20 Eylül Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 20 Eylül günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 20 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 20 Eylül yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 20 Eylül günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Koç, Boğa, İkizler gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün biraz patavatsız olabilirsiniz. Ne kadar az konuşursanız o kadar iyi sizin için. Fikirlerinizi tabii ki savunmalısınız ancak aklınıza ilk geleni söylememeniz sizin yararınıza. Keyifli bir hafta sonu günü. Gelecek haftanın enerjisini toplamak için kendinize zaman ayırın.

Boğa

Zor bir haftayı geride bıraktınız. Bugün dinlenmek isteyeceksiniz ancak ailenizde oluşabilecek problemler buna pek izin vermeyebilir. Sağduyulu ve tarafsız olmaya çalışın çünkü arada kalabilirsiniz. İnsanların sizi üzmesine izin vermeyin. Bazen biraz bencillik sizi koruyabilir.

İkizler

Sorumluluklar sizi çok yordu. Tatil yapma ihtiyacınız bugün daha çok ortaya çıkabilir. Ayaklarınızı uzatıp gün boyu tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak arkadaş çevreniz buna izin vermeyebilir. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir gün sizi bekliyor.

Yengeç

Günün sevgi kelebeği sizsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İyilik meleği timsali kimin neye ihtiyacı varsa yanında olacaksınız. Yaptığınız iyiliklerin manevi hazzını yaşayacağınız ve mutlu olacağınız bugünün sonunda sizi minik de bir sürpriz bekliyor.

Aslan

Bugün sabırsız olabilirsiniz. Hiçbir şeye tahammülünüzün kalmadığını düşünebilir, çevrenize öfke saçabilirsiniz. İnsanları kırmamaya özen gösterin. Siz en iyisi bugün alıp başınızı tek başınıza bir yerlere gidin. İnanın yenilenmeniz açısından en iyi karar bu olacaktır sizin için.

Başak

Sakin, sessiz, huzur dolu bir güne hazır olun. Evinizle ilgilenecek, sevdiklerinize zaman ayırmanın keyfini yaşayacaksınız. Özlediğiniz insanlar kapınızı çalabilir ya da siz ziyarete gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte alacağınız bir kararla kısa geziler yapabilirsiniz.

Terazi

İkili ilişkilerinizde uyumu yakalayacağınız, aşk dolu bir gün sizin için. Fiziksel enerjinizi etrafınıza yansıtacağınız ve takdirleri toplayacağınız bugün mutluluk sizinle. Yalnızlar gelen davetleri geri çevirmemenizi öneriyoruz. Çünkü kalbinizi hoplatacak kişiyle tanışabilirsiniz.

Akrep

Düşünceli bir gün. Kafanızda bir sürü soru işaretiyle uyanabilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız konularda yardım istemekten çekinmeyin. Kafanızın dikine gitmek size zarar verebilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Yay

Kendinizi kırgın hissedebilirsiniz. Sağlığınızı yeterince ihmal ettiniz. Bugünü dinlenerek ve bol vitamin alarak geçirin. Yoksa yataklara düşmeniz kaçınılmaz. Ailenizle de yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi ilgilendirmeyen konulara girmemenizi öneririz.

Oğlak

Güven duyma arayışınız bugünde devam edecek. Kendinizi yalnız ve çaresiz hissedebilirsiniz. İş ve özel hayatınızdaki karmaşa bir süre daha devam edecek görünüyor ama üzülmeyin yakın zamanda aradığınız desteği bulacaksınız.

Kova

Hedeflerinize ulaşmanıza çok az kaldı sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Az daha sabır. Yoruldunuz, hırpalandınız ancak çok değerli deneyimler kazandınız. Önünüzdeki engeller tek tek kalkmaya başlayacak. Tüm belirsizlikler bitiyor.

Balık

Bugün çalışanlarınız için zor bir gün olacak. Sabrınızın zorlandığını hissedeceksiniz. Stresin getirisi baş ağrılarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gereğinden fazla iş yüklenmeyin.