1 – 7 Mart Haftalık Burç Yorumları.. Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor?

1 – 7 Mart haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 1 – 7 Mart haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 1 – 7 Mart haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 1 – 7 Mart haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 1 Mart haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Koç ve Yükselen Koçlar

Aya ve haftaya hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Artık daha hızlı karar veren, daha hızlı düşünüp daha hızlı harekete geçen bir yapıda olacaksınız. Yenilikler sizin için daha ilgi çekici ve cazip olacak. Taşınma gündeminiz ortaya çıkabilir. Ev araştırmalarına girebilirsiniz. İnancınızı güçlendirmeli, maneviyata yönelmeli ve nasibinize güvenmelisiniz. İlahi adaletin çalıştığı durumlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru artık kendinize güvendiğiniz, hayatın her alanında daha cesur olduğunuz olaylar karşınıza çıkabilir. Hem iş hem duygusal hayatınızda şans ve fırsatlar artacak. Özel hayatınızda iki kişi veya iki farklı yol arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Finansal hareketliliğiniz epey artacağı, gelir ve giderlerin birlikte arttığı, paranızı yönetme konusuna daha çok odaklanacağınız bir haftaya girdiniz. İş hayatında yetenekleriniz ve bilgi birikiminiz sayesinde ek iş fırsatları yakalayabilir, kazancınızı arttıracak yollar bulabilir, birden fazla alandan para kazanabilirsiniz. Gizli konular, arka plan durumlar aydınlanmaya başlıyor. Arkanızdan dönen konuşulanları duyabilir, öğrenebilirsiniz. Sizin ve ailenizin mevcut sağlık sorunları şifa sürecine doğru gidebilir. İkili ilişkilerinizde ise daha profesyonel, politik ve dengeli, adaletli olmanız gerekiyor. Kendi fikirlerinizde ve isteklerinizde ise daha inatçı olabileceğiniz zamanlardasınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Haftaya başladığınız andan itibaren hayatınız hızlanıyor, buna bağlı olarak siz de hızlanıyor olacaksınız. Daha heyecanlı, tutkulu ve hırslı bir yapıda olacaksınız. Hafta orasından itibaren önemli bir terfi alabilirsiniz. Kendinize yeni bir kariyer yolu çizmek isteyebilir, geleceğe dair önemli kararlar alabilirsiniz. Süregelen işinizden ayrılıp, sizi besleyecek bir alanda yeni bir işe başlayabilirsiniz. Haftanın geri kalanında sosyal çevreniz hareketlenecek. Yeni insanlarla tanışacak, tanışacağınız bu insanlar sayesinde farklı alanlarda yeni heyecanlar duymaya başlayacaksınız. Arzularınızı ve tutkularınızı uyandıran bir tanışma yaşayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta hayat koşullarınız, tercihleriniz, duygularınız ve medeni durumunuz değişebilir. Yaşamınızda yeni sayfalar açılacak. Ayrıca sık sık işaretçi rüyalar görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde zaaflar, tutkular ve özlemler sizi zayıflatabilir. Gizli aşklardan, ilişkilerde etik dışı durumlardan mutlaka kaçınmalısınız. Duygusallık, hassasiyet, şefkat ve merhamet, romantizm bu hafta yüksek seviyelerde olacak. Sezgileriniz güçlenecek. Pek çok olayın ilerisini çok iyi öngörebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin niyetlerini ve gerçeğini sezebilirsiniz. Hislerinize kulak verin. Finansal konularda yeni planlamalar içerisine girebilirsiniz. Maddi konularda hedefleriniz büyüyebilir. Kazançlarınız artacak.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta başlayacak olan ilişkileriniz uzun vadeli birliktelik haline dönüşebilir. Süregelen ilişkilerde daha çok paylaşım ve birliktelik hali içinde olacaksınız. Çarşamba gününden itibaren hafta boyunca sosyal çevreniz çok daha hareketli ve yenilik dolu olacak. Farklı ortamlara katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Şans ve fırsatlarınız artıyor. Kalbinizden geçirdiğiniz şeyler önünüze gelecek. Kişisel gelişim konuları, spiritüel çalışmalar, finansal konularda daha iyisini var etme çabası söz konusu olabilir. Araç ya da ev alım satımları gündeminize girebilir. Hali hazırda gündeminizde olan konulardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda verdiğiniz emeğin, mesleğinizde kendinize kattığınız bilgi birikim ve deneyimin maddi manevi karşılığını almaya başlayacaksınız. Terfi, zam, ikramiye, yeni iş ve proje teklifleri karşınıza gelebilir. Sabırsızlığınızın ve hareketliliğinizin arttığı, aynı anda pek çok konu ve gündemle meşgul olacağınız oldukça hareketli bir hafta sizleri bekliyor. Kafanıza koyduğunuzu yapmak isteyeceğiniz, kurallar ve sınırlara karşı gelip kendi bildiğinizi okuyacağınız bir süreç içerisine girebilirsiniz. Romantik ve duygusal bir ilişkiye başlayabilir, karşınızdaki kişiden romantik sürprizlerle, hediyelerle