2 – 8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

2 – 8 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 2 – 8 Kasım haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 2 – 8 Kasım haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 2 – 8 Kasım haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 2 – 8 Kasım haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Koç

Bu hafta verdiğiniz çaba ve gayretlerin olumlu geri dönüşlerini yaşamaya başlayacaksınız. Özellikle ailenize gelen hareketlilik sizin de gündelik akışınızın rahatlamasına neden olacak. Bu şekilde kendinize daha fazla vakit ayırabilir, gelecekteki iş planlarınız için etkin bir çalışma düzenine geçebilirsiniz. Hafta ortasından sonra koruyup, kollamayı seven ruhunuzla istediğiniz herkesi mıknatıs gibi çekim alanınıza dahil edebilirsiniz. Bu hafta sevgiye doyacaksınız. Sınırlarınızı önceden belirleyerek, anaç yapınızla sevginizi paylaştığınız cömert bir hafta sizi bekliyor olacak. Bu dönemi iyi değerlendirmeli, etrafınızda enerjinizi boşa tüketen insanlardan uzaklaşmalısınız.

Boğa

Duygusal krizlerin yoğun olacağı bir haftaya merhaba dediniz. Ailenizle olan ilişkilerinizi sorgulayacağınız, artık yeter diyeceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Evden ayrılmak, uzaklara gitmek gibi fikirlerle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Çalışan bir Boğaysanız iş yükünüzün artacağı bu hafta hareketli bir tempo yaşayabilirsiniz. Hafta ortasından sonra maddi kazanımlarınızın artacağı güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Birlikteliğiniz varsa özellikle finansal sorunlardan doğan tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yalnız Boğalar yeni birliktelikler için ay ortasındaki yeniayı beklemenizde fayda var. Uygun zamanlarda değilsiniz. Yanlış ilişkilere çekilebilirsiniz.

İkizler

Hareketli bir haftaya giriş yaptınız. Günlerin getirilerinin hızına yetişmekte oldukça zorlanacaksınız. Kısa seyahatler, plan dışı yolculuklar gündeminize girebilir. Bir aile yakınınızın sağlık sorunları nedeniyle zor anlar yaşamanız mümkün görünüyor. Çalışan bir İkizler burcuysanız bu hafta iş temponuz da çok yüksek olacak. Ancak çalışmalarınızın karşılığında fazlasıyla da kazanacaksınız. Sayısız fırsatları somut projelere dönüştürebilirsiniz bu da size daha fazla kazandıracaktır. Fazlasıyla yorulup, fazlasıyla mutlu olacağınız bir haftadasınız. Fırsatlar önünüze gelecek. İyi değerlendirmeye bakın. Aşk hayatınız iş hayatınız kadar iyi gitmeyebilir. Partnerinize karşı daha anlayışlı davranmalısınız ve bu hafta sessiz kalmalısınız.

Yengeç

Bu hafta sizler için değişim zamanı. Kabuğunuzdan çıkıp yeni olana doğru yol alacaksınız. Bu hafta hayatınızda beklenmedik ama sizin için çok olumlu değişimlere hazırlıklı olun. Bu hafta dikkat etmeniz gereken tek şey sağlığınız olmalı. Soğuk algınlığına bağlı hastalıklardan kendinizi sakınmalısınız. Hayatındaki değişiklikler için hızlı kararlar almalı ve uygulamalısınız. Gökyüzü bu konuda size gereken desteği sunacak. Yardım istemekten çekinmeyin. Sevdiklerinizin de el atmasıyla nihayet istediğiniz hayata başlamak için ilk adımları bu hafta atabilirsiniz. Yeni iş teklifleri, çalışmıyorsanız bir işe başlama gibi radikal değişimler söz konusu olabilir. Duygusal hayatınız bu hafta beklemede kalacak çünkü çok daha önemli konular gündeminizde olacak.

Aslan

Bu hafta affetme ve uzlaşma zamanı. Hayata karşı içinizde biriktirdiğiniz tüm öfkeyi bu hafta kusabilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanlardan uzaklaşabilir, haksız olduğunu düşündüğünüz kişilere karşı farklı tutum içine girebilirsiniz. Bu süreci egonuzdan sıyrılarak verimli bir şekilde değerlendirmeli, hayatı paylaştığınız kişilerle aranızda yaşadığınız kopuklukları gidermelisiniz. Maddi durumunuzda sizin çabanıza bağlı olarak güzel kazançlar elde etmeniz mümkün. Harcamalarınız artsa da aynı oranda beklediğiniz yerlerden elinize para geçebilir ya da sizi mutlu eden iş sözleşmelerinize imza atabilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki durağanlık ise aniden hayatınıza girecek biriyle son buluyor. Bir ilişkiniz varsa oldukça hoş günler geçirebilir, ilişkinizi daha sağlam temellere oturtmak isteyebilirsiniz.

Başak

Elinizin kolunuzun kalkmayacağı, kendinizi ve hayatı sorgulayacağınız bir haftadasınız. Hayatınızdaki her şeyin değişmesi için dua ediyor ama bunun için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Ama üzülmeyin sizin yapamadığınızı bu hafta evren yapmaya başlayacak ve siz istemeseniz de hayatınızda olması gerekenler bir bir olacak. Maddi kazançlarınızı artırmak için beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Fırsatlar önünüze çıkabilir. Hayatınızı yoluna koymanız için bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Hafta ortasından sonra duygusal hayatınızda istediğiniz gibi gitmeye başlayabilir. Bitmesi gerekenler bitecek, başlaması gerekenler başlayacak. Bazen hayatı yönetmezsiniz, en iyisi bu hafta akışta kalmak ve yapmanız gerekenleri yapmak. Tembelliği bırakmalısınız.

