16 Ekim Günlük Burç Yorumları

16 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 16 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 16 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 16 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 16 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün Terazi burcunda bir yeniay var. Bu yeniay ile birlikte bilhassa ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir. Ancak bu süreçte kariyer hayatınızdaki zorlanmalarınız da gün yüzüne çıkabilir. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkat etmezseniz bu kez toparlanmanız zor olabilir.

Boğa

Terazi yeniayını iş ve çalışma koşullarınızda değişiklik yapmanıza neden olabilir. Mesleğinizi değiştirebilir ya da ofis ortamınızı başka bir alana taşıyabilirsiniz. Kararınız ne olursa olsun başarılı olacaksınız. Bununla birlikte sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

İkizler

Terazi burcunun 23 derecesinde gerçekleşecek olan yeniay sizlerin aşk ve çocuklar evinizde gerçekleşiyor. Aşk veya çocuklarla ilgili olan hayat alanınızda yeni birtakım gelişmeleri başlatmak durumunda olacaksınız. Başlarda sizin için zorlayıcı olan bu durum daha sonraları mutlu edebilir.

Yengeç

Bugün ev, yuva, aile konularınızı içine alacak bir yeniay sizleri bekliyor. Her ne kadar yeniaylar olumlu ve temiz enerjileri içlerinde barındırsalar bu yeniay sürecinde işlerin başlarda zorlayıcı temalarını ortaya çıkartabilir. Yeniay yaşadığınız alanla ilgili konularda yeniliklere gitmenizi adeta kaçınılmaz hale getirebilir.

Aslan

Yeniay sizlerin iletişim, kardeşler ve yakın çevre alanınızda gerçekleşiyor. İş ve çalışma alanlarınızdaki durumların zorlayıcı etkileri ile birlikte sizler yakın çevre ve kardeşlerinizle yeni birtakım oluşumlar içerisinde yer almak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin yeni bir çevre edinmenize olanak sağlayabilir.

Başak

Bugünkü yeniay sizlerin parasal kazanımlarınızla ilgili yeni birtakım süreçler içerisinde olmanızı sağlayacak. Bu dönemde şansınızı çok zorlamamalı, riskli yatırımlar yapmaktan uzak durmalısınız. Parasal durumlarınızı etkileyecek fazla keyfi harcamalarda bu süreçte yine uzak durmanızda fayda var.

Terazi

Burcunuzda oluşan yeniay şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak. Bireysel konularınızda, sağlığınızla ilgili durumlarda birtakım yenilikler içerisinde olmanız mümkün gözüküyor. Evinizle ilgili sizi zorlayan, güç durumda bırakan birtakım durumlar söz konusu olabilir. Yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep

Terazi burcunda oluşan yeniay sizi yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda zorlayabilir. Bilinçaltınızda bu konuda ne yapmanız gerektiği konusunda ikilemde kalabilirsiniz. En olmadık zamanda ihtiyaç duyduğunuz yardım size yine ailenizden gelecektir. Onları fazla ihmal ettiğinizi anlayacaksınız.

Yay

Bugünkü Terazi yeniayının etkilerini sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve kariyerinizden elde ettiğiniz kazançlar alanınızda yaşıyor olacaksınız. Paranızın hesabını daha iyi bilmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Kazanımlarınız arttıkça daha çok harcama meylinden artık vaz geçmelisiniz.

Oğlak

Bugünkü yeniayın etkilerini kariyer evinizde yaşıyor olacaksınız. İşyerinizde sıkıntılı anlar yaşamanız mümkün görünüyor. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacağınız durumlar söz konusu olabilir. Yıkıcı konuşmalar yapmaktan uzak durmalısınız. Kariyer hayatınızda yeni bir süreç sizleri bekliyor.

Kova

Bu yeniay sizi seyahatlere sürükleyebilir. Önceden planlanmamış biraz mecburi bu seyahatler mevcut düzeninizi alt üst edebilir. Bu durumdan en çok aileniz etkilenecektir. Sağlığınız konusunda biraz daha dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Beklenmedik sağlık sorunlarıyla uğraşmanız gerekebilir.

Balık

Terazi burcundaki yeniay sizi maddi konularda zorlayacak görünüyor. Bu ara daha çok borçlanmanız söz konusu olabilir. Yakınlarınızla aranızda oluşacak gerginlik bazı kopuşlara sebebiyet verebilir. Bu dönemde değer verdiğiniz insanları kırmamaya daha çok dikkat etmenizde fayda var. Yoksa çok yalnız kalabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.