karşılaşabilirsiniz. İlişkinizin geleceğine, ilişkilerinizin bir sonraki adımına daha çok önem verebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta ruhen, bedenen şifalanma ve yenilenme süreci içine girebilirsiniz. Yaşam koşullarınız iyileşebilir, işinizde yeni fırsatlar yakalayabilir, yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde yapacağınız seçimler, göstereceğiniz tavırlar hayatınızda uzun vadeli etkilere sebep olacaktır. Aşk ilişkilerinde geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu ay başlayan ilişkileriniz ilerleyen süreçte evliliğe gidebilir. Finansal hayatınızda bir ortaklık projesi içine girebilir veya ortaklık teklifi alabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere hızlıca güvenip sırtınızı yaslamak yerine daha temkinli olmalı ve sınırlarınızı bilmelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Haftaya ve aya yatırımlar, birikimler, aile mirasları ve hak edilen maddi kazanımlar konusunda hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Finansal konularda daha fazla çabalayacağınız, zor koşullarla daha çok mücadele etmek isteyeceğiniz, güç ve irade sergilemenin daha önemli olacağı zamanlardasınız. Zihinsel yoğunluğunuzun artacağı bir haftadasınız. Bugünlerde hayatınızda sizi büyük bir mutluluğa götürecek bir deneyim karşınıza gelebilir. Umudunuzu korumalı, hayallerinizden vazgeçmemelisiniz. Hafta ortasında yaşamınızda daha önce ektiğiniz iyi tohumların sonucunu alakasız yerlerden gelen fırsatlarla alabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce yaptığınız hataların sonuçları bugünlerde karşınıza çıkabilir.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu haftadan itibaren ilişkilerinizde yeni dengeler kurulacak, yakın çevreniz değişecek. Hayatınızla ilgili daha ciddi kararlar alacak, daha önce dikkate almadığınız konulara artık daha akılcı ve kuralcı yaklaşacaksınız. Hafta boyunca her türlü ilişkinizde hızlı gündemler, yenilikler, hızlı değişimler söz konusu olacak. Bazı ilişkilerinizi, dostluk ve ortaklıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızdan çıkan insanlar sebebiyle yaşamınızda açılan yer, yeni insanlarla dolabilir. Aşk hayatınızda güçlü tutkular, yüksek bir heyecan ve arzu içerisinde olabilirsiniz. Hayattan keyif alacağınız, sizi heyecanlandıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi manevi desteklendiğiniz bir haftadasınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta düzeniniz ve alışkanlıklarınız değişiyor. Yenilikler için harekete geçiyor, finansal hedeflerinize ulaşıyor ve yakın çevrenizde değişimler yaşıyor olacaksınız. İş ve çalışma hayatınızda hareketlilik artıyor olacak. Daha çok koşturmaca içerisinde olabilir, birden fazla görev ve sorumlulukla ilgilenebilirsiniz. Ek işler, ek projeler gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizdeki ve ailenizdeki insanların hayatında önemli gündemler oluşabilir. Taşınma, yer değişikliği, şehir değişikliği söz konusu olabilir. Hayatınızda yeni gündemlerin açılması, yaşamınıza yeni insanların gelmesi için bir şeylerin bitmesi, son bulması ve ayrılıklar gerekebilir. Direnmek yerine kabule geçmeniz önemli.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta aşk hayatınızda yeni gündemleri getiren, sizi aşk ilişkilerine çeken bir süreç başlıyor olacak. Bir süredir duyamadığınız ilgi ve merakı bir kişiye karşı duymaya başlayabilirsiniz. Heyecanı ve tutkuyu uyandıran ilişkiler, flörtler başlayabilir. Hatta duygusal ilişkilerinizde ciddileşmeler söz konusu olabilir. İleriye yönelik konuşmalar yapılabilir. Evlilik adımları içerisine girebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren finansal dengenizde yepyeni bir sürece giriyorsunuz. Kazanç ve gelir sağlamak için yeni bir iş ve yatırım planına girebilirsiniz. Elinizdeki parayı değerlendirmek için yeni planlar yapabilirsiniz. Maddi konularda akılcı planlar yapmak ve akılcı riskler almamak önemli.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta hayatınızın her alanına daha uzun vadeli bakarak yaklaşacağınız, ilerisini düşünerek hareket edeceğiniz günlerde olacaksınız. Yeni bir ilişkinin ilk adımları içerisine girebilirsiniz. Kendinizi keşfe çıkabilir, geliştirmeniz gereken yanlarınızı daha iyi görebilir, hatalarınızın ayırdına varabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde fikirler ve tavırlar ayrılabilir. Farklılıklara anlayış gösterme zamanı. Eviniz için önemli harcamalar yapabilirsiniz. Haftanın tamamında finansal konular ön planda olacak. Harcamalarınız artacak. Birden fazla ödeme ve borç karşınıza gelebilir. Bolluk bilinci içinde olmaya çalışarak paranızın bereketini korumaya çalışmalısınız.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.