18 Kasım Günlük Burç Yorumları

18 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 18 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 18 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 18 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 18 Kasım günü neler bekliyor? Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün iş rutininizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Koşullarınız maalesef pek ümit verici değil. Bugünü fazla zorlamayın çünkü yapacağınız işlerde başarılı olma ihtimaliniz çok düşük. Agresif tavırlar sergilememeye çalışın ve sinirinizi geçirecek şeyler bulmaya çalışın. Yardım istemekten çekinmeyin.

Boğa

Günü sorunları çözerek bitirmeniz olası görünüyor. Krizlere hazırlıklı olun. İçinde bulunduğunuz durumları abartmamaya özen gösterirseniz, yorucu bir günün akşamında güzel sürprizler sizi bekliyor olacak. Stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu ara kendinizi fazla ihmal ettiniz. Sevdiğiniz şeylere zaman ayırın.

İkizler

Son derece formdasınız. Başarı bugün sizin yanınızda. Bu olumlu enerjiyi hayatınızda yapmak istediğiniz değişimler için kullanmaya çalışın. İşinize odaklanırsanız şansınızın da yardımıyla çok olumlu bir dönüşüm yaşaya bilirsiniz. Elinizi neye atsanız başarı oranınız çok yüksek. Günün enerjisini iyi değerlendirin.

Yengeç

Sınav günü Sevgili Yengeçler. Ama siz her zamanki gibi kendinize güvenin. Altından kalkabilirsiniz. Başkaları ne söylerse söylesin, siz sezgilerinize ve yeteneklerinize güvenin. İçinde bulunduğunuz zor durumu düzeltmek içinse şans zaten sizden yana. Sadece kendinize ve yapabileceklerinize inanın.

Aslan

Enerji dolu bir güne hazırlıklı olun ve bu enerjiyi doğru kullanın Sevgili Aslanlar. Eğer doğru kanalize olabilirseniz daha önce hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanız söz konusu. Maddi manevi doruğa ulaşabileceğiniz günlerin başındasınız. Endişelere kapılıp bu olumlu dönemi mahvetmeyin.

Başak

İyilik meleği olmaya hazır mısınız Sevgili Başaklar? Bu günlerde sizden yardım talepleri artabilir ve bu sizi fazlasıyla yorabilir. Ancak yardımlaşmanın verdiği içsel huzur sizi mutlu edecek. Ama başkalarını düşünürken kendinizi ve hedeflerinizi unutmayın. Başarı sizinle beraber. Siz yeter ki isteyin.

Terazi

Atılım zamanı Sevgili Terazi. Uzun zamandır çabaladığınız konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Çevrenizden de alacağınız desteklerle farklı ve güzel sonuçlara hazırlıklı olun. Kendinize güvenin ve ne istediğinizi bilen bir tavırla hareket edin. Çünkü sonuçlar sizi çok mutlu edecek. Çalışmanızın ve sabrınızın meyvelerini toplayacaksınız.

Akrep

Parlamaya hazır olun. Gerek iş gerekse sosyal çevrenizde bir yıldız gibi parlayacaksınız.  Zaman takım çalışmalarına önem verme zamanı. Elinizi attığınız her işi başaracak ve işlerin bu kadar yoluna girmesine şaşıracaksınız. Keyfiniz gayet yerinde olacağından, istediğiniz her şeyi gerçekleştirme potansiyeline sahip olacaksınız.

Yay

Kendinizi ihmal ettiğiniz bir zaman dilimindesiniz Sevgili Yaylar. Buna artık son verme zamanı. Enerjinizi doğru kullanırsanız, başkalarının dikkatini çekmeniz olası. Aşkta ve işte istediğiniz sonuçları alacaksınız. Doğru beklentiler içerisinde olmanız çok önemli. Sağlığınız bu ara biraz daha özen istiyor.

Oğlak

Bakış açınızı biraz değiştirmeniz gereken bir gündesiniz. Çünkü bugün bazı sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak doğru bakış açısıyla bunların üstesinden gelebilirsiniz. Başkalarını suçlamak yerine empati yeteneğinizi geliştirmeye çalışmak size iyi gelecek. Bencilce davranmamaya çalışın.

Kova

İyi bir gün Sevgili Kovalar. Sorun yaşadığınız birçok konuyu olumlu bir şekilde sonuçlandırma şansınız olacak. İş yerinizde takdir edilmek size ayrıca motivasyon sağlayacak. Her zamanki özgüveninizle konulara yaklaşırsanız başarılı olmanız kaçınılmaz. Konu iş olunca hayatınızın geri kalanını unutmazsanız, aşkta da başarı sizinle olacak.

Balık

Hayal kırıklıklarıyla dolu bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Siz yine de moralinizi bozmayın. Unutmayın ki hayatta her şey için ikinci bir seçenek mutlaka vardır. Geriye bakmayı ve insanları affetmeyi başarırsanız, geleceğiniz daha rahat şekillenecektir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.