18 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

18 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 18 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 18 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 18 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 18 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Sabah saatleriniz biraz zorlu geçebilir. Özellikle finansal dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Kafanızı toparlamak ve konulara yoğunlaşmak zaman alabilir. Sabahı sakin atlatabilirseniz öğleden sonra daha verimli olabilirisiniz. Bugün iletişim trafiğiniz çok yoğun olabilir. Gereksiz tartışmalardan uzak durun.

Boğa

Sabah saatlerinde işlerinizin yavaş ilerlemesi canınızı sıkabilir. Bugün özellikle finansal konular önem kazanıyor. Maddi durumunuzu planlamak ve hesap kitap işlerini öğleden sonraya bırakmanızda fayda var. Canınız sıkkın olduğunda içinize kapanıyorsunuz ama yardım istemekten çekinmemelisiniz.

İkizler

Bugüne halsiz ve isteksiz başlayabilirsiniz. Kimseyle konuşmak istemeyebilir sorumluluklarınızı aksatabilirsiniz. Kişisel sorunlarınızı sevdiklerinizle paylaşmalısınız. Destek isterseniz bunu çok yakınlarınızdan bulabilirsiniz. Yalnız değilsiniz bunu bilin. Enerjinizi yükseltmenin yollarını bulmalısınız.

Yengeç

Duygusal bir burç olarak son zamanlarda olan bitene oldukça üzüldünüz. Yardıma ihtiyaç duyanlar için elinizden geleni zaten yapıyorsunuz. Anaç tavrınızla kol kanat gerdiğiniz gerek arkadaş gerekse aileniz içine kapanık halinize üzülebilirler. Bugün dostlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecek.

Aslan

Hayatınız bugün biraz karışabilir. Düşünmeden sarf ettiğiniz bazı sözler yüzünden can sıkıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda da beklenmedik bir borç kapınızı çalabilir. Aradığınız desteği aile yakınlarınızdan bulabilirsiniz. Yeter ki öfkeyle konuşmayı ve hareket etmeyi bırakın.

Başak

Bugün hayat sizi biraz zorlayabilir. İşler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bozulan aletler, gelmeyen asansörler, kargoda gecikme hepsi sizi bulabilir. Akşam üstüne kadar fazla hareket etmeden günün geçmesini beklemeniz sizin faydanıza olacaktır. Kısacası hiçbir şeyi bugün fazla zorlamayın.

Terazi

Sabah saatlerinde finansal konularda problemlerle ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Kredileriniz ve borçlarınızla ilgili yaşanabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Öğlen saatleri itibariyle finansal konuları geri planda bırakıp hayatın geri kalanıyla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır.

Akrep

Bugün ikili ilişkilerinizle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. İkilemlerde kalabilir, hayatınızdaki kişiler hakkında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kulağınıza gelen bazı sözler canınızı sıkabilir. Takılmamaya çalışın. Öğleden sonra iş yükünüz ve sorumluluklarınız artabilir. Kendinizi ve sağlığınızı ihmal etmeyin.

Yay

Sabah saatlerinde işlerinizin yavaş ilerlemesi canınızı sıkabilir. İş hayatında problemlerle ve anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz. Önemli iş görüşmeleriniz ve toplantılarınız için öğleden sonraki saatleri değerlendirmeniz daha uygun olacaktır. Öğlen saatleri itibariye romantizm ihtiyacınız artacak.

Oğlak

Sabah saatlerinde kendinizi içe dönük hissedebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konular ön planda olacak. Önemli projeleriniz için öğleden sonraki saatleri değerlendirmeniz sizin için daha uygun. Önümüzdeki birkaç gün ailevi meseleleriniz ön planda olacaktır. Aile büyüklerinizi ihmal etmeyin.

Kova

Bugün iş hayatınızda gecikmelerle ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Hemen teslim bayrağını çekmeyin. Dikkatli düşünür ve hareket ederseniz, problemlere çözüm bulmakta sorun yaşamayacaksınız. İletişimin hız kazanacağı bugün başınızı kaşıyacak zaman bulamayabilirsiniz.

Balık

Bugün yakın çevrenizle anlaşmazlıklar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınızı bugün ertelemenizde fayda var. Maddi sorunları düşünerek aşamazsınız. Yeni iş koşulları araştırmalı ve harekete geçmelisiniz. Aradığınız maddi destek için yardım istemelisiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.