17 – 23 Mayıs Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

17 -23 Mayıs haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 17 – 23 Mayıs haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 17 – 23 Mayıs haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 17 – 23 Mayıs haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 17 Mayıs haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Olumlu etkiler altında olacağımız bir hafta başlıyor. Bu hafta aynı zamanda yeni tanışmalar, keyifli sosyalleşmeler olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili geleceğe yönelik kararlar verebilir. Finansal konularda karar verirken ise aceleci olmamaya, riskli adımlardan sakınmaya ve harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat etmek gerekiyor. Konu ne olursa olsun karar alırken, söz verirken iyi düşünün. Sosyal medyada daha dikkatli olunması gereken bu hafta dalgınlık, dikkatsizlik zor durumlar yaratabilir. Sağlık konusu herkes için aynı riski taşıyor. Lütfen maksimum dikkat… Hafta genelinde sakin ve sabırlı davrananlar kazanacak. Kısıtlamaların da biraz bittiği bu hafta herkes için çok güzel bir hafta olsun..

 

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta kendi duygularınız, kendi istekleriniz ile karşınızdakilerin talep ve beklentileri arasında doğru bir denge kurmanız zor olabilir. Hafta içerisinde zaman zaman fazlaca kibir ve bencillik içinde olabilirken zaman zaman fazla verici olabilirsiniz. Harcamalar, paranın size tekrar gelmesini ve yeni kazançları sağlayabilir. Fakat parayı yönetme konusunda bu hafta uzun vadeli düşünmeli ve risklere dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde ise bir yanılgıdan uyanabilir, süregelen bir duygunuzdan uzaklaşabilirsiniz. Bazılarınız ise karşısındaki kişiyi aşırı yüceltme ve gözünde büyütme hali içinde olabilir. Zor olacak ama dengede kalmaya özen gösterin.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu hafta ilişkilerinizde uzun vadeli değişimler yaşayabilirsiniz. Hafta içerisinde tanışacağınız, hayatınıza giren kişiler yaşam yolunuz ve kişisel gelişiminiz içinde oldukça önemli kişiler olacak. Finansal konularda ortaklıklar, ortak çalışmalar ve ortak yatırımlar gündeme gelebilir. Hafta bitimine doğru iş ve özel hayatınızdaki insanlardan kimin size fayda sağladığını, destek olduğunu görecek, kimin dürüstlük ve samimiyetten uzak olduğunu daha net anlayacaksınız. Ani, radikal kararlar alabilir, iş hayatında yeni bir sürece gidebilirsiniz. İstifa, iş değişikliği veya görev değişimi gibi bir konuda karar vermeniz gerekebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta yaşamınızda köklü değişimler içerisine girebilirsiniz. Uzun süreli yalnızlığınız son bulabilir, güçlü çekim duyacağınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Kadersel bir tanışma, karşılaşma yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca enerjiniz, çok güçlü olacak. İnsanların, ortamların dağınık ve negatif enerjilerine kapılmamaya, enerji alanınızı korumaya gayret etmelisiniz. Parayı kendinize çekeceğiniz hafta içerisinde, sürpriz hediyeler alabilir, dışardan gelen paralar konusunda daha şanslı olabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise eski bir arkadaşınızla tekrar bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerde ben sen dengesini korumanız uzun vadede size avantaj kazandıracak.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta geçmiş aşklar, geçmişteki partnerler kapınızı çalabilir. Tutkular ve arzuların yükseleceği, hafta boyunca çoğu duyguyu daha yoğun ve güçlü yaşayacağınız bir zaman dilimindesiniz. Bu sebeple dramatik durumlara çekilmekten, kendi sınırlarınızı kaybetmekten kaçınmalı; ilişkilerde doğru dengeler içinde olmaya gayret etmelisiniz. Yalnızsanız bu hafta kadersel tanışmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden, sosyal medyadan yeni kişilerle tanışabilir, bu kişilere güçlü bir merak ve ilgi duyabilirsiniz. Bu hafta hobilerinize yönelmek, yeteneklerinizi keşfetmek ve geliştirmek güçlü bir motivasyon ve mutluluk getirebilir. Kendi sınırlarınızı aşma zamanı.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta geçmişin enerjisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Eski anılar, eski hatıralar canlanabilir. Bugününüzü yönetirken geçmişteki deneyim ve bilgi birikimlerinizden faydalanabilirsiniz. İş hayatında uzun süredir emek verdiğiniz konuların sonucunu görebilir, yeni bir sürece geçebilirsiniz. İş değişiklikleri olabileceği gibi görev değişimleri de gündeme gelebilir. Hafta boyu geleceğe dair umutlarınızı korumaya gayret etmelisiniz. Ruhsal gerilimler bedensel rahatsızlıklara zemin hazırlayabilir. Ev içinde değişiklikler, eviniz ve aileniz için harcamalar gündeminizde olabilir. Finansal bir güçlenme için bolluk ve şükür bilinci içinde olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta duygusal gelgitler yaşayabilir, yaşamınızla ilgili bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Eğitim