21-27 Aralık Haftalık Burç Yorumları

21-27 Aralık 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 21-27 Aralık haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 21-27 Aralık haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 21-27 Aralık haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 21-27 Aralık haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

 

Gökyüzünün en önemli ve en özel kavuşumu olan Jüpiter Satürn Kavuşumu gerçekleşiyor. Bireysel bağımsızlığımız konusunda bizleri bir hayli etkileyecek bu kavuşumun etkilerini önümüzdeki 3 yıl boyunca hissedeceğiz. Bugünden itibaren kendimize sahip çıkacağız. Gökyüzünde bu ikilinin bir araya gelmesi yüzyıllardır çok önemli bir olay olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir çağın başlangıcı olduğu konusunda herkes hemfikirken, bireysel olarak da çok etkileneceğiz. Bunun için 20 yıl öncesine bir bakmanızda fayda var. Milenyumun başladığı 2000 yılında hayatınızda neler olmuştu? Sizden önceki kuşaklara bir sorun. Neler yaşamışlardı? Tarihe özellikle dinler tarihine baktığımızda bu konunun önemini daha da kavramamız mümkün.

Bu kavuşum herkesi derinden etkileyen olayların başlangıç tarihi olacak. Dünya yeni bir düzene geçerken bireysel olarak yerimizde saymamız pek mümkün görünmüyor. Değişim istemesek de olacak. Hayat rutinlerimiz, zaman kavramımız, yaşadığımız yer, düzen, ülke… Kısacası içinde bulunduğumuz hayat baştan sona değişimlere gebe. Kimimiz hemen çok etkili hissederken kimimiz zaman içeresinde değişimleri deneyimleyecek. Ama değişmeyen bir şey kalmayacak. Kötüyü düzeltmemiz, kötü gideni bırakmamız, yeni dünya düzenine ayak uydurmamız istenecek bizlerden.

Sabırla bu değişime direnmeyen ve kabul edenlerin kazanacağı, mutlu olacağı yeni düzen hepimizin hayrına olsun…

Koç

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi kariyerinizde ailenize kadar her konuda etkisi altına alacak. Önümüzdeki 1 aylık dönem ise sizin için çok daha önemli çünkü uzundur toparlamak istediğiniz konularda aradığınız fırsatları bulabileceksiniz. Özellikle aileniz konusunda süregelen bir sorun varsa çözmek için fazla çaba harcamayacaksınız. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız özellikle yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız kariyerden, şehir değiştirmeye kadar birçok fırsat ayağınıza gelecek. Hafta genelinde yeni hayatınızı düzenleme konusunda şanslı etkiler altında olacaksınız. Yeni kararlar alırken şansın ve evrenin yanınızda olacağınız zaten hissedeceksiniz. Duygusal hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa bir bir çözüme kavuşacak. Ancak bu konuda sabrınızı biraz sınanabilir. Dik başlı tavırlarınız geri tepebilir.

Boğa

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılı etkileyecek Satürn Jüpiter hizalanması sizi kadersel birtakım olaylarla sınayacak. Olumlu olacak bu sınanma da tek dikkat etmeniz gereken değişime direnememek olmalı. Çünkü eskiye bağlı kalırsanız, yeniyi kabullenmekte gecikebilirsiniz. Zamanı iyi yönetmeli ve değişimi kabullenmelisiniz. Bu hafta bu güçlü etkilerle çalışıyorsanız iş değiştirme, yeni işe başlama, işi bırakma ya da kendi işinizi kurma gibi tamamen kariyerinizi ilgilendiren bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Önümüzdeki 1 yıl son yıllarda yapmak isteyip yapamadığınız ya da başaramadığınızı düşündüğünüz birçok konuda şanslı etkiler sizinle olacak. Duygusal hayatınızda ise beklentileriniz tam karşılığını bulacak. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Özellikle bu hafta ikili ilişkileriniz çok fazla zorlamamalısınız.

İkizler

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılı etkileyecek Satürn Jüpiter hizalanması size yeniden doğmuş gibi hissi verecektir ki bunu zamanla yaşayarak da anlayacaksınız. Hayatınızın birçok alanında yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Yepyeni kararlar alarak hayatınızı neredeyse yeniden inşa edeceksiniz. Bu konuda endişeleri geride bırakırsanız, direnmezseniz kazanan siz olacaksınız. Çalışıyorsanız kariyerinizin zirvesine çıkacaksınız. İş arıyorsanız hayallerinizin ötesinde bir işiniz olabilir. İş hayatından uzak biriyseniz hayatınız da olmasını istediğiniz her türlü değişiklik sizin hayrınıza olacak. Maddi manevi yükseleceğiniz 3 yıllık yeni bir döneme girdiniz ve ışığınızla herkesi büyüleyeceksiniz. Sadece bu hafta biraz gergin geçebilir. Bunu da doğum sancısı gibi düşünerek, sakin kalmayı başarabilirseniz inanın önümüzdeki dönem çok mutlu olacaksınız.

