19 Kasım Günlük Burç Yorumları

19 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 19 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 19 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 19 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 19 Kasım günü neler bekliyor? Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün günün ilk yarısında görevler, zorunluluklar ve mecburiyetlerle ilgilenebilirsiniz. Yaşamınızı, ilişkileri ve koşulları yönetme isteği artabilir. Bugün yetenekleriniz ve zekanız sayesinde önemli işler başarabilir, daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Dışardan gelen paralar gündeminizde olabilir. Size yük olan bir borcu kapatabilir veya keyifli bir harcama adına bir borca girebilirsiniz.

Boğa

Bugün bir anlaşma imzalayabilir, iş ve özel hayatınızda uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. İş görüşmelerinden yanıt gelebilir, iş hayatındaki süregelen bir konu sonuca bağlanabilir. Her konuda geleceği ve ilerisini düşünerek hareket etmeye açıksınız. Diyet ve spora başlamak için ideal bir gün. Akşam saatlerinde kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

İkizler

Bugün sorumluluklar, hayatın gerçekleri, görevler ön planda olabilir. Gerçekçiliğin sizi karamsarlık noktasına götürmemesine özen gösterin. İlişkilerinizde karşınızdaki kişilerin enerjisinden etkilenebilir, karşınızdakilerin tavır ve söylemlerine göre hareket edebilirsiniz. Hayata dair sorumluluklarınızla şahsi istekleriniz ve konforunuz arasında denge kurmanız zor olabilir.

Yengeç

Bugün etkileyici, karmaşık rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Zaman zaman kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Bugün ayrıca aile büyükleri, patronlar ve otorite figürleri gündeminizde öne çıkabilir. Uzun bir süredir devam eden konuda net karara gidebilir veya aldığınız kararı uygulamaya koyabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinize odaklanıp, ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz.

Aslan

Bugün bencillikten ve benmerkezci tavırlardan kaçınmaya özen göstermeli, her türlü ilişkide adaletli ve objektif olmaya çalışmalısınız. Araçlarla ilgili alım-satım, ödemeler gündeminizde olabilir. Teknolojik aletler için harcama yapabilirsiniz. Kısa bir yolculuk planı iyi gelebilir. Yakın çevrenizle ilişkiler, kardeşler ve komşular gündeminizi zorlayabilir.

Başak

Bugün yaşamdan keyif alacağınız durumlar olabilir. Hediyeler alabilirsiniz. Çocuklarla ilişkiler öne çıkabilir, çocuklarınız için harcama yapabilirsiniz. Evinizi düzenlemek, fazlalıklardan ve karmaşadan kurtulmak daha iyi hissettirebilir. İlişkilerde dengeyi ve ben-sen sınırını korumalısınız. Aniden seyahatler, ulaşım, eğitim ve yurtdışı konuları gündeminize girebilir.

Terazi

Bugün pek çok konu ve duruma dair kafa yorabilir, iş ve özel hayatınızda çaba harcamanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman yalnızlık hissi, anlaşılamama duygusu yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir gelişme olabilir, eğitimle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Uzaklardaki kişilerden haberler alabilirsiniz.

Akrep

Bugün sorgulayıcı yanınız artabilir. Olaylara negatif yönünden bakmanız, karamsarlık duygunuzu artırabilir. Etrafınızdaki insanlara karşı yapıcı, affedici olmaya çalışmalı; insanlardan beklenti içine girmek yerine karşılıksız vermeye çalışmalısınız. Maddi, manevi yardımlar yapmak size bollukla geri dönebilir. Yardım isteyenleri geri çevirmeyin.

Yay

Bugün yaşamınızdaki bazı kişilerle ilgili iç dünyanızda sorgulama içinde olabilir, niyet ve samimiyet sorgulaması yapabilirsiniz. Eski dostlar, aile üyeleri ve güvene dayalı ilişkilere sahip olduğunuz kişilerle bir araya gelmek iyi gelebilir. İkili ilişkilerinizde ise ileriye yönelik karar verebilir, ilişkinizin geleceğinde netlik arayabilirsiniz.

Oğlak

Bugün geçmiş anılar, geleceğe dair planlamalar gündeminizde olabilir. Anda kalmaktan uzaklaşabilirsiniz. Hırs, başarı isteği ve kararlılık artarken inatçılık ve ısrar zorlukları getirebilir. Finansal dengeyi koruma, harcamaları kontrol etme zamanı. Bazı arkadaşlık ve ilişkilerde anlaşmazlık, anlaşılamama durumları yaşayabilirsiniz.

Kova

Bugün iş ve özel hayatınızdaki kişilere yardım edebilir, sağlık konularıyla ilgilenebilir, iş hayatına dair görüşmeler yapabilirsiniz. Tıkanıklık yaşadığınız veya çözülmesi gereken durumlarla ilgili profesyonel yardımlar almak faydalı olacaktır. Hislerinizin doğru çalışacağı bugünü iyi değerlendirin. Geçmişte kalan bazı merak ettiğiniz konular bu sayede aydınlanabilir.

Balık

Bugün huzursuzluk hissini bertaraf etmek adına harekete geçebilir, gerilimden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İş hayatında ileriye yönelik yatırım, ödeme, ortaklık ve kazançlar gündeminizde olabilir. Mesleğinizde kendinizi geliştirmek adına eğitimlere katılabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak adına iyi bir gün.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.