15 – 21 Şubat Haftalık Burç Yorumları.. Merkür Retro’su Bu Hafta Bitiyor!

15- 21 Şubat haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 15 – 21 Şubat haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 15 -21 Şubat haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 15 – 21 Şubat haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 15 Şubat haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Bu hafta Satürn ve Uranüs zorlu açısı etkinleşiyor! Satürn eski yapıları, Uranüs bu yapıları yeni bakışla ele alma zorunluluğunu gösterir! Yeni ve eski olan arasındaki mücadelenin artacağı bir süreci yaşıyoruz! Hayatımızın birçok alanında değişimi ve devrimleri görmeye başlıyoruz! Özgürlüğümüz kısıtlanmış gibi hissedebiliriz! Fiziksel gerilimlere açık olabiliriz! Otoritelerle anlaşmazlığa düşebiliriz! Bizim istediğimizin dışında daha farklı ve zorunlu değişimler karşımıza gelebilir! Bu dönemi bir yapılanma dönemi olarak görmeli, hayatımızda yolunda gitmeyen konulara direnç göstermemeli, yeni koşullara adapte olmalıyız! Sabır ve esneklik bize çok şey kazandırabilir! Merkür Retro’sunun da son haftası ve hafta sonu ileri hareketi için durağanlaşacak. Zor günlerin sonu… Bu hafta sabrınız sınanabilir ancak sakinliğinizi korumanız önemli.

İşte haftalık burç yorumlarınız… Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta kazançlarınız ve finansal dengenizde köklü bir değişimi getiren sürece giriyorsunuz. Yüklü harcamalar yapabilir, ortaklı işlere girme planları içerisinde olabilir, ortaklık teklifi alabilirsiniz. Kariyerinizde kendi isteğinizi var etme hırsı artabilir. Bilinmez konulara dair merakınız artabilir. İbadet, yoga, astroloji ve spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Geniş kitlelere hitap eden iş ve projeler ile adınızı duyurabilirsiniz. Sosyal medya bazlı işlerde şans ve fırsatlar olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu hafta içinde bulunduğumuz günlerde en çok etkilenecek burçlardan biri olacaksınız. Yaşamınızda köklü ve uzun vadeli değişimler artık karşınızda. İlişkilerde nihai kararlar, kariyerinizde radikal değişimler gündemde olacak. Toplum içindeki statünüz değişebilir. İlişkiler resmiyet kazanabilir. Problemli ilişkiler ise boşanma sürecinde netleşme yaşayabilir. Boşanma ve evlilik gibi köklü değişimlere potansiyel zamanlardasınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta hayatınızda hak ve adalet konuları çok daha güçlü ve net bir şekilde çalışacak. İlahi adaletle karşılaşabilir, attığınız adımların iyi-kötü sonuçlarını görebilir, verdiğiniz çabanın ödülünü alabilirsiniz. Aynı zaman diliminde atacağınız her adımın da yaşamdan size geri döneceğini bilerek ilerlemelisiniz. Haftanın ikinci yarısı boyunca Merkür durağan harekette olacağı için yaşamınızda tıkanıklıklarla karşılaşabilir, engel ve bekleyişler yaşayabilir, bazı konuşmalarınızın istenmedik yerlere gittiğini görebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta sosyal çevrenizde köklü değişimler yaşanmaya başlayacak. Bugünlerde sosyal çevrenizde bir devrim yaratabilirsiniz. Kendi sınırlarınızı aşabilir, kendi kalıplarınızdan çıkabilirsiniz. Var olan rutininizi kıracaksınız. Bu sebeple bazı Yengeçler içe çekilebilir, bazılarınız ise daha sosyal ve yeni ortamlara katılan bir pozisyonda olabilir. Şubat ayının geri kalanında geleceğinize, hayatın size sunacaklarına ve dileklerinize odaklanacaksınız. Uyku düzensizliklerine ve etkileyici rüyalara açıksınız. Tevekkül ve hayata, akışa güven duyma zamanı.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta sosyal çevrenizde, kurduğunuz ilişkilerde kalıcı değişimler yaşanıyor. Duygusal ilişkilerde net ve nihai kararlar alınacak. Evlilik, boşanma kararları gündeme gelebilir. Bir süredir görmezden gelinen sorunlar bu tarihte birden büyüyebilir, kontrol dışı bir hal alabilir. Enerji alanınızı korumanız daha önemli olacak. Yaşamdan desteklerle karşılaşabilirsiniz. İnançlarınız ve sözleriniz yaşamınızı şekillendirebilir. Pozitif kalmanın daha önemli olduğu zamanlar.