19 Eylül Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 19 Eylül günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 19 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 19 Eylül yorumu ne söylüyor? İkizler burcunu 19 Eylül günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Koç, Boğa, İkizler gününüz nasıl geçecek?

KOÇ

Sağlığınızın ve sağlık konularının ön plana çıkabileceği bir gün Sevgili Koçlar. Önümüzdeki günler biraz sıkıntılı geçebilir. Onun için önleminizi almaya çalışın ve kendinize ekstra özen gösterin. Dün oluşan yeniay bilinç altı konularının önem kazandığı bir zamana da işaret ediyor. Ruhsal dengeniz için yardım istemekten çekinmeyin.

BOĞA

İkili ilişkiler özellikle arkadaşlarınızla olan bazı konular bugün sizi yorabilir Sevgili Boğalar. İstemediğiniz biriyle vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz ya da buna zorlanabilirsiniz. Dünkü yeniay sosyal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz konusunda sizi etkileyecek. Yine sosyal çevrenizden biriyle yakınlaşma söz konusu olabilir.

İKİZLER

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün düşünceleriniz sizi yorabilir Sevgili İkizler. Aileniz, yakın akraba ve arkadaşlarınızla oluşabilecek tartışmalar canınızı fena sıkabilir. Psikolojinize daha çok önem vermeli ve kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz. Sürekli haklı olduğunuzu düşünmezseniz orta yolu bulmanız daha kolay olacak.

YENGEÇ

İş ve maddi kazanımlara odaklı bir güne başlıyorsunuz Sevgili Yengeçler. Yeniayın etkisi hala sürerken içinde bulunduğunuz karmaşadan kurtulmak için çözüm yolları arayacaksınız. Merak etmeyin dostlarınız ve aileniz bu konuda sizi yalnız bırakmayacak. Aradığınız destekleri kolaylıkla bulacak ve istediğiniz hayata kavuşacaksınız.

ASLAN

Bugününüzün konusu maddi kazanımlar ve borçlar olacak Sevgili Aslanlar. Ertelediğiniz bir borç bugünlerde canınızı sıkabilir. Daha çok kazanmak için yollar arayacaksınız. Düşüncesizce yaptığınız harcamaların ceremesini çekeceksiniz de diyebiliriz. Ama üzülmeyin yeniay finans konularında sizi destekliyor. Kazancınızdaki artış sizi rahatlatacak.

BAŞAK

Aile ve partner ilişkilerini düzenlemeye çalışmaktan bugün yorgun düşebilirsiniz Sevgili Başaklar. Yeniay ikili ilişkilerinize vurgu yapıyor. Partneriniz, ortağınız veya ailenizden birinin sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. İş ya da özel hayatınızda yürümeyen birlikteliklere son verebilirsiniz. Bitişlerin yeni başlangıçlar olduğunu unutmayın.

TERAZİ

İş yükünüzün artacağı bir güne merhaba dediniz Sevgili Teraziler. İş arıyorsanız da fazlaca çalışmak zorunda kalacağınız bir işe kabul edilebilirsiniz. Yeniay sizi kariyeriniz konusunda destekliyor fakat yorulmanız kaçınılmaz olacak. Önümüzdeki günlerde nefes almaya vakit bulamayabilirsiniz. Stresin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

AKREP

Bugün ve takip eden günler konunuz romantizm olacak Sevgili Akrepler. Partnerinize güzel vakitler geçirebilir, yalnız olanlar yeni flörtlere başlayabilirler. Sezgilerinizin yardımıyla istediğiniz ilişkiyi yaşamanız kaçınılmaz olacak. Kadersel birliktelikler hız kazanıyor. Yeniay size istediğiniz ilişkiyi nihayet yakalamanızı sağlayacak.

YAY

Bugün gündeminiz eviniz ve aileniz olacak Sevgili Yaylar. Evinizde değişiklik yapabilir, ev değiştirebilir, yeni bir ev satın almayı düşünebilirsiniz. Yuva ve aile başlığı ana konunuz olmayı bir süre sürdürecek görünüyor. Dün oluşan yeniay ev ve aile hayatınızda bazı değişikliklere dikkat çekiyor. Aile içerisindeki sorunlar da nihayet çözüme kavuşuyor.

OĞLAK

Güne seyahat planlarıyla başlayabilirsiniz Sevgili Oğlaklar. Bu iş için olabileceği gibi özlem duyduğunuz yakınlarınızı ziyaret etme amaçlı da olabilir. Dün oluşan yeniay yakın çevreniz ve onlarla kurduğunuz ilişkiler konusunda sizi biraz zorlayabilir. Özellikle aile büyükleri ve kardeşlerle olan ilişkilerde gerilime dikkat etmenizde fayda var.

KOVA

Sabah saatlerinin konusu maddiyat olacak Sevgili Kovalar. Ödemelerde gecikmeler, ertelenmiş bir borç ya da sizden istenen para sizi bir hayli meşgul edecek. Akşam saatlerine doğru ekonomik durumunuzu düzeltmek adına daha çok kafa yorabilirsiniz. Maddi konularda temkinli davranmalısınız. Yeni kazanç kapıları aramaya başlayabilirsiniz.

BALIK

Dün oluşan yeniay sizi duygusal konularda biraz üzecek Sevgili Balıklar. Bugün alacağınız bir habere o yüzden gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. İçinizden gelen alıp başınızı gitme isteğiyle bu aralar baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Mental olarak yorulduğunuzu hissedebilir, gereksiz ağlama krizleri yaşayabilirsiniz. Yeniayın etkisiyle geçecektir. Sakin kalmaya çalışın.