16 Aralık Günlük Burç Yorumları

16 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 16 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 16 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 16 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 16 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün özellikle iş ilişkilerinizde, akademik konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yeni kişiler tanıyabilir, daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Orijinal takım ruhuna sahip yeni arkadaşlıklar kurmanız da hayatınıza heyecan katacaktır. Yeni kişiler tanıyabilir, siyaset, dernek faaliyetlerine katılabilirsiniz. Yeni insanların hayatınıza getirileri sizi geçmişte takılıp kalmaktan kurtarabilir. Önyargısız kabule geçmeniz sizin için iyi olacaktır.

Boğa

Parasal konular bugün odağınıza oturacak. Yeni iş tekliflerini heyecanla değerlendirmek isterken, iş hayatınıza damgasını vuracak kararlar alacaksınız. Evlenme, boşanma, ebeveynlerle yeni bir düzene geçme gibi konular kapınızı çalabilir. Adınızın olumlu şekilde duyulmasını sağlayacak olaylarla ve sorumluluklarla karşılaşmaya hazır olun. Yaşadıklarınız, toplum önündeki saygınlığınızı artıracak.

İkizler

Bugün gerek iş gerekse özel hayatınızda yeni başlangıçlara ve hedeflere doğru yol alacaksınız. Diğer yandan gizli düşmanlarınızın size karşı yaptığı olumsuz girişimlere karşı dikkatli olmalısınız. Eski ilişkiler biterken yerini yenileri alabilir. Ya da eskisi gibi devam etmeyen ilişkilere karşı kendinizi hazırlamalısınız. Yeni hayatınız katılmanızı bekliyor. Haydi hiç zaman kaybetmeden harekete geçin.

Yengeç

Bugün artık geçmişten gelen ne varsa bırakıp hayatınıza yepyeni bir format atmanızın gerekliliğini kavrayacaksınız. Sürdürmeye çalıştığınız ilişkiler, sorumluluklar, işinize yaramayan gündemler artık arkanızda kalacak. Cesurca hareket etmeli, düzeni korumak adına kendinizden ödün vermemelisiniz. Aksi takdirde sağlığınızın bozulmasına, mutsuz olmanıza neden olacak bu dönem sizi yorabilir.

Aslan

Bugün sabah saatleri biraz zorlayabilir. Kararsızlık yaşayabilirsiniz. Ya bir ilişkiyi koparabilir ya da evlenme kararı alabilirsiniz. Güneş tutulmaları her zaman yeni başlangıçları temsil ederler. Etkileri hala devam ederken şans oyunlarından yana yüzünüzün güleceği çekilişler bu dönemde meydana gelebilir. Herkesin cesaret edemediği yeni iş kolları için ortaklıkların altına imza atabilirsiniz.

Başak

Bugün miras, paylaşımlar, gayrimenkul yatırımları, taşınma gündeminize gelebilir. Hatta farklı bir ülkeye sıfırdan adapte olma planlarına bile girişebilirsiniz. Hayatınızın akışına yeni bir düzen vermek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki eril figürlerle olan ilişkilerinizde, çalışma düzeninizde ve mesai arkadaşlarınızla ilişkinizde yeniliklere hazır olun. Gidenler gitsin nasılsa kalan sağlar sizin olacaktır.

Terazi

Sıra dışı bir aşkın peşine düşüp, bu yaşa kadar yaşamadığınız macera dolu bir döneme adım atabilirsiniz. Bu ilişkinin özlem dolu yönüne katlanmak, yaşam tecrübenize atacağınız önemli çentiklerden birini oluşturacaktır. Yeni iş kollarını deneyimlemek için başka bir kurumda çalışmaya başlayabilirsiniz. Ya da mensubu olduğunuz kuruluşun yönetiminde kökten değişimler gündeme gelebilir.

Akrep

İş hayatınızda önünüzde açılan fırsatların planlarını bugün yapmaya başlayabilirsiniz. Hatta bazı ön çalışmaları hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayata bakışınızı değiştirecek bu dönemin orijinalliğinden yararlanmalı ve özellikle iletişim konularında kendinizi geliştirmeye açık olmalısınız. Ebeveynlerinizin bakımını üstlenmek aniden gündeminize girebilir. Sorumluluktan kaçmayın.

Yay

Bugün özellikle ikili ilişkilerinizde sizi siz yapan değerler kendiliğinden öne çıkabilir. Egonuzun sözcülüğünü yapmadan, mütevazi tavrınızı koruyarak, olayları yönetmeli, bu sayede toplulukların doğal lideri olmalısınız. Yeni aşklara, aykırı insanların bir arada olduğu topluluklara katılmaya hazır olun. Yabancılar ve yurt dışı ilişkililerinizde bu dönemde önemli değişimler meydana gelebilir.

Oğlak

Bugün elinizde olmayan koşullardan dolayı sağlığınızın bozulmasına izin vermeyin. Dengeli beslenip, geceleri erken uyumaya çalışın. Bu dönem bedeni dinlendirmek sizin için iyi olacak. Evden çalışacağınız bir projeyi tamamlayabilir ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Yalnızlığınızın iyi geldiğini deneyimleyeceğiniz bir dönemdesiniz. Meditasyonla kalp ve zihninizi buluşturmaya vakit ayırın.

Kova

Zihin ve zekanızın ortaya fantastik fikirler çıkardığı bugün zaman zaman kendinizi yalnız kalmış ya da ötekileştirilmiş hissedebilirsiniz. İş ya da özel yaşamınızda köklü bir değişime gitmek isteyebilirsiniz. Her ne karar verirseniz verin güneş tutulmasının üzerinizdeki etkisiyle doğru kararı vereceğinizden emin olun. Özellikle internet üzerinden yürüttüğünüz bir işiniz varsa güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Balık

Güneş tutulmasının etkilerinin iyice hissedildiği bugünlerde hayatınıza yeni bir yön vermek için çalışmalara başlayabilirsiniz. Eskiyi geride bırakıp, yeniye doğru hızla yol almaya başlayabilirsiniz. Bugün bu konularda karar vermek adına dostlarınızdan destek ve fikir alabilirsiniz. Çalışma düzeninizi evden sürdürmek için yeni kararlar verebilirsiniz. Kazançlarınızı artırmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.