16 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

16 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 16 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 16 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 16 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 16 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Huzur nihayet sizinle. Hissettiğiniz içsel huzur her konuda başarıyı beraberinde getirecek. Kuşkularınız sizi artık bırakıyor siz de onları yok saymayı başarırsanız mutlu olmamanız için bir nedeniniz kalmayacak. Gökyüzü sizi aşkta da destekliyor. Bugün sizin gününüz! Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bunlardan biri geleceğinizi oluşturabilir.

Boğa

Yoruldunuz. Haklısınız. Biraz dinlenin, kendinizi dinleyin ama yalnız kalmamaya özen gösterin. Özellikle bugün duygusal taşmalar yaşayabilirsiniz. Dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek. Hafta başından itibaren hayatınızdaki belirsizlikler bir nebze de olsa düzelecek. Yeter ki sebat etmekten vaz geçmeyin. Sizi seven insanların da yardımıyla sorunlar bitiyor.

İkizler

Dünya sizin etrafınızda dönmüyor ama siz bugün öyle hissedeceksiniz. Bu düşünceniz yüksek egonuzu tetikleyebilir ve etrafınızdakileri rahatsız edebilir. Beklenti çıtanızı biraz düşürmenizde yarar var. Sabah saatlerinde gözünüzü korkutan bazı şeylerle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak günün geri kalanında hepsine bir çözüm bulacaksınız. Moralinizi bozmayın.

Yengeç

Her türlü fırsat bugün kapınızı çalacak. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Dış görünümünüzle ilgili radikal kararlar almadan önce güvendiğiniz arkadaşlarınızın fikirlerini alırsanız iyi olur. Risk almayı göze alırsanız bugün insanların karşısına yepyeni fikirlerle çıkabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiden alacağınız destekle hayatınızın geri kalanına yepyeni bir adım atabilirsiniz.

Aslan

Haftanın şanslı burçlarından biri olarak bugün alacağınız haberler geleceğinizi şekillendirmekte size baya fayda sağlayacak. Ayrıca bugün öğreneceğiniz bir sır hayatınızı değiştirmede aktif rol oynayacak. Her şey bu kadar mükemmel olamaz. Bugünü ziyan etmeyin. Elinizi neye atsanız başarı sizinle. Herkesin gıptayla bakacağı işler başarmaya hazır olun. Kendinize güvenin ve emin adımlarla ilerleyin. Gökyüzü yanınızda.

Başak

Bugün enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Yeni fikirler öne sürmenin tam zamanı. Ama bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Sağduyulu davranırsanız doğru kararı vereceğinizden emin olabilirsiniz. Hayata karşı duruşunuzda doğallıktan yana olmanız size olan hayranlığı artıracak. Kendinizi hiç beklemediğiniz bir sürprize hazırlayın. Çünkü taşıdığınız enerji hayatın tüm güzelliklerini kucağınıza bırakacak.

Terazi

Şanslı bir dönemdesiniz. Gökyüzü hem aşk hem de işte sizi destekliyor. Sorunları kafanızda büyütmezseniz, çözüm yolları kendiliğinden oluşacak. Arkanıza yaslanın ve gülümseyin. Önümüdeki hafta fırsatlar bir bir kapınızı çalacak. Enerjinizi ve kapasitenizi doğru kanalize etmeye çalışın. Önünüzdeki engelleri aşacak ve nihayet uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylerin gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz.

Akrep

Sınav günü. Hem özel hem iş hayatınızda sınanıyorsunuz ve bu sizi olduğunuzdan daha agresif yapıyor. Sakin kalmayı başarabilirseniz bu sınavın kazananı siz olacaksınız. İşler bugün pek istediğiniz gibi gitmeyebilir. Siz ne kadar çabalasanız da hiçbir şey istediğiniz gibi ilerlemeyecek. Onun için bugünü rutin işlerinizle geçirip sakin kalmaya çalışın. Sevdiklerinizle zaman geçirmek, onlarla konuşmak size iyi gelebilir.

Yay

Ertelediğiniz işlerinize eğilmeniz gereken bir gündesiniz. Sırtınızdaki yüklerden ancak onlara çözümler üreterek kurtulabilirsiniz. Ama üzülmeyin, tüm bu sorunlarla fazla enerji harcamadan başa çıkmak için çözüm yolları bulacaksınız. Artık inadı bırakın ve yardım isteyin. Direndiğiniz sürece istediğinizi elde edemeyeceksiniz. Aradığınız farklı çıkış yolları aslında tam da gözünüzün önünde.

Oğlak

Artık biraz kendinizi düşünün. Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik vermekten kendinizi ihmal ettiniz. Özellikle artık hayır demeyi öğrenmelisiniz. Özel hayatınızda da önceliği kendinize verirseniz aşkta istediğinizi yakalayabilirsiniz. Bugün hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa o sizi mucizevi bir şekilde bulacak. Sadece her zaman yaptığınız gibi hayallere dalmayın.

Kova

Ailevi konular bugün sizi biraz zorlayacak gibi. Aile içindeki eskiden gelen düşmanlıklar çözüme kavuşmayı bekliyor. İnadı bırakırsanız her şeyin kendiliğinden yoluna gireceğini göreceksiniz. Takım çalışmalarına yatkın bir gündesiniz. Aradığınız tüm desteği yakın çevrenizden bulacak ve her şeyin yoluna girmesiyle artık rahat bir nefes alacaksınız.

Balık

Bugün istikrar sizinle. Hem ruhsal hem bedenen hissettiğiniz zindelik her şeyi başarmanıza imkan tanıyacak. Oldukça hareketli ve bereketli bir gün. Bugün neye elinizi atsanız başarılı olacaksınız. Çevrenizde oluşacak hayran bakışlara hazırlıklı olsanız iyi olacak. Ancak bu durum sizi şımartmasın. Fazla havaya girerseniz düşüsünüz çok sert olabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.