2021 Burç Yorumları

2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu2021 yılı burç yorumlarınızı yazdı. Bu yıl hangi burcu neler bekliyor? Bu yıl hangi burçlar için yıl iyi geçecek? 2021 burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 2021 burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 2021’de neler bekliyor? Aşk, iş, para durumlarında hangi burçlar şanslı? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları yılınız nasıl geçecek?  İşte 2021 yılı burç yorumlarınız…

2020 o kadar zorlu geçti ki, bu yıl ne olursa olsun yeter ki gelsin moduna girdik hepimiz. Herkes o kadar çok istedi ki bu yüksek enerjiyle 2021 çok güzel geçecek. Tabii ki her şey güllük gülistanlık değil ancak yenide her zaman ferahlık vardır. Korona virüs ve ekonomik zorluklar gelecek sene hepimizi zorlamaya devam edecek gibi görünse de biz umudumuzu yitirmeyelim. Değişime zorlandığımız, kadersel etkilerin çok güçlü olduğu bir yıla adım attık. Yılın ilk yarısı beklentilerimize çoğumuz kavuşamasak bile ikinci yarısından sonra hem dünya hem birey olarak rahata kavuşacağız. Felaket tellallarına pek kulak asmayın. Hayatınıza bakın. Geçmişi geçmişte bırakıp, bu gününüzü şükür enerjisiyle dolu dolu yaşayın. 2021’de her birimiz bir konuda şansı yakalayacağız.

2021’in tüm dünyaya sağlık getirmesini diliyorum. Diğer dilekler sizden. Musmutlu olacağınız her gününüzün bir öncekinden güzel geçeceği bir yıl temenni ediyorum…

İşte 2021 yorumlarınız…

Koç ve Yükselen Koçlar

2020 herkeste olduğu gibi sizlerde de oldukça zor geçti. Ancak 2021 size yepyeni bir hayat şansı veriyor. Öyle ki ne durumda oluşanız olun örnek alınan kişi olacaksınız. Hayata bakışınızın değişmesiyle, hayattan beklentilerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Aşk, iş, eğitim, aile konu ne olursa olsun kararlılıkla üzerine gidip, başarılarınızın tadını çıkaracağınız bir yıl bekliyor sizleri. Değişime çabuk adapte olan kişilik yapınızla yeni yılda istediklerinize kavuşmanız ve hayatın sizi götürdüğü yere gitmeniz hiç zor olmayacak. İkili ilişkilerdeki dik başlılığınız azalacak. Ve bunun getirileri sizi mutlu edecek. İlişkiniz varsa tüm sorunları geride bırakacağınız ve ele ele mutluluğu yakalayacağınız, birbirinize tam destek olacağınız yıl olacak 2021. Evli değilseniz evlilik kararı alabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa dik başlılığınızı geri planda bıraktığınız an karşınıza hayallerinizi süsleyen kişinin çıkması an meselesi. Yılın ilk üç ayı içerisinde duygusal hayatınızla ilgili tüm meselelerinizi çözmüş olarak yolunuza devam edeceksiniz. Yılın ikinci yarısında ise tüm maddi kaygılarınızdan kurtulmak için çeşitli fırsatlarla karışılacaksınız. Eğer iyi değerlendirirseniz, çalışıyorsanız sizin çabanızla, değilse eş ya da aile kazanımlarıyla yılı oldukça zengin biri olarak bitirebilirsiniz. Yılın ilk üç ayında çok risk almamaya çalışın. İkinci yarısından sonra maddi şansınız artacak.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Geçtiğimiz son 3 yıl hayat sizi çok yordu ancak müjdeler olsun, 2021’de hepsini geride bırakıyorsunuz. Yeni yıl artık başkalarından çok kendinizle ilgileneceğiniz bir yıl olacak ki bunu da aslında çoktan yapmalıydınız. Yılın başlamasıyla birlikte hayatınızda önce sosyal çevreniz değişecek. Artık size hizmet etmeyen, enerjinizi düşüren kim varsa arkada bırakacaksınız. Bu ailenizden biri de olabilir, eşiniz de, en yakın arkadaşınız da. 2021 hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bir yıl olacak. İşinizi, şehrinizi, evinizi hatta okuduğunuz okulu bile değiştirmek isteyebilirsiniz. Böyle bir isteğiniz varsa ve karar verirseniz endişelenmeyin, çok daha iyisiyle yolunuza devam edeceksiniz. İlişkisi olan biriyseniz yılın ikinci yarısına kadar ilişkiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ancak temmuz ayıyla birlikte ya tamam ya devam kararı net bir şekilde kapınızı çalacak. Yalnızsanız ve hayatınızda biri olsun istiyorsanız, ileriye dönük ciddi bir ilişkiye yılın ikinci yarısından sonra başlayıp yılı evli biri olarak tamamlayabilirsiniz. Son yıllarda maddi konularda bir türlü istikrarı sağlayamadınız. Bir var bir yok durumları sizi bir hayli yordu. Ancak yılın üçüncü çeyreğinde hem geçmişten gelen sıkıntılarınızı çözecek hem de geleceğe dair yatırımlar yapmanızı sağlayacak gelirlere kavuşacaksınız. Çalışmıyor olsanız dahi yakın çevreniz, eş ya da miras yoluyla maddi sorunlarınız bu yılın sonunda son buluyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