Yengeç

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması hayatınızda köklü değişimlerin olacağı müjdesiyle geliyor. Kişisel hayatınızdan öte, sizi ve ailenizi yakından ilgilendirecek yeni yaşam düzeniniz konusunda olumlu etkiler hayatınızı baştan sona değiştirecek. Bu hafta bununla ilgili kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Başlangıçta bu sizi biraz zorlasa da geleceğiniz adına vereceğiniz kararların doğruluğundan yaşadıkça emin olacaksınız. Son 1 yıldır sizi oldukça zorlayan ve çözüm bekleyen ailevi meseleler sonuçlanırken, çalışıyorsanız kariyerinizi etkileyecek güzel gelişmeler önümüzdeki günlerde yüzünüzü fazlasıyla güldürecek. Maddi manevi şanslı etkiler altına giriyorsunuz. Yalnız burcunuzun en büyük handikabı olan endişelerinizden bir an önce kurtulmalı ve geleni sevgiyle kabul etmelisiniz.

Aslan

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi ikili ilişkiler konusunda değişimlere zorlayacak. Bekarlar ani evlilik kararları alırken, birlikteliği olanlar ayrılabilir. Yolunda gitmeyen ilişkiler biterken, kadersel birliktelikler sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilir. Medeni haliniz ne olursa olsun, hayatınızda bu konuda bir değişimi mutlaka yaşayacaksınız. Çalışıyorsanız ve bir ortaklığınız varsa aynı etkiler iş hayatınızda da yüzünü gösterebilir. İş arıyorsanız aramaktan vaz geçip kendi işinizi kurmak ve bireysel bir iş yapmak üzere bu hafta harekete geçebilirsiniz. Maddi durumunuzda bu hafta bazı gelişmeler söz konusu olabilir ancak yine de istediğinizi bulmanız biraz daha zaman istiyor. Ailevi sorunları olanlar yine aile içinden bir büyükle çözüme kavuşabilirler.

Başak

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması rutininizi baştan sona değiştirecek. Hayata bakışınızdan, medeni durumunuza kadar birçok konuda değişimler yaşamaya hazırlıklı olun. Son yıllarda maddi konularda çok zorlandınız. Önümüzdeki 1 yıl geçmişin açığını kapatmakla kalmayıp, daha çok kazanmanın birçok yolunu kolaylıkla bulacaksınız. Miras, şans oyunları ya da beklenmedik yerlerden gelebilecek maddi kazanımlar hayatınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Duygusal hayatınızda ise bekarlar istedikleri gibi bir ilişkiyi geleceğe taşıyabilirler. Evliler sorunlu ilişkilerini düzeltebilir ya da net olarak bitirme kararı verebilirler. Bu kararları bu haftadan itibaren vermeye ve hayatınızdaki değişimleri görmeye başlayacaksınız.

Terazi

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi aşk, ilişkiler, hobiler, spor, çocuklar ve evinizde etkiliyor olacak. Önümüzdeki süreçte aşk hayatınızda köklü ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bir birlikteliğiniz varsa sorunları tamamen ortadan kaldıracak çözümleri birlikte bulabilirsiniz. Maddi kazanımların da yüzünü güldüreceği bu zaman diliminde iş hayatındaysanız yolunda gitmeyen konular için aradığınız maddi manevi tüm destekleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Yeni bir eve ya da şehre taşınma gibi bir düşünceniz varsa gökyüzü bu konuda da sizi destekliyor olacak. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz sorunlarla yüzleşmeyi başarabilirseniz ve değişime direnmezseniz her şey beklediğinizden çok daha güzel gelişecek. Yalnız bu hafta karar vermekte acele etmeyin. Gergin zamanlar yaşayabilirsiniz.

Akrep

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi kök, yuva, aile ve ev alanlarında etkiliyor. Ailenizle ilgili vermeniz gereken bir karar, sizin geleceğinizi son derece etkileyecek. Aile büyükleriyle ilgili sorunlar varsa bunları çözüme kavuşturmanız istenecek. Yoksa aradığınız huzuru bulmakta zorlanacaksınız. Çekirdek ailenizle ilgili ise ev ya da iş değiştirme gibi bazı zorunlu haller sizi büyük bir seçime zorlayabilir. Yalnız kalabilir, ailenizden gerekli desteği alamadığınız için onlara sırtınızı dönebilirsiniz. Yaşadığınız rutininizle ilgili değişimlere gebe bu süreci iyi yönetemezseniz, üzülen taraf olmanız kaçınılmaz. Maddi kazanımlar yüzünüzü güldürürken duygusal hayatınız baş aşağı olabilir. Dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Doğru kararları verebilmek için destek istemekten çekinmeyin. Özellikle bu hafta alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Sağlık konuları ön plana çıkabilir.

