2 Ekim Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 2 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 2 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 2 Ekim yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 2 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Burcunuzdaki dolunayın etkisiyle güne enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Ancak hayırsever bir burç olarak yardım eli uzatacağınız kişiler sayesinde güne daha neşeli devam edeceksiniz. Enerjinizin yerine gelmesiyle akşam sevdikleriniz için sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Boğa

Bugün çıkacak krizlere hazırlıklı olun. Dolunayın etkisiyle aşırı tepkiler verebilirsiniz. Sükûnetinizi korumanız olası krizleri yönetebilmeniz için çok önemli. Etrafınızdaki insanlara agresif davranmanın bedelini ağır sözler işiterek ödeyebilirsiniz.

İkizler

Karamsar bir güne başladınız. Herkes ve her şey üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırın. Kafanızı toparlamaya ve sakinleşmeye ihtiyacınız var. Bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşmak size iyi gelecek.

Yengeç

Aklınız fikriniz yapmanız gerekenlerde. Yetişmeye çalışmaktan yorgun düştünüz. Sağlığınıza bu ara daha çok dikkat etmelisiniz. Ruhsal yorgunluğunuz bedensel sorunlara yol açabilir. Bir süre sizi mutlu edecek şeylerle uğraşmanız sizi rahatlatacaktır.

Aslan

Evinizle ilgili kaygılarınızın artacağı ve çevresel bazı sorunlarla uğraşmanız gereken bir güne uyandınız. Neyse ki partnerinizden ya da yakın arkadaşlarınızdan tam destek alabileceksiniz. Sorunu fazla büyütmemeye çalışın. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.

Başak

Ailenizin sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Tarafsız kalmaya dikkat edin. Geçmişten gelen eski bir dost sizi heyecanlandırabilir. Maddi konularda kaynak arayışına girebilirsiniz. Korkmayın gerekli desteği bulmakta zorlanmayacaksınız.

Terazi

Ortam değiştirmek bugün size iyi gelecek. Hayatınız bir süredir rutinleşti. Boğuluyor hissi yaşamanız bundan dolayı. Hisleriniz bu ara sizi yanıltabilir. İçinizin sıkkın olması kötü şeyler olacağı anlamına gelmiyor. Aksine birçok konuda şans sizden yana.

Akrep

Bugün hiçbir şey planladığınız gibi gitmeyebilir. Ufak tefek aksaklıklara hazırlıklı olun. Aniden gelişen sürpriz olaylar nedeniyle güne yetişmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın desteği imdadınıza yetişecek. Kendinize fazla yüklenmeyin, bunlar geçici etkiler.

Yay

Bugünü kendinize ayırmanız ve karamsarlıktan uzak durmanız hem ruhsal hem bedensel sağlığınıza iyi gelecek. Yapmanız gerekenleri bu yüzden aksatabilirsiniz. İç dünyanıza dönmeniz sevdiklerinizi üzüyor. Bir an önce toparlanmalısınız.

Oğlak

Sabah saatlerinde hırslı ve aceleci davranabilirsiniz. Ufak tefek sakarlıklara aman dikkat. Bu aralar kendinizi fazla yoruyorsunuz. Tatile çıkmak ya da kendinizle baş başa kalmak size sandığınızdan iyi gelecek. Kendinize fazla yüklenmeyin. Her işi tek başınıza yapamazsınız.

Kova

Bugün konuşmalarınıza dikkat edin. Bazı sırlar açığa çıkabilir. Ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Sevdikleriniz sizden ilgi bekliyor. Onlarla zaman geçirmek size de iyi gelecek. Hayatın koşturması içinde ihmal ettiğiniz tek kişi kendinizsiniz. Bunun farkına artık varmalısınız.

Balık

Her konuda hislerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Kim için ne düşünürseniz o zaten gerçek çıkıyor. Bugünde size dost görünen birinin gerçek yüzünü görmekte o yüzden zorlanmayacaksınız. Ama bu insanda haklı çıkmanız sizi üzebilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.