2021 ektiğinizi biçme yılı olacak. Geçmiş yıllarda neye sabredip neye emek verdiyseniz, meyvelerini toplama zamanı. Belki çok çalışıp, hak ettiğinizi kazanamadınız ya da ilişkinize verdiğiniz emeğin karşılığını alamadınız. Artık tüm konularda hak ettiğinizi bu yıl alacaksınız. Yaşadığınız rutinde memnun olmadığınız her şeyi değiştirme gücü ve imkânına sahip olacaksınız. Mutsuz giden bir evlilik, ilişki, aile ortamınız varsa tek başınıza yetebilmeyi bu yıl öğrenecek ve kendi düzeninizi kurmak için adımlar atacaksınız. Evlenmek istiyorsanız ve partneriniz buna uygun değilse ani bir kararla ayrılarak yeni aşk ve ilişkiye yelken açabilir hatta evlenebilirsiniz. Ancak bunun için yılın son çeyreğini beklemeniz gerekiyor. Yılın geneline bakacak olursak yapmak istediğiniz her şeyi yapabilecek kudreti ve imkanı 2021 size sunuyor. Yeter ki siz kararlı olun ve çabalamaktan vazgeçmeyin. Çalışıyorsanız yılın ikinci yarısında gelirlerinizi artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu konularda fazla hayalci olursanız, yanlış yönlere çekilebilirsiniz. İşi kariyer ve ortaklık konularında dikkatli ilerlemenizde fayda var. Haziran ayından itibaren hayattan dileyin ne dilemek istiyorsanız. Hepsinin bir bir gerçekleşiyor oluşu hayatınızda bir sihir etkisi yaratabilir. Yıl sonunda geriye dönüp baktığınızda ne çok şeyin değiştiğini zaten göreceksiniz. Çabalarınıza değen mükemmel bir yıl sizi bekliyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Yeni yıla burcunuzda oluşan dolunayla başladınız. Bunun etkisi zaten baştan aşağı değişimle kendini gösterecek. Aile meseleleri, yerleşim yeri sorunları ve maddi zorluklar son 2 senedir yakanızdan düşmedi. Kendi kendinize yetebilmek adına çok çabaladınız. Şimdi bunu gerçekleştirme zamanı. Zaten hisleri kuvvetli bir burç olarak sizi ne zaman neyin beklediğini az çok biliyorsunuz. Her gecenin bir sabahı var ve sizin geceniz biraz uzun sürdü hepsi bu. Doğan yeni gün size belki de istemediğiniz kadar güzelliklerle geliyor. Çok çalışıp yoruldunuz, biraz daha yorulacaksınız ancak karşılığını 2021’in ikinci çeyreğinden sonra almaya başlayacaksınız. Ek gelir fırsatları, ortaklar, eş ya da yakın çevreden gelecek maddi destekler hayalini kurduğunuz hayatınız için size yeni kapılar açacak. Maddi konularda oldukça şanslı olacağınız bu yıl, uzundur yolunda gitmeyen duygusal hayatınıza da sihirli bir değnekle dokunacak. Evliyseniz ve eşinizle ya da eşinizin ailesiyle sorunlarınız varsa yılın ilk çeyreğinde bunları tamamen aşmayı başaracaksınız. Eşinizle ya da eşinizin işiyle ilgili altından kalkamadığınız, çözüm bulamadığınız sorunlar ise kendiliğinden kaybolacak. Yalnızsanız, eğer dikkatli seçimler yaparsanız hayatınıza girecek kişi uzun soluklu olacak. Ancak sırf yalnızlığınızı gidermek adına yanlış ilişkilere çekilmeniz söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olun çünkü sonra en çok üzülen siz oluyorsunuz. Maddi manevi yorulduğunuz geçmişi, geçmişte bırakıp yepyeni ve tertemiz bir yıla giriyorsunuz. Yılın şanslı burçlarından birisiniz. Neye el atsanız başaracak ve gerek sosyal çevrenizde gerekse kariyer hayatınızda parlayacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Yıla geçmişte yapmak isteyip yapamadığınız şeyleri yapmak için kararlılıkla başlıyorsunuz. Duygusallıktan çok iş hayatınızın ve mantığınızın öne çıkacağı bu yıl hayallerinizi gerçekleştirmek için verimli olacak. Hayatınızla ilgili radikal değişim kararları alabilirsiniz. Boşanabilir, evlenebilir, yaşadığınız şehri değiştirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınız varsa onların geleceği ile ilgili yeni kararlar bu yıl sizi bekleyen konular arasında. Çalışıyorsanız, yeni bir kariyer planlamasıyla daha çok kazanmanın yollarını bulacaksınız. Sektör değiştirebilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz. Her neye karar verirseniz yıl boyu olumlu etkilerle başarılı olacaksınız. Eğitim hayatınız devam ediyorsa başarı sizin için kaçınılmaz olacak. Geçmişte kalan ama aklınızdan çıkmayan sorunlar için yılın ilk yarısı çözümler bulacaksınız. Maddi zorluklar içindeyseniz ocak ayının ortasından sonra beklenmedik paralara kavuşmanız mümkün. Belki unutulmuş bir miras hakkı ya da şans oyunlarında gelen bir para gibi. Yılın ikinci yarısına kadar duygusal hayatınız ve ikili ilişkileriniz gözünüze pek görünmeyecek. Daha çok rutininizle ilgili konularla ve düzenlemelerle ilgileneceksiniz. Yeterli maddi güvenceye kavuşup, yeni düzene alışınca duygusal hayatınıza, hayatınızdaki insana, ikili ilişkilerinize ve ailenizle ilgili konularla ilgilenmeye başlayacaksınız. Yılı başarmış olmanın keyfiyle tamamlayacaksınız. Çok koşturmalı, yoğun, yorgun bir yıl geçireceksiniz ancak sonunda elde ettiklerinize baktığınızda hepsine değdiğini kutlama yaparken fark edeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar

