16 – 22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

16 – 22 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 16 – 22 Kasım haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 16 – 22 Kasım haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 16 – 22 Kasım haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 16 – 22 Kasım haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Haftaya dün Akrep burcunda gerçekleşen yeniayın güzel etkileri altında başlıyoruz. Keyifler nihayet yerine geliyor. Mars Retro’sunun bitmesiyle daha rahat nefes alacak ve ilerleyeceğiz. Geciken işler, gelmeyen paralar, aramayan sevgililer.. Hepsi geride kaldı. Şimdi en iyiyi, en güzeli yaşama zamanı.. Her şey gönlünüzce olsun..

Koç

Fiziksel açıdan da güçleneceğiniz, kendinizi son derece zinde ve sağlıklı hissedeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. İlgi odağı olacağınız, liderlik gücünüzü kazanacağınız bir hafta olacak aynı zamanda. Yönetici gezegeniniz Mars’ın düz harekete geçmesiyle maddi kazanç ve harcamalarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Farklı bir iş alanına dahil olmak isteyebilir ya da mevcut düzeninizde tahmin etmediğiniz yeniliklere adım atabilirsiniz. Diğer yandan bu dönemde kalabalıklardan uzaklaşıp kendinize dair bir iç gözlem yapmak isteyebilirsiniz. Ortaya koymayı planladığınız bir fikir varsa eyleme geçmek yerine konuya ilişkin daha fazla güç elde etmek üzere bu süreci bir hazırlık evresi olarak değerlendirebilirsiniz.

Boğa

Haftaya yeniayın etkileriyle başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde yenilenme ve düzeltme zamanı. Siz bir adım atmadan önce uzun uzun düşünmeyi tercih eden bir kişiliğe sahipsiniz. Bu dönemde aktif olmak, harekete geçmek, elde etmek ihtiyacınız ön plana çıkacak. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Bu hafta olabildiğince arkadaşlarınızla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelebilir. Elinizden geldiğince bilinçli ve mantıklı bir şekilde hareket etmenizde, inancınızı ayakta tutmanızda ve olayları dışarıdan bir gözle izlemenizde fayda var. Gizli ve bilinmeyen bazı düşmanlıklarla karşılaşmanız olası. Yönetici gezegeniniz Venüs sayesinde, tutkulu, macera dolu, bol felsefi yaklaşımlar içeren fırtınalı yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu etki gerek özel gerekse iş hayatınızda varlığını en kısa sürede belli edecek.

İkizler

Bu hafta hırs ve başarıya odaklanabilirsiniz. Böylece hem moraliniz hem de fiziksel gücünüz yerine gelmeye başlayacak. Kariyerinizle ilgili sizi daha da ileri götürecek bir konuda eğitim almayı planlıyorsanız doğru zamandasınız. Bu dönemin keyfini sürerken, elinizden kayıp giden ve kopanlar için boşuna üzülmeyin. Projelerinizi bitirme, yeni hedefler belirleme, yeni bir adım atma yönünde güven duygunuz oldukça sağlam durumda. Birçok yeni insanla tanışabilir, fikirlerinizi öne sürebilir, aktif bir dönem geçirebilirsiniz. Başınızı döndürecek bir kişi aniden hayatınıza girip sizi heyecan dozu yüksek bir döneme sokabilir. İş hayatınızla ilgili hareketli günler sizi bekliyor. Çoğu zaman bir sabırsızlık hissedebilirsiniz. Bu konuda dengede olmaya özen gösterin.