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta yeteneklerinizi mesleğe ve kazanca dönüştürmek isteyebilirsiniz. Hobilerinizi işe çevirebilirsiniz. Süregelen mesleğiniz dışında başka bir yola gitmek isteyebilir, süregelen mesleğinizde şirketinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Şubat ayının geri kalanında ilişkilerinize, yakın çevrenize odaklanacaksınız. İş ve kariyerde kurduğunuz bağlantılar daha önemli olacak. İnsanlardan destek ve yardım bekleyebilirsiniz. İlişkilerde ise güven, anlayış ve şefkat önem kazanabilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta alma verme dengenizi korumalı, etik sınırlarla hareket etmelisiniz. Hafta ortasından itibaren Merkür durağan harekette olacak. Duygulara ve hislere daha fazla önem verebilir, zaman zaman hassasiyetler yaşayabilir ve alıngan olabilirsiniz. Sevdiklerinize dair koruma ve sahiplenme içgüdünüz artabilir. Perşembe günü Şubat ayının geri kalanında iş hayatına, yaşam düzeninize ve kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Geleceğe dair planlar ve tasarılar içinde olabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta hayatınızı temelden değiştirecek gündemler öne çıkıyor. Taşınma, ev alım satımları, evlilik ve boşanma, partnerle aynı eve çıkma, ev arkadaşınızın değişimi gibi önemli etkilere sahip değişimler içerisinde olabilirsiniz.  Şubat ayının geri kalanında iç huzura, mutluluğa odaklanacaksınız. Kasvetli ve karmaşık, stresli zamanlar yavaş yavaş geride kalacak. Yaşamın farklı alanlarında, küçük sürprizlerle karşılaşabilir, hayata daha hevesle yaklaşabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta günlük yaşamınızda tıkanıklık ve gecikmelerle, planlarınızın zorunlu değişimleriyle karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerle ve yakın çevrenizle, komşularınızla ilişkilerinizde daha temkinli olmalı, mesafenizi koruyarak, her sırrınızı açığa vurmadan iletişim kurmalısınız. Bu hafta kaygı ve endişeye kapılmamak adına meditasyon ve ibadete yönelebilirsiniz. Şubat ayının geri kalanında daha keyifli, daha iyimser olduğunuzu görebilir, hayata dair inanç ve umudunuzu arttıran durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta ilişkilerde ve hayatınızın farklı alanlarında ilahi adalet durumu çalışabilir. Aşk ilişkileri halı altına süpürülen, görmezden gelinen konular açığa çıkabilir. Krizleri çözmek veya ilişkiden uzaklaşmak arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Yaşama dair isteklerinize ulaşmakla ilgili hak ettiğinize dair inanç geliştirmeli, şanssızlık, bahtsızlık gibi karamsar inançlardan uzaklaşmalısınız. Haftanın geri kalanında finansal konularda hata ve karışıklıklara açık olabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmaya gayret edin.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta hayatınızda köklü değişimler yaşamaya başlayacak, yıl içerisinde belli zamanlarda bu değişimle tekrar tekrar karşılaşacaksınız. Taşınma, evlilik kararı, ilişkilerde resmiyet ve ailelerin bir araya gelmesi, uzlaşma gibi konular gündemde olabilir. Şubat ayının geri kalanında finansal konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde maddi destekler öne çıkabilir. Hediyeler alabilir, verebilirsiniz. Bolluk bilinci içinde olmak, finansal bolluğu getirecektir.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta şartlarınızı, planlarınızı değiştiren ani gündemlerle karşılaşabilirsiniz. Elinizde olmayan koşullar ve durumlar önünüze gelebilir. İş ve finans konularında bu olasılıkları göz önünde bulundurarak büyük riskler almamaya dikkat edin. Borç alıp verirken, borca girerken ekstra dikkat edin. Kendi içinizde baskıladığınız duygu ve düşünceler, pasifize olmak ve kurban psikolojisi şartlarınızın zorlaşmasına neden olabilir. Yaratıcı olmalı, çözüm odaklı davranmalı ve kendi iradeniz dışında kalan durumlardan sıyrılmalısınız.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.