Yeni yıl size aşkla gelecek. Yıl aşkla son bulacak. Yalnızlar bohçalarınızı hazırlayın. Kadersel birliktelikler, evlilikler yıl boyu gündeminizde olacak. 2021’de evlenen kişilerde Başak burcunu sıkça duyacağız. Aşk, sevgi, flörtler, güzel giden ilişkiler sizi bu yıl hiç olmadığınız kadar mutlu edecek. Sanki sihirli bir elin sizi mutlu etmek için çabaladığı hissine kapılabilirsiniz. Mantık burçlarından biri olarak aşk hayatınız ayaklarınızı yerden kesecek olsa da mantığınız hep devrede olacak. Mantığınız, dikkatiniz ve çalışkanlığınız sayesinde iş hayatındaysanız başarılarınız parmakla gösterilecek. Kendi işinizi yapıyorsanız, yeni girişimler, farklı sektör denemeleri ya da ortaklıktan doğan yeni gelirler maddi sorunlarınızı aşmanıza hatta geleceğe yatırım yapma fırsatlarını beraberinde getirecek. Radikal değişimler sürekli kapınızda olacak. Korkmadan ilerleyin çünkü yıl boyu şans ve fırsatlar sizinle olacak. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra hiç aklınızda olmayan ama hayatınızı çok daha iyi konuma taşıyacak etkiler altında olacaksınız. Aniden evlenebilir ya da ayrılabilirsiniz. Şehir ya da ülke değişimleri bir anda gündeminize girebilir. Aile evinden ayrılıp yalnız yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa mevcudun yanı sıra başka konulara yönelebilirsiniz. Yenilikler istemeseniz de hayatınızı ele geçirecek. Kadersel konular 2021 boyu sizi yenilenmeniz, değişmeniz için itekleyecek. Endişelenmeyin, yıl sonu muhasebesinde kazanan olduğunuzu görüp, keyif kahvenizi içiyor olacaksınız.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Seneye damgasını vuracak burçlardansınız. Zaten sevilen, aranan biri olarak yeni yılda yıldızınız daha da parlayacak. Geçtiğimiz yıl biterken zaten hayatınızda bazı toparlanmalar yaşamaya başlamıştınız. Bu artarak devam edecek. Çalışıyorsanız, işiniz beklentilerinizin ötesinde kazançlar getirecek. Emek verdiğiniz her şeyin meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra kendi işinizi yapıyorsanız, işinizi büyütme, yurt dışına açılma gibi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda terfilere de hazırlıklı olun. Bu yıl iş hayatında önünüzde kimse duramayacak. Sizi sıkan maddi sorunlarınız varsa bir bir çözüme kavuşturacaksınız. Sebat etmeye devam ettiğiniz sürece kazanan siz olacaksınız. İş arıyorsanız hayallerinizin ötesinde bir işe yılın ilk üç ayı içerisinde kavuşabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa her şey sizin istediğiniz gibi ilerleyecek. Kısacası kariyer ve maddi konularda tüm sıkıntılar geride kalıyor ve yılın konuşulanları arasına giriyorsunuz. Duyusal hayatınızda biraz gelgitler yaşanabilir. Yolunda gitmeyen ilişkiler için çabalamaktan vazgeçebilirsiniz. Bitişler, ayrılıklar, kavgalar yılın ilk yarısında sizi biraz üzebilir. Özellikle eş ve eşe yakın aile üyeleriyle sorunlar büyüyebilir. Kalbiniz boşsa yılın son çeyreğine kadar karşınıza çıkacak kişilerle pek anlaşamaya bilirsiniz. Aşk için yıl sonunu beklemeniz gerekecek. Aniden başlayan flörtler aynı hızla bitebilir. Aradığınızı ya da istediğinizi bulabilmek için biraz daha sabretmelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