Yengeç

Bu hafta iş hayatınızda monotonluğun kırıldığı, heyecanlı projelerin devreye girdiği bir döneme adım atıyorsunuz. Ayrıca sosyal ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Kariyer hayatınız, mesleki faaliyetleriniz, toplum içindeki konumunuzu belirleme yönünde gayet destekleyici ve son derece güçlendirici bir dönemdesiniz. Bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek istiyorsanız bir hedef belirlemeli ve bu hedefi gerçekleştirmek konusunda istekli olmalısınız. Birlikteliği olanlar ilişkilerini güçlendirirken, yalnızların kapısını aşk birçok defa çalabilir. Uygun partneri bulmakta bu kez zorlanmayacaksınız. Mistik konular ilginizi çekmeye başlayabilir veya zaten ilginizi çekiyorsa daha da derinleşmek isteyebilirsiniz.

Aslan

Bu hafta adeta yeniden doğmuşçasına gelecek hayatınıza dair cesur kararlar alabilirsiniz. Dün oluşan yeniayın etkileriyle hayatınızı yeni baştan düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu etkiyle evinizden taşınmak isteyebilir ya da yeni bir işe geçmek için ani bir karar verebilirsiniz. Yeniayın güzel etkileri sürerken, macera dolu, neşeli, canlı ve özgür ruhlu bir aşka yelken açabilirsiniz. Kariyerden, eğitim hayatınıza, seyahatlere ve sosyal çevre ile olan girişimlere kadar hemen hemen tüm konularda aktif bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki dönemde fiziksel anlamda bir hayli enerjik hissedeceksiniz. Finansal konularda geleceğe yönelik parlak planlar yapabilirsiniz. Bu süreç verilen kararlarda istikrar sağlamak adına zor olsa da başarabileceğinizi bilmelisiniz.

Başak

Bu hafta finansal konular olmak üzere, ilişkinizdeki paylaşımlar, iş ortaklıkları, borç ve alacak meseleleri üzerinde çok dikkatli olmanız gereken sürece giriyorsunuz. Bazen tek başınıza ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışırken ve kendinizi yalnız, desteksiz hissediyor olabilirsiniz. Zihniniz daha çok yaşamınızdaki ikili ilişkileriniz ve ortaklı konularla ilgili düşüncelerle dolu olabilir. İçinde bulunduğunuz ikili ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlama noktasına gelmeniz halinde aşırı romantik düşünceler partnerinizi olduğundan farklı görmenize neden olabilir. Hafta ortasından sonra duygusal yükler biraz daha azalmaya başlayacak. Maddi getirisi yüksek önemli bir iş anlaşması gündeminize gelebilir.

Terazi

Bu hafta iş hayatınızda ve günlük rutinlerinizde bir hareketlilik söz konusu olabilir. Maddi kazançlarınızda olumlu sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Yeni iş tekliflerine sıcak bakıp, sizin için en iyi olana yönelmelisiniz. Diğer yandan spekülatif alanda kazanç elde edebilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa ve ilişkinizde üstünü kapattığınız sorunlar ve ikiniz arasında bitmeyen problemler devam ediyorsa ayrılmaya karar verebilirsiniz. Yalnızlar karşılarına çıkacak teklifler için sık eleyip ince dokuyacaklar. Geçmiş tecrübeler nedeniyle güvensizlikleri tavan yapabilir. Bu hafta kafanız biraz dağınık olabilir. Bir yandan sağlık ve iş hayatıyla ilgili meseleler üzerinde düşünürken, diğer taraftan başlayacak yeni aktif enerjiler sizi yorabilir.

Akrep

Bu hafta romantik günler sizleri bekliyor olacak. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Ayrıca iş hayatınızda kendi iradenizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Ancak bu dönemde yalnız çalışmanızda fayda var. Birlikte çalıştığınız kişilerle tartışma eğiliminiz olabilir. İş ortamınızda aktif davranarak, dürüst davranırsanız, insanlarla iyi bir diyalog geliştirdiğiniz gibi isteklerinizi uygulamanız da kolay olacaktır. Kendinizi gönlünüzce gayet özgür bir şekilde ifade edebileceğiniz, zevk aldığınız ne varsa onu yaşamaktan hoşlanacağınız bir zaman dilimindesiniz. Enerjiniz gayet yüksek olacak. Odağınızda ev hayatınız ve aşk hayatınız olabilir. Maceracı bir dönem. Farklı olan, heyecan verici olan ne varsa ona doğru koşacaksınız.