hayatına dair yenilikler içinde olabilir, hobiniz üzerine eğilebilir, kurslara katılabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki ilişkilerde daha hassas davranmanızda, empati ve anlayış geliştirmenizde fayda var. Bu hafta anda kalmaktan ziyade geçmiş ve geleceğe odaklanıyor, geleceği ise geçmiş deneyimlerinize göre planlıyor olacaksınız. Çalışanlar için iş hayatındaki yorucu tempo bu hafta azalıyor. Bu hafta karma ve ilahi adalet yaşamınızda çok güçlü çalışacak. Geçmişte ektiklerinizin sonuçları önünüze gelecek. Aylık kazancınızda değişime dair kararlar, netleşmeler ve artı kazançlar olabilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta iş hayatınızda ve çalışma rutininizde ekstrem durumlar, düzen değişiklikleri gündeme gelebilir. Normalin dışında yoğun veya sakin bir sürece geçebilir, önemli görevlerinizi başarıyla tamamlayarak ilgi ve takdiri toplayabilirsiniz. Hafta boyunca duygusal desteğe, hakkınızın teslim edilmesine, ilgi görmeye dair ihtiyaç duyabilirsiniz. Finansal konularda yüklü kazanç veya yüklü harcamalar gündeminizde olacak. Özel hayatınızda arkadaşlık aşk arası bir ilişki gündeminizde olabilir. Bir flört durumu arkadaş kalmaya bağlanabilir, arkadaşınız ve sosyal çevrenizden biri ile flört ve sevgililik durumları gündeme gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta ikili ilişkiler gündeminizde olacak. İlişkilerinizde yoğun duygular ve hassasiyetler hakim olabilir. Anlaşılmak, değer görmek ve anlamlı ilişkiler içinde bulunmak daha önemli bir hale gelebilir. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz ilişkiler ve ortamlarda ise yalnızlık hissi duyabilirsiniz. Hafta ortasında beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tavırlar görebilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği, ev içinde düzen değişiklikleri gündeme gelebilir. Uzun vadeli planlar, uzun vadeli yatırımlar gündeminizde olabilir. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerde orta yolu bulma taraftarı olmalı, adım atmaktan çekinmemelisiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta belirsiz veya ikilemde kalan konularınız kapanıyor. Kadersel bitiş ve başlangıçlar yaşayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Atacağınız adımların, sarf edeceğiniz sözlerin ve göstereceğiniz tavırların kalıcı etkileri olacağı, önemli bir haftadasınız. Süregelen duygusal ilişkilerde karşınızdaki kişilerden teklifler alabilirsiniz. İlişkilerin resmileştirilmesi, aileler ve akrabaların bir araya gelmesi haftanın potansiyelleri arasında. Yalnızlar ise bu hafta kadersel tanışmalar yaşayabilir. Geçmişte bitmiş fakat henüz sayfanın kapanmadığı ilişkilerden geri dönüşler olabilir. İş hayatında ise kazanç getirecek bir anlaşma imzalayabilir, ek gelir imkanı yakalayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta haftanın ilk gününden itibaren yeni ve hareketli bir süreç içerisine giriyorsunuz. Taşınma, düzen değişikliği, ev arkadaşları ve aile ile ilişkilerde fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar gündeme gelebilir. Hafta boyunca bireyselliğinizi korumanız, özgür iradenizi çalıştırmanız, pasif enerjilerden çıkmanız önemli olacak. Zira haftanın şans ve fırsatları özgüven, cesaret ve pozitif enerjiden geliyor olacak. Kendinize güvenmek aşk ilişkilerinde sizi daha çekici ve beğenilir kılabilir. Süregelen saklı bir duygunuzu dile getirmek için bir cesaret gösterebilirsiniz. Ailenize ve eşinize finansal desteklerde bulunabilirsiniz. İnançlarınız ve düşünceleriniz, hayatınızı yönlendirebilir.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta yaşamınızda kadersel olaylar, deneyimler gündeme gelebilir. Yarattığınız karmaların, ektiklerinizin sonuçlarını yaşam size getirecek. Doğru yolda ilerlediğiniz konu ve alanlarda sistem ödüller ve destekler getirirken, hatalı olduğunuz ve ilerleme sağlayamadığınız noktada ise zorlayıcı bir durum, bir tıkanıklık ve dağınıklık halini getirebilir. Bu sebeple hafta boyu yaşamınızı, deneyimlerinizi takip edin. Finansal konularda başarılı olmak daha güçlü, özgüvenli ve başarılı hissetmenizi sağlarken, maddi konular motivasyonunuzu daha sık etkileyebilir. Hafta sonu şans ve fırsatlar önünüze gelebilir. İşinizle ilgili radikal bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta aylık kazanç ve gelirlerinizde uzun vadeli bir değişim gündeme gelebilir. Ek kazanç sağlayabileceğiniz projeler ve tekliflere dahil olabilirsiniz. Özellikle hafta ortasında yaşamınızda ani değişimler meydana gelebilir. Önemli ve riskli işlere girerken daha temkinli olmalısınız. Sistemin size getirdiklerine göre yol alma zamanı. Kariyeriniz ve geleceğinize yönelik konularda ise bir süredir planladığınız, beklediğiniz konular bu hafta netleşmeye gidebilir. Bazı ilişkilerle ilgili beklentinizi bulamamak sizi üzebilir. Geçmiş deneyimler, geçmiş hatıralar zaman zaman yoklayabilir. Sizi mutlu edecek insanlarla, size katkı sağlayan aktivitelerle ilgilenmelisiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.