2020 herkes gibi sizi de birçok konuda zorladı ama bir şekilde altından kalkmayı başardınız. Tek başınıza ilerlemek, mevcut durumu korumak adına elinizden geleni yaptınız. Ama bu yıl desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaten evren yalnız ilerlemenize pek izin vermeyecek. Eğer inat ederseniz sorunlar bir anda büyüyebilir. Hayatı biraz akışına bırakmak için zorlanacaksınız. Tek başınıza olmak yerine ortaklıklar, eş veya aile yakınlarıyla yapacağınız iş birlikleri kazançlarınızı artıracaktır. Maddi sorunlar yılın ilk yarısında sizi zorlamaya devam etse de eğer destek ararsanız kolaylıkla bulacaksınız. Haziran ayından sonra ise beklenmedik iş kapıları, fırsatlar ve paralar gelmeye başlayacak. İkili ilişkiler konusunda özellikle ebeveynlerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çözmenin yolunu bulmak için çaba sarf edeceksiniz. Eş ya da eşe yakın aile üyeleriyle geri dönüşü olmayan bitişlerde bu yıla damgasını vuracak konulardan olacak. Yalnızsanız çok fazla seçenek arasında kalarak, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Gizli ilişkiler içerisine çekilebilirsiniz. Yılın genelinde bazı sorunlar yaşasanız da bu asla 2020’de yaşadıklarınız kadar zor ve sınırlayıcı olmayacak. Siz sadece destek istemekten çekinmeyin. Tek başına hareket etmek için inat etmeyin. Maddi konular da duygusal hayanız da sizin çabanıza bağlı olarak istediğiniz kıvama gelecektir.

