20 Kasım Günlük Burç Yorumları

20 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 20 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 20 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 20 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 20 Kasım günü neler bekliyor? Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün sabah saatlerinde iş ve özel hayatınızda iletişim trafiği artabilir. Bazı konulara, durumlara daha fazla takılı kalabilir, olmadık bir durum üzerine fazlaca kafa yorabilirsiniz. Gününüz ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili sorun çözmekle geçebilir. Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var. Ufak tefek kazalara dikkat.

Boğa

Bugün finansal konularda doğru planlamalar yaptığınızdan emin olarak ilerlemeli, anlık kararlarla hareket etmemelisiniz. İş hayatınızda bir karmaşa ile meşgul olabilir, sorumluluklarınız ve görevlerinizle ilgili stres durumu yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızın doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

İkizler

Bugün duygusal konular, aşk ilişkileri öne çıkıyor. Geçmiş bir ilişki, eski bir partner gündeminize aniden girebilir. Bir kişiye, bir hisse olan özlem artabilir. Bazı ilişkilerle ilgili akıl ve duyguda birleşerek karar alabilirsiniz. Bir kararsızlık bitebilir. Sevilme ve değer görme ihtiyacınız bu aralar artabilir. Kendinize fazla yüklenmeyin.

Yengeç

Bugün evinizle meşgul olabilir, aile üyelerinizle bir araya gelebilir, sevdiklerinizle ilişkinize önem verebilirsiniz. Gün içinde ciddi işler, ağır sorumluluklar sizi yorabilir. Kendinize mümkün olduğunca dinlenme, rahatlama alanları yaratmalısınız. Sağlıkla ilgili kısa süreli hassasiyetler oluşabilir. İlişkilerde paylaşımlara odaklanmalısınız.

Aslan

Bugün sosyal çevreniz ve ilişkiler öne çıkıyor. İş ve özel hayatınızda pek çok görüşme yapabilirsiniz. Gün içinde sorun yaşadığınız bir kişiyle tekrar konuşabilir, sorunları çözebilirsiniz. İletişimde inatçılık ve şartları zorlamaktan kaçınmalısınız. Günün ikinci yarısında planlarınız değişebilir, spontane hareket edebilirsiniz.

Başak

Bugün finansal konularda hatalara karşı dikkat etmelisiniz. Beklediğiniz bir paranın gelişi gecikebilir, ödemeleri erteleyebilirsiniz. Borç alma verme durumları sıkıntı yaratabilir. Akşama doğru özgüven, yaşamdan ve şartlardan memnuniyet artacak. İkili İlişkilerinizde de kıskançlıktan doğan sıkıntılı durumlar yaşayabilirsiniz.

Terazi

Bugün bazı konulara fazlaca kafa yorabilir, takıntı, saplantı gibi durumlara açık olabilirsiniz. İletişime geçmek, fikir almak, kendinizi ifade etmek de zorlanabilirsiniz. Fakat inatçılık ve tartışma durumlarından kaçınmalısınız. Davalar, yasal konular, eğitimler ve başvurular gündeminizde olabilir. Enerjinizi düşürecek düşüncelerden ve kaygılardan uzak durmalısınız.

Akrep

Bugün etkileyici rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Gün içinde şans sizden yana olacak. Karmaşık ve anlaşılmaz durumlardan kaçınmalı, inandığınız şekilde hareket etmeye gayret etmelisiniz. Gizlilik, aldatma aldatılma durumlarına ise dikkat etmelisiniz. Gün sonu kendinizi yorgun ve umutsuz hissedebilirsiniz.

Yay

Bugün her türlü ikili ilişkiyle ilgili sorun gündeminizde olabilir. Ortaklı işlerde geleceğe yönelik planlamalar yapabilirsiniz. Taşınma, düzen değişikliği, iş hayatında yenilikler aniden gündeme girebilir. Aşk hayatınızın istediğiniz gibi olması için biraz daha sabretmeli ve çabalamalısınız. Hassasiyet ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

Oğlak

Bugün iş hayatı ve kariyerde yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun vadeli anlaşma ve imzalardan kaçınmalısınız. İlişkilerin geleceğine odaklandığınız için bugünü yaşamakta zorlanıyorsunuz. Anda kalmaya çalışmalısınız. Günün ikinci yarısında ise sosyal ortamlara odaklanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek iyi gelecektir.

Kova

Bugün sosyal ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Günü kendi istek ve planlarınıza göre yönetmek isteyebilir, ilişkilerde daha net veya ısrarcı olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde takıntılı durumlara dikkat etmelisiniz. İletişim eksikliği, kendinizi yeterli ve doğru ifade edememe iş veya özel hayatınızda sorunlara neden olabilir.

Balık

Bugün tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak şartlarınız buna çok uygun değil. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Alerji ve gribal enfeksiyonlara karşı dikkat etmeli, özellikle bugün bulaşıcı hastalıklara karşı temkinli olmalısınız. Akşam saatlerinde daha sakin ve huzurlu bir enerji hakim olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmeye çalışın.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.