Yay

Artık sizin döneminiz başlıyor. Yalnız geri planda canınızı sıkan detaylarla uğraşırken, eski konuları halının altına süpürmeden temizlemeli, geçmişi gönül rahatlığıyla arşive kaldırmalısınız. Evde değişiklikler yapmak veya evinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak dağınık bir zihinle geleceğe yönelik karar alıp eyleme geçmeden önce daha odaklı bir zihinle karar vermek adına bu süreci bir planlama evresi olarak değerlendirmenizde fayda olabilir. Uzundur uğraştığınız ve bir türlü sonuca ulaştırmadığınız bir konuda el sıkışarak maddi ferahlığa nihayet kavuşacaksınız. Bu hafta oldukça aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yeni tanışmalar, yeniden aşık olmak, heyecan duymak, hayatın farklı yanlarını yaşamak isteğiniz yükselecek.

Oğlak

Bu hafta iş hayatınızdaki ilişkilere çeki düzen vermek size iyi gelecek. Diğer yandan bilinçaltınızda biriktirdiklerinizi su yüzüne çıkartmak için rüya analizi, aile dizimi gibi çalışmalara katılabilirsiniz. Bu şekilde farkına varmadığınız blokajlardan kurtulmak gelecek yaşamınızda size büyük kolaylık sağlayabilir. Kardeşlerinizle ilişkileriniz hareketlilik kazanabilir. Gerçeklerden uzaklaşarak fazla fedakârca tutumlarınız olabilir, dikkat etmenizde fayda var. Evinizdeki huzur, güvenlik ve bütünlüğün sağlaması, sorumlulukların yerine getirilmesi ve anlayışlı olunması gereken bir dönem. Büyüdüğünüz ev anlaşmazlıklar ve çatışmalar içermiş ve bu duyguları size aktarmış olabilir. Geçmişi temizlemeli ve geleceğiniz için artık harekete geçmelisiniz.

Kova

Bu hafta başı itibariyle kariyerle özel yaşam alanınız arasında yepyeni bir düzenin kurulduğu bir döneme adım atıyorsunuz. Gelirleriniz ve giderlerinizin üzerine düşünebilir, yaratıcı fikirlerinizle yeni alternatifler geliştirebilirsiniz. Ancak tam olarak nasıl ilerleyeceğinizi belirlemek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ipleri elinizde tutmanızda fayda var. Bu zaman dilimi içinde gayet doğal, kimsenin etkisi altında kalmadan, kararlarınızı uygulama yönünde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bu devrede, oldukça hevesli ve coşkunsunuz. Sizler için özgürlük kavramı ve hızlılık son derece önemlidir. Bu süreç yeni ilişkiler, yeni girişimler değişimler anlamında gayet önemli. İyi değerlendirmeye çalışın.

Balık

Hayatınıza farklı bir yön vermek adına yeni kararlar almak isteyebileceğiniz bir haftaya giriş yaptınız. Sözleriniz ve fikirlerinizle oldukça olumlu yönde dikkat çekebilirsiniz. Bu süreçte daha çok kendinize odaklı olabilirsiniz. Özellikle iş kararlarınızda kendinizi daha özgür hissedecek, küllerinizden yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu etkiyle mümkün olduğunca duygusal kararlar almaktan kaçınmalı ve mantığınız ön plana alarak hareket etmelisiniz. Özellikle parasal konularda girişimci olacağınız bir haftadasınız. Daha fazla kazanmak adına cesaretle yol alabilirsiniz. Ancak gereksiz harcamalara da dikkat etmelisiniz. Alacaklarınızın tahsilinde veya ortaklıklarda dikkatli olmanız gerekiyor. Hayatınıza farklı bir yön vermek adına yeni kararlar alabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com