karıştırabilirsiniz. Ego savaşlarına girmekten kaçınmalısınız. Bu hafta gelir gider dengenizi kurmakta zorlanabilirsiniz. İstediğiniz ya da beklediğiniz destekleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Çalışan bir Başaksanız, birlikte çalıştığınız kişilerle ters düşme, ani iş bırakmalar/değiştirmeler yaşayabilirsiniz. Hafta zorlu geçeceğe benzese de partneriniz yüzünüzü güldürmeyi başaracak. Varlığıyla size destek olacak. Partneri olmayanlar üzülmeyin. Zor haftanın en güzel yanı sizi çok mutlu edecek bir aşka yelken açabilirsiniz.

Terazi

Çok hızlı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Çok çalışacak, çok yorulacak, o ölçüde de kazançlı çıkacaksınız. Yorulduğunuz anda destek istemekten çekinmeyin. Haftaya yeniayın yanı sıra güneş tutulmasının etkileriyle başlıyoruz. Bu etkiler altında bu hafta hangi konuda destek ararsanız, kolaylıkla bulacaksınız. Hafta ortasında ihmal ettiğiniz ailenizle ilgilenmeniz gereken sağlık haberleri alabilirsiniz. Eleştirel yapınızla özellikle aile ilişkilerinizi zorlamazsanız sizin için daha iyi olacaktır. Hafta sonundan itibaren hayatınızda önemli değişimlere ve dönüşümlere açık olun. Yalnız sosyal çevre ve partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde bazı maddi sorunlar baş gösterebilir. Öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Anlayışlı olmalısınız. Tek taraflı düşünmeyin. Hislerinize güvenin. Sizi doğru yönlendirecektir.

Akrep

Güne ve haftaya yeniay ve güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Bu da demek oluyor ki nihayet rahat bir nefes alacağınız haftaya giriş yapıyorsunuz. Bugün, sürpriz gelişmelere gebe. Uzundur beklediğiniz haberler bu hafta peş peşe gelebilir. İş arayan bir Akrepseniz, istediğinizden daha iyi bir işe girebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız varsa, ummadığınız destekler gelebilir. Aile içinde, eşinizle, çocuklarınızla bir probleminiz varsa bu hafta bunları çözüme kavuşturabileceksiniz. Hemen her şey tam da istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Bu hafta evinizle ilgili değişikliğe gidebilir, ev değiştirebilir, yeni bir düzen kurmak için planlama yapmaya başlayabilirsiniz. Maddi manevi kazanımların çok olacağı bu haftayı iyi değerlendirmeye çalışın. Gelecek endişelerinizden arınabilirseniz, her şeyin kendiliğinden yoluna girdiğini göreceksiniz.

Yay

Bugün yeniayda bir güneş tutulması var. En çok etkilenecek burçlardan biri olacaksınız. Haftaya, özellikle bugüne maddi kazanımlar, alacaklar, borçlar kısacası finansal konular damgasını vuracak. Neredeyse tüm hafta bu konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Önemli kararlarınızı hafta ortasından sonraya bırakmanız iyi olacak. Çalışan bir Yaysanız, bu hafta maddi konularda destek bulmakta çok zorlanmayacaksınız. Aradığınız çok yakınınızdan gelebilir. Endişe etmeyin. Sadece artan iş yükünüz sizi sağlık açısından zorlayabilir. Bu hafta sağlığınıza daha dikkat edin. Hafta sonuna doğru sosyal ve özel hayatınızda da hareketlenme başlıyor. İkili ilişkileriniz kafanızın rahatlamasıyla daha da yoluna girecek. Gergin ilişkileriniz düzelmeye başlıyor. Yalnız maddi kazanımlar size harcama yaptırabilir. Bu konuda dikkatli davranmanız sizin yararınıza olacaktır.

Oğlak

Bugün yeniay ve güneş tutulması aynı anda gerçekleşiyor. Bu da uzun zamandır yaşadığınız tüm sıkıntıların bittiğine şahit olup, nihayet rahat bir nefes alacaksınız demek oluyor. Ayrı düştüğünüz herkesle bir şekilde yollarınız kesişecek. Affetmeyi ve affedilmeyi yoğun yaşayacağınız bir haftadasınız. Maddi konularda da yüzünüzün güleceği bu hafta, girişimleriniz ve planlarınızı ortaya koymak için isteğiniz artacak. Yalnız bu hafta sağlığınıza ekstra özen gösterin. Küçük yaralanmalara, düşmelere karşı dikkatli olun. Hafta sonuna doğru hem aşk hayatınızda hem de ikili ilişkilerde yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Çevrenizden bu konuda fayda göreceksiniz. Yalnız bir Oğlaksanız, riskli gördüğünüz ilişkilerden ve kişilerden uzak durmanızda fayda var. Hislerinizi sizi bu konuda yönlendirecektir.

Kova

Bu hafta gelecek adımlarınızda hayatın sizi desteklediğini görecek, işlerinizde kalıcı sonuçlara yatkın olacaksınız. Çünkü haftaya yeniayın ve güneş tutulmalarının etkisiyle başlıyoruz. Bu haftadan sonra önümüzdeki bir ay boyunca hayatınızı yeniden yapılandırmak için yoğun çaba içerisinde olacaksınız. Yaşadığınız yer, sosyal çevre ve iş çevreniz tamamen değişebilir. Endişelenmeyin. Bu değişim size iyi gelecek. Bu hafta çok çalışacak ve kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Çalışmanızın karşılığında kazançlarınızda gözle görülür biçimde artacak. Terfi, zam, yeni bir oluşum sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yine ikili ilişkilerinizde mutluluğu yaşarken, yalnızlar yeni aşklara başlayabilirler. Bitmesi gereken bitecek, devam edenler mutluluğu yakalayacak. Bebek haberi alabileceğiniz bu hafta, istenmeyen gebeliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Balık

Haftaya yeniay ve güneş tutulması etkileriyle başlıyorsunuz. Bu hafta tüm enerjinizi maddi konulara harcayabilirsiniz. Maddeye olan bağımlılığınız, bu hafta sizi zorlayacak görünüyor. Ne kadar kazansanız da gözünüze az görünecek. Yine maddi konular yüzünden aileniz ve sevdiklerinizle aranız açılabilir. Çalışan bir Balıksanız, daha çok kazanmanın yollarını ararken, iş değiştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizdeki gerilime dikkat edin. Gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Özellikle partnerinizle anlamsız konularda gerilebilirsiniz. İlişkinizin bozulmasına karşı dikkatli olmalısınız. Yalnız bir Balıksanız, yanlış ilişkilere çekilebilirsiniz. İyice tanımadan yeni bir ilişkiye başlamayın. Yine duygusal anlamda geçmişte tamamlanmamış bir ilişkiden haber alabilir ya da tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com