14 Şubat Günlük Burç Yorumları.. Bugün Hangi Burcu Neler Bekliyor?

14 Şubat 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 14 Şubat günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 14 Şubat günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 14 Şubat burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 14 Şubat günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…


Koç

Bugün idealleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitme arzusu güçlenebilir. Bunu sağlayabilirsiniz ancak şartlar ve koşullar tamamen size bağlı. Dalgınlıklar, hızlı düşünüp hızlı kararlar alma, sabırsızlık, heves ve merak ön planda olabilir. Bu dönemde yaşayacağınız tanışmalar, başlayan ilişkiler anlık heveslerle başlayacak ilişkilere işaret edebilir. Yeni başlangıçlardan kaçınmalısınız.

Boğa

Bugünden itibaren duygusal hayatınızla ilgili kalıcı adımlar atabilir, geleceğinize odaklanabilirsiniz. İş hayatında büyüme ve başarı artık emek, sabır ve çabadan geçiyor olacak. Geçtiğimiz yıllarda kurduğunuz ilişkiler daha önemli ve belirleyici iken artık emek verdiğiniz alanda sistem ödüllerini sunacak. Bugünler yaşamınızla ilgili radikal kararlara, cesur adımlara gideceğiniz bir süreci getirecek. Dış görüntünüzle ilgili önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler

Bugün hedeflerinize ulaşmak adına çaba harcamanız, stres yönetimi yapmanız ve pes etmemeniz gerekiyor. Sabit fikirlilik bu süreçte zorlanmanıza neden olabilir. Patronlar, yöneticiler ve hocalarınızla iletişiminizde daha özenli ve kontrollü olmalısınız. Seyahat planlarınızda ani değişiklikler olabilir. Evlilikler ve uzun süreli ilişkilerde resmiyet gündeme gelebilir. Sorunlu evliliklerde boşanma kararı gibi konular gündeme girebilir.

Yengeç

Bugün bazı ilişkilerde yüzleşmeler yaşanabilir, konuşulmayanlar konuşulabilir. Eski partnerler kapınızı çalabilir. Önümüzdeki hafta konunuz tamamen finansal durumunuz olacak. Büyük kazançlar, büyük yatırımlarla ilgileniyor olacaksınız. Riskli yatırımlardan ve birikimlerden önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da aileniz aracılığıyla paralara kavuşmanız da mümkün. Aile üyelerinin maddi birikimlerinde, finansal durumunda güçlenme gündeme gelebilir.

Aslan

Bugün yaşadığınız bazı şeyler neticesinde doğru insanlarla doğru ilişki kurmayı yeniden öğrenecek, insanlara daha farklı yaklaşmaya başlayacaksınız. Doğru ilişkiler içinde olmak için ve doğru insanlarla bir arada olmaya artık önem vermelisiniz. Zira zaten yanlış ilişkiler yok olmaya mahkum olacak. Bu günlerde tanışacağınız kişiler, daha önce karşılaşmadığınız tarzda, sıra dışı ve farklı karakterler olabilir. Maddi yönden güçlü kişiler karşınıza gelebilir.

Başak

Bugün ikili ilişkilerinizde iyileşmeler söz konusu olabilir. Barışmalar, romantik duygular ve duygusal paylaşımlar öne çıkabilir. Bu günlerde tanışacağınız kişiler daha hassas ve romantik olabilir, bu dönemde başlayacağınız ilişkiler yüksek duygular getirebilir. Bazılarınız için kısa süreli flörtler gündeme gelebilir. Aile üyelerinin hayatında önemli değişimler olabilir. Ailenize yeni kişiler katılabilir. Borç alma verme durumları gündeme gelebilir.

Terazi

Bugün işlerin daha kolay ilerlediğini, daha kolay sonuçlandığını görebilirsiniz. Süregelen ilişkileriniz sağlamlaşma ve kalıcılık yolunda ilerleyebilir. Karşınızdaki kişilerle beklentiler ve duygular uyuşmayabilir, bu da bazı ilişkilerin sonlanmasına neden olabilir. Bu günlerde yaşanan ayrılıklar daha kalıcı olabilir, kalıcı izler bırakabilir. Kaybetme korkusuyla hareket etmeyi bırakmalısınız. Hem finansal hem cinsel paylaşımlarda daha özenli, dikkatli ve seçici olmalısınız.

Akrep

Bugün alttan aldığınız veya idare ettiğiniz durumlara artık karşı koyabilir, net bir tavır alabilirsiniz. Bu günlerde ayrılık kararı, bitiş adımları daha çok sizden yana gelebilir. Bazı Akrep burçları ise bu günlerde süregelen ilişkisini ilerletme ya da bitirme adına planlar içerisine girebilir. Zira anlık bir inatlaşma, zıtlaşma ilişkilerde hasara neden olabilir. Bu dönemde evinizde gereksiz, fazla veya yıpranmış eşyaları elden çıkarmaya çalışın, evin havasını hafifletin, geçmişten özgürleşin.

Yay

Bugün kafanıza koyduğunuzu yapmak isteyecek, daha kararlı ve istikrarlı olmak adına gayret göstereceksiniz. Zira bu yıl, ödülleriniz ve başarılarınız bu istikrar ve kararlılıktan gelecek. Karamsarlık, kendinizden şüphe etmek ve akışa teslim olmak ise fırsat kapılarının kapanmasına neden olabilir. Rüyalarınız ve uyku düzeniniz karmaşık olabilir. Düşünceleriniz, sözleriniz yaşamda karşınıza gelebilir, gerçekleşebilir. Pozitif düşüncenin gücüne inanın.

Oğlak

Bugün ilişkilerden beklentilerinizin değiştiğini görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ani değişimler olabilir. Bir bitiş veya ayrılık kararı gündeme gelebilir. Hayatı, kişileri veya ilişkileri yönetme çabası bu günlerde sonuç vermeyebilir. Ortaklık ve eşitlik odaklı olmalısınız. Küçük küçük yapacağınız harcamalar ay sonunda sıkışıklığa neden olabilir. Kıtlık bilincinden uzak kalmaya, bolluk bilincini çalıştırmaya gayret etmelisiniz.

Kova

Bugünlerde önemli bir yol ayrımı içerisinde olabilirsiniz. Bazı ilişkiler bu süreçte tamam veya devam durumuna gelebilir. Alınan kararlar, bu günlerde geçirilen süreçler kalıcı birleşme veya kalıcı ayrılıkları beraberinde getirebilir. Sorgulayıcı, şüpheci veya takıntılı yanınız ortaya çıkabilir. Daha çok kendi dünyanıza odaklanabilir, zaman zaman inatçı tavırlara girebilirsiniz. Bu süreçte bazı Kova burçları bir dostluğu, ortaklığı veya birlikteliği bitirme kararı içerisine girebilir.

Balık

Bugünlerde sık sık görüştüğünüz, hayatınızın içinde olan bazı kişilerle uzaklaşma kararına gidebilirsiniz. Beklediğiniz değeri, sevgiyi görmediğinizi düşündüğünüz ilişkilerden uzaklaşabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilir, kendinizi geliştirmeye odaklanabilir, plansız seyahatler yapabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ise dağılma, kurban psikolojisi ve kendini feda etme durumlarına karşı kontrollü olmalısınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.