19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

19 – 25 Ekim haftalık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 19 – 25 Ekim haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 19 – 25 Ekim haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 19 – 25 Ekim haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 19 – 25 Ekim haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Koç

Bu hafta arkadaşlarınızla vakit geçiremediğiniz için gerginliğiniz artabilir. Her ne kadar kendinizi yatıştırmaya çalışsanız da çok fazla sıkıldığınızı fark edebilirsiniz. İşiniz ile ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Alacak aldığınız bu haber sayesinde zorunlu bir yer değişikliği gerekebilir. Parayla ilgili konularda dikkatli olmaya çalışsanız da bu hafta bir açık verebilirsiniz. Cömert bir insan olduğunuz için etrafınızda yer alan kişilere hediyeler almaya bayılıyorsunuz. Bütçenizi zorlamamaya özen gösterin.

Boğa

Şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Uzun zamandan beri istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız konuları gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin içerisinde bazı minimal değişiklik yapabilirsiniz. Kendinizi ait hissettiğiniz kişilerden bir türlü uzaklaşamıyorsunuz. Bunun farkına varıp biraz kendinizle baş başa kalma çalışmaları içerisine girebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili yeni karar alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu kararlar içerisinde zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşma olabilir.

İkizler

Eleştirilmeyi hiç sevmiyorsunuz ama siz etrafınızdaki insanları eleştirmekten vazgeçmiyorsunuz. Bu durum çevrenizdeki insanların canını biraz sıkabilir. Aile içerisinde yer alan iletişiminiz oldukça kuvvetli. Başınız her sıkıştığında onlardan olumlu destekler alabiliyorsunuz. Bu hafta içerisinde de ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Onların size verecek oldukları akıllar oldukça işinize yarayacak. Maddi açıdan birikim yapabilme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizle aranıza zorunlu olarak mesafe girmesi sizi biraz yoruyor. Hayatınızda ki insanların sizin için değerini ve önemini sorgulayabilirsiniz. Kendinizi rahatlatacak birkaç etkinlik bulabilir ve bunlara odaklanabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların eğitim hayatlarını veya iş hayatlarını ilgilendiren önemli gelişmeler olabilir ve bu süreçte sizden de yardım isteyebilirler. Her zamanki gibi kendinizi bir kenara bırakıp, ailenizi hayatınızın ortasına koymayın.

Aslan

Bu hafta sizi hayal kırıklığına uğratan konuların üzerine düşüneceksiniz. Geçmişte her ne kadar yanlışlar yapmış olsanız da bu durumların tekrarlanmasını artık istemiyorsunuz. Bu yüzden alacak olduğunuz kararlar varsa düşünerek temkinli hareket edeceksiniz. İş hayatınızın temposu artabilir ve biraz yorulabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak için birkaç kaçamak yapmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa eğer buna ilişkin yeni güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak

Kariyeriniz ile ilgili yeni gelişmelere adım atabilirsiniz. Atacak olduğunuz bu adımlar sayesinde ileriye dönük güzel birikimler ve planlamalar yapabileceksiniz. Aile içerisinden size bir miras ya da beklenmedik bir para gelebilir. İş yerinizde yeni bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Siz her ne kadar değişimlerden tedirgin olsanız da bu duruma kolaylıkla alışabileceksiniz. Sağlığınız açısından dikkatli olmanız gerekiyor. Size iyi gelmeyen besinlerden uzak durmalısınız.

Terazi

Eğitim veya iş hayatınızda ki yoğunluk giderek artıyor bu yüzden fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Pes etmek istediğiniz konular varsa biraz daha çaba sarf etmeye özen göstermeye çalışmalısınız. Aksi halde emekleriniz boşu boşuna çöpe gidebilir. İkili ilişkilerde kafa dinlemek istediğiniz bir hafta olacak ne kadar sorununuz olursa olsun bunları düşünmek istemeyebilirsiniz. Her şeyi akışına bırakmak belki de sizin için en iyisi.

Akrep

Bu hafta ilişkinizdeki gidişata yön vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle kafanıza takılan konular varsa bunları bu hafta içerisinde netliğe kavuşturmak için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Yakın bir arkadaşınız sizinle önemli bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Bu konuda biraz sakin kalacak ve ona yardımcı olmaya çalışacaksınız. Parayla ilgili konularınıza ikinci kişileri dahil etmekten vazgeçin. Nerede ne zaman harcama yapmanız gerektiğini sizden başka kime daha iyi bilemez.

Yay

Anne veya babanız ile ilgili yaşamış olduğunuz iletişim problemleri bu sıralar durulabilir. Her ne kadar bu hafta tartışma yaşamayacak olsanız da siz bu konun kökten çözüme kavuşmasını isteyebilirsiniz. Başkasına vermiş olduğunuz bir para varsa bu hafta içerisinde size geri gelebilir ve rahatlama yaşayabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili yeni adımlar atarken sürekli etrafınızdaki insanları da düşünerek atıyorsunuz. Bu yüzden de kendi isteklerinize yoğunlaşamıyorsunuz.

Oğlak

Bu hafta güzel güzel dinlenebileceksiniz. Sorumluluklarınızın çoğunu yerine getirdiniz ve keyif yapmayı hak ettiniz. Eviniz içerisinden bazı değişiklikler yapmak isteyebilir ve bunlar için para harcayabilirsiniz. Biraz tutumlu olmanızda fayda var alacaklarınızın ne kadar gerekli olup olmadığını bir kez daha düşünmek isteyebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız birbirine girebilir bu yüzden ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Kova

Geçmişte sizi yaralayan konular varsa yavaş yavaş o kötü duygulardan kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Size karşı açılan bir savaş var bu iş veya eğitim hayatınız ile ilgili olabilir. Rahat bir şekilde bu savaştan galip çıkan siz olacaksınız bu yüzden içinizi ferah tutun. Aile içerisinden bir kişinin sağlık sorunları daha da artabilir ve onun yanında kalarak destek olmak isteyebilirsiniz. Bu hafat paranıza dikkat etmeniz gerekiyor boşluğunuza denk geldiği bir zamanda dolandırılabilirsiniz.

Balık

Bu hafta hedeflerinize ve hayallerinize giden kapıları aralamak için cesaretinizi bulacaksınız. Bırakın çevrenizdeki insanlar sizi pes etmiş bilsin sizin güçlü bir şekilde ayağa kalktığınızı görünce hepsine gereken cevabı vermiş olacaksınız. İş hayatınızla ilgili aşmanız gereken birtakım sorunlar var. Bu sorunları aştıktan sonra maddi açıdan da rahatlama yaşayacak ve yaşam standardınızı yükseltmek için ilk adımlarınızı atacaksınız.

www.burcununsozlugu.com