18 Mart Günlük Burç Yorumları.. Bugün Hangi Burcu Neler Bekliyor?

18 Mart 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 18 Mart günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 18 Mart günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 18 Mart burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 18 Mart günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün iş ve özel hayatınızdaki kişilere yardım edebilir, sağlık konularıyla ilgilenebilir, iş hayatına dair görüşmeler yapabilirsiniz. Tıkanıklık yaşadığınız veya çözülmesi gereken durumlarla ilgili profesyonel yardımlar almak faydalı olacaktır. Hislerinizin doğru çalışacağı bugünü iyi değerlendirin. Geçmişte kalan bazı merak ettiğiniz konular bu sayede aydınlanabilir.

Boğa

Bugün huzursuzluk hissini bertaraf etmek adına harekete geçebilir, gerilimden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İş hayatında ileriye yönelik yatırım, ödeme, ortaklık ve kazançlar gündeminizde olabilir. Mesleğinizde kendinizi geliştirmek adına eğitimlere katılabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak adına iyi bir gün.

İkizler

Bugün maddi birikimler, yatırımlar, eviniz ve aileniz için harcamalar gündeminizde olabilir. Sevindirici fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olayları ve durumları kişisel algılamak sizi yaralayabilir. Özel yaşamınızda da geçmiş konuları gündeme getirmemelisiniz. Geleceğinize yön verecek yeni insanlara şans tanımalısınız. Kafanızı toparlayabilmek adına biraz yalnız kalıp düşünmeye zaman ayırmalısınız.

Yengeç

Bugün sorgulayıcı yanınız artabilir. Olaylara negatif yönünden bakmanız, karamsarlık duygunuzu artırabilir. Etrafınızdaki insanlara karşı yapıcı, affedici olmaya çalışmalı; insanlardan beklenti içine girmek yerine karşılıksız vermeye çalışmalısınız. Maddi, manevi yardımlar yapmak size bollukla geri dönebilir. Yardım isteyenleri geri çevirmeyin.

Aslan

Bugün geçmiş anılar, geleceğe dair planlamalar gündeminizde olabilir. Anda kalmaktan uzaklaşabilirsiniz. Hırs, başarı isteği ve kararlılık artarken inatçılık ve ısrar zorlukları getirebilir. Finansal dengeyi koruma, harcamaları kontrol etme zamanı. Bazı arkadaşlık ve ilişkilerde anlaşmazlık, anlaşılamama durumları yaşayabilirsiniz.

Başak

Bugün pek çok konu ve duruma dair kafa yorabilir, iş ve özel hayatınızda çaba harcamanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman yalnızlık hissi, anlaşılamama duygusu yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir gelişme olabilir, eğitimle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Uzaklardaki kişilerden haberler alabilirsiniz.

Terazi

Bugün bencillikten ve benmerkezci tavırlardan kaçınmaya özen göstermeli, her türlü ilişkide adaletli ve objektif olmaya çalışmalısınız. Araçlarla ilgili alım-satım, ödemeler gündeminizde olabilir. Teknolojik aletler için harcama yapabilirsiniz. Kısa bir yolculuk planı iyi gelebilir. Yakın çevrenizle ilişkiler, kardeşler ve komşular gündeminizi zorlayabilir.

Akrep

Bugün iletişim trafiğiniz hızlanabilir. Kardeşlerle ve yakın çevre ile yardımlaşmalar içinde olabilirsiniz. Eski fikirlerinizden, eski alışkanlıklarınızdan özgürleşmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda hakkınız olan değeri göreceğiniz maddi olanaklarınızın daha iyi hale geleceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kazançlarınızdaki artış yüzünüzü güldürecek. Yalnız fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

Yay

Bugün yaşamdan keyif alacağınız durumlar olabilir. Hediyeler alabilirsiniz. Çocuklarla ilişkiler öne çıkabilir, çocuklarınız için harcama yapabilirsiniz. Evinizi düzenlemek, fazlalıklardan ve karmaşadan kurtulmak daha iyi hissettirebilir. İlişkilerde dengeyi ve ben-sen sınırını korumalısınız. Aniden seyahatler, ulaşım, eğitim ve yurtdışı konuları gündeminize girebilir.

Oğlak

Bugün sorumluluklar, hayatın gerçekleri, görevler ön planda olabilir. Gerçekçiliğin sizi karamsarlık noktasına götürmemesine özen gösterin. İlişkilerinizde karşınızdaki kişilerin enerjisinden etkilenebilir, karşınızdakilerin tavır ve söylemlerine göre hareket edebilirsiniz. Hayata dair sorumluluklarınızla şahsi istekleriniz ve konforunuz arasında denge kurmanız zor olabilir.

Kova

Bugün yaşamınızdaki bazı kişilerle ilgili iç dünyanızda sorgulama içinde olabilir, niyet ve samimiyet sorgulaması yapabilirsiniz. Eski dostlar, aile üyeleri ve güvene dayalı ilişkilere sahip olduğunuz kişilerle bir araya gelmek iyi gelebilir. İkili ilişkilerinizde ise ileriye yönelik karar verebilir, ilişkinizin geleceğinde netlik arayabilirsiniz. Yaşamın maddi değerlerine saplanmamaya gayret etmelisiniz.

Balık

Bugün maddi konuda beklemediğiniz bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Ruh haliniz daha hızlı değişebilir. Ufak şeyler motivasyonunuzu yükseltebilir. Eski ilişkiler, geçmiş anılar gündeme gelebilir. Geçmişe özlem hissi ağır basabilir. Hayatınıza yeni birileri girebilir. Tesadüfü tanışmalar, ciddi ilişkilere dönüşebilir. Ancak bu dönem yeni tanıştığınız insanları iyice tartmadan içinizi açmayın.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.