19 – 25 Nisan Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

19 – 25 Nisan haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 19 – 25 Nisan haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 19 Nisan haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Bu haftanın en güzel tarafı gezegenlerin şans dağıtıyor oluşu olacak… Dileyin dilediğiniz kadar, isteyin olsun.. Güzel düşünün güzel olsun… Sağlığa maksimum dikkat… Toplumsal ve doğa olayları biraz can sıkabilir… Yardımlaşmanın ön plana çıkacağı bu hafta elinizde fazla olan ne varsa verin, dağıtın… İnsanların istemesine mahal vermeden yapın… Şükür enerjisi bereketinizi artıracak… Mübarek Ramazan’ın bereketinden faydalanın… Bu hafta her şey beklediğinizden güzel olsun…

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta iş hayatınızda ilginç haberler alabilirsiniz, beklenmedik haberler duyabilirsiniz. Salı günü sabırsız, kendi gücünüzün farkında olarak hareket etmek isteyeceksiniz. Sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Konuşmalarınızla kendinizi şifalandıracaksınız. Hafta sonuna doğru tüm enerjinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Haftaya uzak tanıdıklarınızdan gelecek haberlerle başlayacaksınız. Kendinizi güvensiz ve çekimser hissetmeniz söz konusu. Bazı noktalarda depresif davranmak söz konusu olabilir, bu hafta maddi konularda dikkatli olmalısınız. Parasal konularda beklenmedik şekilde hareket edebilirsiniz. Bazı olaylar üzerinizde ekstra baskı oluşturabilir. Kendinizle kalmak, yazmak, notlar almak bu dönemde çok iyi gelebilir. Kendinizden daha zor durumda olan insanları görmeye çalışmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Haftaya para kayıplarıyla başlayabilirsiniz. Aniden bir para kaybı, parasal konularda güvensiz hissetmenize neden olabilir. Bu partnerinizin, eşinizin parasal konularını da içerebilir. Bu hafta paranız kadar ikili ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olabilir. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmeli, geçmiş hataları tekrar etmemeli ve kendi sıranız için acele etmemelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta bazı şeyleri gerçek değilmiş gibi hissedebilirsiniz. Yalnızlığa olan ihtiyacınız yüksek olabilir. Hayatınızda bir insan varsa onun fikir ve düşünceleri, onunla olan bağlantılarınız ön plana çıkabilir. Ondan alacağınız bazı haberler inişli çıkışlı olabilir. Yalnızsanız bu dönem ilişkilerden yana depresif ve umutsuz olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda düşünceleriniz ve fikirlerinizse önem kazanıyor. Bu alanda neleri yanlış yaptığınızı, neleri doğru bir yola sokmanız gerektiğini göreceksiniz. İnatçılık ve ısrarcılık bu hafta özellikle kaçınmanız gereken davranışlardan.