Yay

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi adeta kendinizle sınayacak. Zorluklara ne kadar göğüs gerebildiğiniz ne kadar sabırlı olabildiğiniz konusu ön planda olacak. Son yıllarda yaşadığınız birçok olumsuz durum yine sizin çabanıza bağlı olarak bir bir düzelmeye başlayacak. Hayatta sizi ne mutsuz ediyorsa karşınıza çıkıp, düzeltmeniz için sizi zorlayacak. Düzeltmeden devam etme şansınız pek olmayacak. İş hayatınız yolunda gitmiyorsa onu düzeltip, duygusal alanınızda değişimler yapmanız beklenecek. Sırayla hepsi düzelene kadar zorlu bir zaman diliminde olacaksınız. Ancak sürecin sonunda yüzü gülen ve kazanan siz olacaksınız. Çünkü bu düzenlemelerle ilgili aradığınız destekleri bulmakta zorlanmayacağınız gibi şans da sizden yana olacak. Maddi kazanımlarınız sayesinde gelecekte artık böyle bir sıkıntınız kalmayacak. Ama tabi bu sizin çabanıza bağlı bir durum olacak. Etkilerini de bu haftadan itibaren net olarak görmeye başlayacaksınız.

Oğlak

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması para, özgüven, kazanımlar ve bedensel sağlık alanında etkiliyor. Finansal olarak güçlenmeye başlıyor olsanız da gökyüzü bunu yaparken size dersler vermeye de çalışacak. Para kazanmanız için emek vermeniz gerekecek. Zaman zaman aksilikler olsa da kolaya kaçmak yerine mücadele ettiğinizde gelirinizde artışlar olacak. İkili ilişkilerinizde de durum pek değişmiyor. Geçmiş ilişkilerinizden ya da ilişkinizin geçmişinden gerekli dersleri almadıysanız yeniye pek yer yok. Çaba gerektiren ilişkiler yaşayacaksınız. Mevcut bir ilişkiniz varsa biz olmayı öğrenmediğiniz müddetçe mutlu olma şansınız da olmayacak. Ben demeyi bırakmadığınız sürece mutsuzluk peşinizi bırakmayacak. Bu hafta bu konuda alacağınız bir haberle geleceğiniz konusunda net bir karar almaya zorlanabilirsiniz.

Kova

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyor. Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması ve Satürn’ün burcunuza geçmesiyle hayatınız hiç ummadığınız noktalara gelebilir. Bu süreçte çalıştığınız yerden ayrılabilir, bir ilişkiyi sonlandırabilir, yeni bir işe girebilir, ciddi bir beraberlik için adım atabilirsiniz. Sizden beklenen ise umutlarınız, hayalleriniz, gelecekten beklentileriniz ile ilgili gerçekten kararlı ve sağlam adımlar atmanız olacak. Her şeyi bırakıp gitme arzusunun yoğun olacağı bu hafta eğer kendinizi tutabilir ve biraz akışta kalabilirseniz, hayatınız gerçekten mükemmele doğru yol alacak. Şehir değiştirme düşünceniz varsa bu size iyi gelecek. Hayatın getirilerine karşı sabırlı olmalı ve değişime direnmeyi bırakmalısınız.

Balık

Haftaya gökyüzünde özel bir durumla başlıyoruz. Satürn ve Jüpiter 20 yıl sonra kavuşuyorç Gelecek 3 yılınızı etkileyecek olan Satürn Jüpiter hizalanması sizi yalnızlık, yurt dışı, yaşlılar, beklenmedik durumlar, fedakarlıklar, yaratıcılık konularında etkiliyor. Süreç hem psikolojik hem fiziksel olarak sizleri zorlayabilir. Ama hayatta her şeyin üstüne gidip mücadele ettikçe eskisinden de güçlü olacaksınız. Sizden hayatınızda hiçbir şeyin yolunda gitmediği düşüncesinden kurtulmanız bekleniyor. Mevcut durumunuzu korumanız için gerekli her şeye sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Sağlığınız konusunda ciddi birtakım sorunlar yine bu süreçte sizi zorlayabilir. Dikkatli olmalı ve kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Maddi konularda uzun zamandır bir hayli zorlandınız ancak bu haftadan sonra gelirlerinizde beklenmedik paralar, artışlar söz konusu olacak. Duygusal hayatınızın düzelmesi içinse imkansızı istemekten vazgeçmeniz gerekiyor. Mevcut ilişkinizi ancak bu şekilde toparlayabilir ya da yalnızsanız size uygun olanı istemekle işe başlayabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.