17 Ekim Günlük Burç Yorumları

17 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 17 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 17 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 17 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 17 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Terazi burcundaki yeniay ikili ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşamanızı kolaylaştırabilir. Arada kalmamak, taraf olmamak, sakin kalabilmek önemli. Çalışıyorsanız yine iş arkadaşlarınızla ya da ortaklarınızla çekişmeli konular yaşayabilirsiniz. Güç savaşlarına girmemek sizin için daha iyi olacaktır. Öfkenizi kontrol edin.

Boğa

Yeniayla birlikte agresif tavırlarınız artabilir. Önümüzdeki 15 günlük dönemde sakinliğinizi korumanız zor olabilir. Bugünü sakin atlatabilirseniz hafta sonunu daha iyi geçirebileceksiniz. İş ve maddi sorunları düşünmek yüzünden hayatın geri kalanını kaçırıyorsunuz. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmalısınız.

İkizler

Duygusal hayatınızın renkleneceği bir dönemdesiniz. Sevgi size her yerden geliyor. Aileniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenmek onları mutlu etmek için bazı şeyler yapabilirsiniz. Bu arada kendinizi ihmal etmemeye gayret edin. Herkes gibi sizin de sevgiye ihtiyacınız var. Verdiğiniz kadar sevgiyi istemeyi de bilmelisiniz.

Yengeç

Yeniaydan en çok etkilenen burçlardan biri olarak kafanızın karıştığını hissedebilirsiniz. Bu dönem içinizdeki fırtınaları dindirmek zor olabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir, kendinizi hayal dünyasında bulabilirsiniz. Sizi gerçeğe döndürecek şey evinizle ilgili problemlerin artması olabilir. Ev ya da şehir değişikliği gündeminize girebilir.

Aslan

Bu günlerde evdeki hesap çarşıya pek uymayabilir. Planlarınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Seyahat planları aksayabilir. Ayrıca bu aralar özel eşyalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Kaybedebilir ya da zarar verebilirsiniz. Duygusal hayatınız da istediğiniz gibi gitmeyebilir. Karşılıksız aşklara ya da kandırılmalara açık bir zamandasınız.

Başak

Bugünlerde finansal hayatınızı düzenlemekte zorlanabilirsiniz. Hayatınızın geri kalanını bir yana bırakıp sadece paraya odaklanabilirsiniz. Daha çok kazanmanın yolarını ararken yanlış şeyler yapmamaya dikkat etmelisiniz. Krediler, borç ve alacaklar zamanınızın çoğunu alabilir. Bu arada kendinizi ve sağlığınızı ihmal etmeyin.

Terazi

İş ve sosyal hayatınızdaki insanlar sizi yorabilir. Bulunduğunuz ortamdan kaçıp uzaklaşmak, yeni bir hayat kurma fikri bu aralar size çok cazip gelebilir. Yenilenme isteğinize çevrenizdekiler engel olacaktır. Sorumluluklarınız bu ara fazlalaşabilir. Bu da kaçma isteğinizi tetikleyebilir. Kendinizle savaşmayı bırakmalısınız.

Akrep

Bu aralar hayatınız kontrolden çıkmış gibi görünebilir. Bu da canınızı bir hayli sıkabilir. Geçici bir durum ancak geleceğinizi de kötü duruma sokmamak adına bu günlerde sükûnetinizi korumanız önemli. Stres sağlığınızı kötü etkileyebilir. Çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin. Yardım eli çok yakınızdan gelecektir.

Yay

Önümüzdeki günler size büyük sürprizlerle gelebilir. Yalnızsanız istediğiniz aşkı bulmakta hiç zorlanmayacağınız bir dönemdesiniz. Geçmiş ilişkilerinizi artık düşünmemelisiniz. Finansal konularda yeterince sıkıldınız. Bu konuda özellikle aile yakınlarınızdan alacağınız destek sizi rahatlatacak. Biraz daha sabretmeyi öğrenmelisiniz.

Oğlak

Bu aralar hayatınızdaki tüm dengeyi kaybetmiş gibisiniz. Özellikle sosyal hayatınız ve aileniz arasında kalma olasılığınız yüksek. Sitem dolu sözler işitmeniz olası. İş hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız önümüzdeki 15 günlük süreci değerlendirmelisiniz. Vereceğiniz kararların arkasında durursanız karlı çıkan siz olacaksınız.

Kova

Hayatınız ve rutininiz sizi sıkmaya başlayabilir. Maceraya atılmak isteyebilirsiniz. Bu tutumunuz sevdiklerinizi üzebilir. Hayatınızın kontrol altona almak ve sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. İstemediğiniz bir hayatı yaşadığınız düşüncesinden bir an önce kurtulmanız gerekiyor.

Balık

Duygusal hayatınızda imkansızı istemekten vaz geçmelisiniz. Bir an önce kurban psikolojisinden çıkmazsanız sizi çok daha zor günler bekliyor olacak. Karşılıksız duyguların esiri olabilir hem kendinizi hem de çevrenizdekileri üzebilirsiniz. Kendinize dönük yaşamaktan çıkıp biraz hayata karışmalı ve kendinizle daha çok ilgilenmelisiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.