Aslan ve Yükselen Aslan

Eğer çalışıyorsanız bu hafta başında iş koşullarında hızlı ani, beklenmedik olaylar, duygusal konular devrede olacak. Yine gündelik yaşantınızda alacağınız haberler öne çıkabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. İş hayatınızda alacağınız haberler zorlanmalara, sıkıntılara neden olabilir. Bazı işlerinizde ertelenmelere ve bozulmalara açık olun. Güzel şanslar ve seçenekler de devrede olacak sadece çok aşırı iyimserliğe kapılmadan hareket etmeye çalışın. Hafta sonu güzel gelişmeler var.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta oldukça keyifli. Aşka, çocuğunuza veya çocuklarınıza, hobilerinize, size keyfi veren kişi ve olaylara daha fazla odaklı olacaksınız. Bu alanlarda iniş çıkışlar yüksek olabilir, kendinizi güvensiz ve savunmasız hissedebilir, alışkanlıklarınız dışında hareket edebilirsiniz. Hızlı olaylar, ani kararlar olabilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda, işinizi yaparken ekstrem durumlara başvurabilir, farklı davranabilirsiniz. İrtibat halinde bulunacağınız insanları şaşırtabilirsiniz. Olup biten her şeyi merak edeceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. İyi değerlendirmelisiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Ailevi konu ve olayların öne çıktığı bu alanda iniş ve çıkışların yaşandığı bir hafta başlıyor sizler için. Evinizle, ailenizle, yuvanızla ilgili konularda ani ve hızlı haberler alacağınız bir döneme giriş yaptınız. Uzak yerlerden alacağınız haberler duygu iniş çıkışlarınızı körükleyebilir. Farklı davranmak isteyeceksiniz. Bu hafta dengede kalmaya özen gösterin. Hafta ortasında özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşarak sorunlarınıza çözüm üretebilir, karşı tarafa farklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta hızlı, kontrol edemediğiniz durumlar veya yakın çevrenizin hayatında da bazı ani olaylara açık olabilirsiniz. Bu hafta başı iletişim, sosyal medya, parasal konularda iniş çıkışlar yüksek görünüyor. Bu dönemde borç vermeyin, almayın, kefil olmayın. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili konularda bugünlerde öne çıkabilir. Bir yandan zorlanmalar var ama güzel açılımlarda olacak, hiçbir konuda çok fazla abartmayın. Evlenmek isteyenler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta parasal konular önemli olacak.  Maddi konularda inişler çıkışlar, beklediğiniz bir haberin geç gelmesi ya da düşündüğünüz gibi olmaması ya da ikili ilişkiler alanlarınızdaki problemlere açıksınız. Kontrol edemediğiniz noktalar hem parasal konular hem de ilişkiler olabilir. Maddi konularda, para işlerinizde sorunlar yüksek olacağı için riske girmeyin. Hafta sonu hayatınıza aşkla ve keyifle bakacaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinize olan güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hem hayatınızı ilgilendirecek alanlarda hem de iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hızlı gelişmelerin yaşanacağı, iniş çıkışların karşınıza geleceği bir haftaya başladınız. Bu dönem sağlığınıza dikkat edin, evinizde bazı eşyalarınız bozulabilir. Ailenizle yaşıyorsanız birbirinizi anlamak kolay olmayacak. Partnerinizle güç çekişmelerine ve inatlaşmalara açık olacaksınız. Konu ne olursa olsun inatlaşmalardan kaçının. Hafta sonu aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Aşkı yaşamak isteyenler, yaşayanlar tüm dikkatlerini bu alana yönlendirecekler.

Kova ve Yükselen Kova

Hafta isteksiz enerjilerle başlıyor uzaktan alınacak haberler, sizin dışınızda gelişen olaylar sizi tedirgin edebilir. Aşk hayatınızda, toplumsal olaylarda, çocuğunuzla ilgili konularda bu etkileri göreceksiniz. Duygu iniş çıkışlarınızı kontrol edin. İş hayatınızda bazı çekişmeler sıkıntı ve zorlanmalar devrede olurken, iletişim halinde olacağınız insanları anlamakta zorlanabilirsiniz ya da onlar sizi anlamaktan zorlanabilirler. Bu dönem korkularınızla hareket edebilirsiniz. Bu korku ve endişeler yerine yapabileceklerinize odaklanın. Biraz tembel ve rahatınıza düşkün bir hafta olabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta arkadaşlarınızdan, çevrenizden alacağınız önemli haberlerle başlıyor. Bu haberler iniş çıkışlar güvensizlikler, ev, aile ve çevrenizden alacağınız haberler olabilir ve yüreğinizi ağzınıza getirebilir, heyecanlı oluşumlar içine girebilirsiniz. Hafta ortası çeşitli fırsatlar ve güzel oluşumlar devreye giriyor. Parasal konularda konuşmak, etrafınıza faydalı olmak istediğiniz bir döngü içinde olacaksınız. Hafta sonu iletişiminiz hızlı akacak; ertelediğiniz işleriniz varsa gerekli düzenlemeleri yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanarak, çözümler üretebilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.