Yay ve Yükselen Yaylar

2021’de değişime kendinizden başlayacaksınız. Geleneksel olanı geride bırakma zamanı. Sizi siz yapan birçok özelliğinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Ama endişelenmeyin. Yeni sizden siz de çok memnun kalacaksınız. Zaten yaşadıklarınız sizi geçmişinizden koparıp, yeni hayatınıza adeta itekleyecek. Çok radikal kararlar verebilirsiniz. Ani evlilikler, çocuk sahibi olma kararı, ani şehir ya da iş değiştirmeler bu yılın başlıca konuları olacak. Mayıs ayına kadar hayatınızda geçmişten kalan pürüzleri temizleyerek, yılın ikinci yarısında tabiri caizse yeni hayatınıza başlayacaksınız. Kadersel olaylar peşinizi bırakmayacak. Şansın yanınızda olduğunu hissedeceksiniz. Kariyer planlarınız, maddi kazançlarınız tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Duygusal hayatınızda verdiğiniz her karardan memnun kalacaksınız. Hayatınızdaki insanla bir küs bir barışık halleriniz bitecek ve bu yıl net kararı vereceksiniz. Yalnızsanız aradığınız aşk kapınızda bitiverecek. Yani 2021 size değişimlerle ve güzelliklerle geliyor. Çabalamaya devam etmek ve vaz geçmemek kaydıyla.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Zaman zaman yaşamaktan bıktığınız bir yılı geride bırakıyorsunuz. Ama inanın tamamen geride bırakıyorsunuz. Çok konuda çok fazla mücadele verdiniz ve hatta hali hazırda bu devam ediyor. Biraz daha sabır. İnanın az kaldı. Evet, mücadele devam edecek ancak bu kez geçen yıl ki kadar zorlanmayacaksınız. Maddi konulardaki sıkıntılar mayıs ayı itibariyle tamamen bitiyor. İster çalışın ister çalışmayın tüm Oğlak burçları maddi rahatlamayı yaşayacak. Gerek kendi kazançlarınız gerek aile ya da eş kazançları sayesinde rahata ereceksiniz. Duygusal hayatınızın ipleri hep sizin elinizde olduğu için bir türlü rayına oturtamadınız. Kalbinizle inadınız sürekli savaşıyor. Ancak size belki de üzüleceğiniz bir haberimiz var. Bu yıl ipler karşıdakinin eline geçiyor. Sizi nikah masasına oturtacak kişi kapınızda belirecek. Eşiniz, sevgiliniz, flörtünüz her ne isim veriyorsanız hayatınızdaki kişi yumruğunu masaya vuracak ve siz aşkın ne olduğuyla bu yıl tam olarak tanışacaksınız. Mücadelelerle dolu ama getirileri bir hayli yüksek olacak bir yıl sizleri bekliyor.

Kova ve Yükselen Kovalar

Üzgünüz size yılın ilk yarısı için güzel haberler veremiyoruz. Zorlu geçen yılın devamını yaşayacaksınız bir süre daha. Karar vermek, yeniden başlamak ya da geri dönmek arasında kalabilirsiniz. Her şey yolunda olsa bile mutlaka sorun çıkaran yapınız nedeniyle sıkıntılar yaşamaya devam edeceksiniz. Kendinizi birçok konuda köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Neyse ki duygusal hayatınız olumlu gelişmelere gebe ve hayatınızdaki insan imdadınıza yetişecek. Yalnızsanız da endişelenmeyin. Sizi anlayacak ve her konuda yanınızda olacak kişiyle tanışacaksınız. Ya da var olan ilişkinizde geleceğe dair güzel adımlar atacaksınız. Çalışma hayatınızda işlerin yoluna girmesi için mayıs ayını beklemeniz gerekiyor. Maddi sorunlarınız varsa onlar da bu zamandan sonra düzelmeye başlayacak. Her şeye rağmen yılı mutlu bitireceksiniz. Eş, çocuklar, aile, ebeveynlerle aranız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Hayallerinize kavuşmak için çabalamanız gerekecek ancak karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Mayıs ayına kadar kafanızın dikine gitmeyin ve hayatı geldiği gibi karşılayın yeter.

Balık ve Yükselen Balıklar

Yalnızlıktan sıkılmadınız mı? Kabuğunuzdan ne zaman çıkacaksınız? Ne o yoksa para kazanmak her şeyin önünde mi? Bu soruların hepsini silin. Hayatınız yeniden yazılacak. Maddi kazanımlarınız rutinde de gitse paranızın bereketini göreceksiniz. Öyle ki ev, araba, arsa, yazlık aklınızda ne varsa sahip olacaksınız. İşinizi değiştirebilir, yeni bir sektör deneyip daha fazla kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Çalışmıyorsanız eş, aile, yakın çevre sayesinde yine maddi isteklerinize kavuşacaksınız. Duygusal hayatınızda ise hayalleri bırakıp biraz gerçeklere odaklanırsanız istediğiniz gibi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Yaşınız ne olursa olsun aşk konusunda hayalperest davranmaktan vaz geçmelisiniz. Evliyseniz aynı rutinin içinde geçireceğiniz bir yıldasınız. Yalnızsanız doğru partneri tesadüfler sonucu hayatınıza alabilirsiniz. Evlilik beklentiniz varsa yılın son çeyreğini beklemelisiniz. Yılın ilk yarısında aile bireyleriyle bir kopma yaşayabilirsiniz. Biri evden ayrılabilir ya da siz kendi hayatınızı kurmak için evden ayrılabilirsiniz. İş ya da eğitim nedeniyle başka bir şehir ya da ülkeye taşınmak da gündeminize girebilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.