Terazi

Bu hafta özellikle çalışanlar yeni işlere imza atma, yeni işe başlama ya da maddi kazanımlarınızı artırma gibi konularda için güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yalnızlar beklemedikleri hoş teklifler alabilir ve yeni, kalıcı ilişkilere başlayabilirler. Bu hafta yeni tanışacağınız kişiler hayatınızda kalıcı olacaktır. Ailenizle ilgili karar vermek zorunda kalabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ertelediğiniz ya da bir türlü yapmak istemediğiniz bazı konular yine gündeminize gelebilir. Bu hafta her şey sizin tarafınızdayken bunları bitirmeniz iyi olacak. Karşınıza çıkacak tüm zorlukları hiç yorulmadan çözebileceğiniz şanslı bir haftadasınız. Maddi manevi desteklenirken önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

Akrep

Haftanın kıskanılan burcu siz olacaksınız. Haftaya yaptığınız işlerle ve yardımlarla damganızı vuracaksınız. Adeta bir iyilik meleği gibi kim ne isterse anında çözüm bulacak ve bundan manevi bir tat alacaksınız. Dualarınızın karşılığını bulacağınız bu hafta dileklerinizin gerçekleştiğini görmek size ayrı bir motivasyon sağlayacak. Çok sevineceğiniz müjdeli haberleri hafta ortasından sonra almanız mümkün. Ancak rehavete kapılıp başkaları için koştururken kendinizi ve sağlığınızı ihmal etmeyin. Kilo almaya meyilli zamanlardasınız. Bu da sağlığınızı kötü etkileyebilir. Dikkatli olmalısınız. Maddi kazançlarınız artarken, harcamalarınız da o oranda artabilir. Duygusal hayatınızda hafta sonu güzel gelişmeler yaşamanız mümkün görünüyor. Haftayı mutlu bitireceksiniz.

Yay

Haftaya uzundur beklediğiniz ama cevaplanmayan konularda güzel haberlerle başlayacaksınız. bu terfi, zam, iş ya da bir alacak haberi olabilir. Ailenizle olan diyaloğunuz bu güzel habere birlikte farklı ve güzel bir ivme kazanacak. Uzundur ihmal ettiğiniz kişilerden biraz sitem duysanız da bu hafta hiçbir şey sizi mutsuz edemeyecek. Alacağınız haberlerle ki özellikle maddi kazanımların olacağı bu hafta da sıkı bir çalışma temposuna girebilirsiniz. Hafta sonuna doğru partneri olanlar tatil planları yapabilir. Yalnızsanız gökyüzünün size bu konuda da bir sürprizi olabilir. Güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Çabanıza bağlı olarak bu ilişki kalıcı olabilir. Sağlığınız bu ara iyi olsa da kontrollerinizi yaptırmanız iyi olacak. Bağışıklık sisteminizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Oğlak

Haftaya neşeli başlayıp, aynı neşeyle kapatacaksınız. Hayatınız hiç olmadığı kadar yolunda gidecek. Buna şaşırmayın. Gökyüzü isteklerinizi destekliyor. Maddi sorunlarınız varsa buna çözümleri en yakınınızdan bulacaksınız. Çalışıyor ve işinizden memnun değilseniz alternatif işler önünüze gelecek. Güzel ve kazançlı işler için teklif alabilirsiniz. Duygusal hayatınızda dik başlılığınızı bırakmadığınız müddetçe istediğiniz sonucu almanız zor görünüyor. Biraz alttan almayı ve karşı tarafı dinlemeyi öğrenmeniz gerek. Kimin daha çok sevdiği konusunu irdelemek yerine sevginizi daha çok göstermenin yollarını aramalısınız. Yalnız Oğlaklar ay ortasındaki yeniayı beklemelisiniz. O güne kadar ilişkiler konusunda vereceğiniz kararlar doğru olmayabilir. Sonuçları sizi üzebilir.

Kova

Hayatınızda geride kaldığınızı düşündüğünüz, eksik olan ne varsa tamamlamaya başlayacağınız bir haftadasınız. Dolunayın etkisiyle yaşadığınız bitişlerin yerine yenilerinin geldiğini görerek çok mutlu olacaksınız. İş, aşk ve aile hayatınızda olumlu gelişmelerin olması moralinizi nihayet yerine getirecek. Aklınızdakileri yapabiliyor olmak size iyi gelecek. Hafta ortasında uzaklardan gelen bir haberle ani bir seyahat söz konusu olabilir. Hayatınızın geri kalanının ne şekilde olacağı sizin kararınıza bağlı. Yer, iş, ev veya şehir değiştirmek gibi radikal kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu hem sosyal hayat hem de gelecek vaat eden işlerinizle ilgili önemli görüşmeler gündeme gelebilir.

Balık

Bu hafta uzun zamandır zihninizi kurcalayan pek çok sorunun cevabını bulabilecek, içinizdeki huzuru yeniden keşfetmenin tatlı keyfini yaşayacaksınız. İş ve gönül ilişkilerinizde uyumlu, ahenkli, diplomasinin önde olduğu bu günlerin farkına varmalı, detaylarda boğulmadan büyük resme odaklanmalısınız. Zira uzun zamandır emek harcadığınız konularla ilgili ektiğiniz tohumların çiçeklerini açtırmak için en uygun döneme giriş yaptınız. Haftanın ikinci yarısında hem sosyal hayat hem de gelecek vaat eden işlerinizle ilgili önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Hafta boyunca maddi kazanımlarınız yüzünüzü güldürecek. Duygusal hayatınızda da bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu karar önce sizi üzse de sonrasında ne denli doğru olduğunu anlayacaksınız.