18 Ekim Günlük Burç Yorumları

18 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 18 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 18 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 18 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 18 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Aileye ve eve dair düşüncelerinizi sorgulamak zorunda kalabilir, görüşlerinizden dolayı baskı altında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Gizli ilişkiler ve kulislerden zarar görmeniz duygusal çalkantılara yol açabilir. Biraz fazla tutkulu ve sahiplenici davranıyor olmanız bu gerilimi tetikliyor olabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

Boğa

Eşiniz, ortağınız ya da iş birliği içinde olduğunuz kişilerin tavırları çatışmalar yaşamanıza neden olabilir. Fakat sizde istek ve taleplerinizi kabul ettirebilmek için karşınızdakilere baskı uygulayabilirsiniz. Sosyal hayatınıza ağırlık vermeli, dostlarınızla keyifli zamanlar geçirmeye çalışmalısınız.

İkizler

Bugün finansal sorunlar ve ailenizin gelirleriyle ilgili bir kriz aynı anda baş gösterebilir. Ekonomik kazançlarla ilgili sorumluluklar üstünüzde baskı hissetmenize ve kontrol edemediğiniz harcamalardan dolayı çevrenizle çatışmalar yaşamanıza neden olabilir. Bu durumla duygusal olarak başa çıkmak için sezgilerinize güvenmeli ve akışta kalmalısınız.

Yengeç

Başladığınız işleri bitirmek için çabalarken, sürekli farklı alanlara yönelmeniz veya görev değişikliği yapmanız istenebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda görüş ayrılıkları yaşanabilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmanız ve iş birlikleri kurmanız işinizi çok kolaylaştıracaktır. Kendinize güvenin.

Aslan

Temposu yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle aranızdaki gerilim alınmanıza ve kırılmanıza neden olabilir, bu yüzden bir anda beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Bugün üstünüzde herkesi mutlu etme baskısı hissedebilir, aile içinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Unutmayın herkesi memnun edemezsiniz.

Başak

Birçok alanda birden mücadele edeceğiniz, aileniz ve karşınızdakileri ikna etmek zorunda kalacağınız bir gündesiniz. Sevdikleriniz için atacağınız adımların engellenmesi ve fedakarlıklarınızın görmezden gelinmesi, sert tepki vermenize ve kırılmanıza neden olabilir. Tarafsız düşünmeli ve empati yapmalısınız.

Terazi

Yaşayacağınız duygusal çalkantılarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konularda kontrolün sizde olmaması içinize kapanmanıza yol açabilir. Aldığınız haberler ya da duyduğunuz dedikodular kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Sorunlarınızı aile bireyleriyle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.

Akrep

Sabah saatlerinde iletişim trafiği ve her kafadan ses çıkması gerilime neden olabilir. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da akrabalarınızla aranızda sürtüşme yaşansa da önce tepki verip sonrasında daha uyumlu ve anlayışlı davranmaya çalışabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay

Aktif ve hareketli olacağınız bugün, toplum içinde dikkatleri üstünde toplayabilirsiniz. Bu durum bir taraftan da hedef haline gelmenize ve herkesin sizden beklenti içine girmesine neden olabilir. Aile içi sorumluluklar üstünüzde baskı hissetmenize neden olarak sert tepkilere yol açabilir. Öfkenize yenik düşmeyin.

Oğlak

Bugün arkadaşlarınızla ya da ailenizle yaptığınız programın iptal olması canınızı sıkabilir, kendinizi dikkate alınmamış hissederek, kırılabilirsiniz. Bütçenizi denkleştirmeye çalıştığınız bugünlerde fazla harcama yapmanız, finansal krizlere ve hedeflerinizden şaşmanıza neden olabilir. İhtiyacınız olmayan şeyler almamalısınız.

Kova

Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili kararlar almak ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bugün ailenizle alışverişe çıkarak onları mutlu etmeye çalışabilirsiniz fakat sevdikleriniz ve hobileriniz için yaptığınız harcamalar finansal konularda krizler yaşamanıza ve bütçenizi tekrar gözden geçirmenize neden olabilir.

Balık

Bugün romantik ilişkilerde gerilim yaşayabilir, duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İçinde bulunduğun sosyal gruplar ya da arkadaşlarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda yapılan harcamalar, keyfi alışverişler ekonomik açıdan sizi zorlayabilir. Yorganınızı ayağınıza göre uzatmaya çalışın.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.