22 – 28 Mart Haftalık Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

22 – 28 Mart haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 22 – 28 Mart haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 22 – 28 Mart haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 22 – 28Mart haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 22 Mart haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Gökyüzü bu hafta biraz karışık ki zaten son günlerde yaşadıklarımız da bunun ayak sesleriydi.. Terazi burcunda oluşacak dolunayın sert etkileri altında başladığımız bu hafta, şok edici haberler hem bireysel hem toplumsal olarak bizleri şaşırtmaya devam edecek. Maddi konuların gündeme damga vuracağını söylemek yanlış olmaz. Haftayı mantığımızı ön plana koyarak geçirmek hepimiz için en hayırlısı olacak gibi görünüyor. Hafta sonuna kadar duygulardan çok, mantık ve sezgilerimize kulak vermemiz en iyisi… Aşk tabii ki var. Hafta sonu herkesin ağzı kulaklarında durumlar oluşabilir. Yalnızlar güzel ilişkilere başlarken, mevcut ilişkiler çok daha iyi olabilir..

İşte Terazi dolunayı etkileri altındaki haftalık burç yorumlarınız… 

Koç ve Yükselen Koçlar

Şehir dışı bağlantılı konular, ticari gelişmeler, eğitimler, akademik konular, sınavlar bu hafta pazar günü oluşacak olan Terazi dolunayının ışığıyla ön plana çıkabilir. Uzundur hedeflediğiniz konularda netleşmeler yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Ticari faaliyetlerde şanslar, haber beklediğiniz konuların netleşmesi, hukuksal konularınız varsa müspet sonuçlar yaşayabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde iletişimde yanlış anlaşılmalar, kopmalar söz konusu olabilir. Bu hafta özellikle sizin için değer taşıyan insanlarla konuşurken kelimelerinizi çok iyi seçmeye çalışın. Geri dönüşü olmayan, telafisi zor durumlar yaşayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Haftaya pazar günü oluşacak Terazi dolunayının sert etkileriyle başlıyorsunuz. Kendinizi duygusal anlamda boşlukta hissedebilir, önemli konularda karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Kariyer hayatınızda sorumluluklar üzerinize gelmiş olabilir. Kariyer bitişleri yaşayabilir, farklı başlangıç kararları alabilirsiniz. Gizli düşmanlıklarla karşılaşmak ya da yaşamınızdaki kişilerle yüzleşmeler söz konusu olabilir. Sinirli, çabuk sinirlenen ve agresif davranışları olan biri gibi davranabilirsiniz. Bu dönemde bu gayet normal çünkü son zamanlarda her şey üst üste geldi. Ama endişelenmeyin hafta sonuna doğru hayatınızda olmasını istediklerinize kavuşmaya başlayacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Terazi burcundaki dolunay size iş hayatınızda değişimler getirebilir. Bazı şeyleri değiştirme zamanının geldiğini fark edeceksiniz. Bu dolunay sürecinde hayattan keyif almayı, koşullara ayak uydururken isteklerinizi var etme konusunda sabırlı olmayı, hayatla ve kendinizle barışmayı ve kendinizle daha sağlıklı bir ilişki kurmayı öğreneceksiniz. Sorunlu bir meslek yaşamınız var ise ayrılabilirsiniz. Çalışma koşullarınızda ya da birlikte çalıştığınız kişilerde de değişimler meydana gelebilir. Günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazılarınız içinse bugünlerde ilişkilerin resmiyet kazanması, evlilik teklifi gibi konular gündeme gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Terazi burcundaki dolunayın etkisiyle başladığınız bu hafta her şeyi ve herkesi sorgulayabilirsiniz. Yaşamınızda kendinizi yeniden keşfedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mesleğinizde, ailenizde, aşk hayatınız ya da evliliğinizde değişimler ve yenilikler meydana gelebilir. Sizi sıkan her şeyden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Kimileriniz, ikili ilişkilerde sonlanma kararı alırken, kimileriniz de yeni bir birlikteliğe adım atabilir. Aşk konusunda, keyfiniz nihayet yerine gelecek. Cumartesi’den sonra ise bekar ve yalnız Yengeçler çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirler. Fiziksel görüntünüzde imaj değişiklikleri yapabilirsiniz. Stres sağlığınıza etki edebilir, dikkatli olun.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Pazar günü Terazi burcunda bir dolunay meydana gelecek. Haftaya dolunayın güçlü ve sert etkileriyle başlıyorsunuz. Duygusal hayatınız, aşk ilişkileriniz bu dolunayla birlikte ön plana çıkacak. İlişkilerinde sorunları olanlar problemleri masaya yatırıp çözüme ulaştırırken, kimileri de yolları ayırabilir. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişki kapınızı çalabilir. Partneri olanlar için kendi duygu ve değerlerini, kendini kıymetini karşı tarafa ifade etmek son derece önemli olabilir, takdir ve onay ihtiyacı oldukça yüksek. Bu talep çocuğunuzdan veya partnerinizden de gelebilir. Sürpriz hamilelikler, çocukları olanlar için yaşamlarında netleşmeler meydana gelebilir. Ani harcamalara dikkat edin.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta sonu Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın burcunuza etkisiyle daha net olacağınız, sorunları ve çözümleri daha net okuyabileceğiniz bir süreç başlıyor. Dış dünyayı kontrol etmek yerine içinize dönmeye, kendinizde bir dönüşüm yaratmaya başlama zamanı. İkili ilişkilerde ani ayrılıklar, ortaklığı bitirme veya iş, ev değişimleri meydana gelebilir. Arkadaşlık ilişkilerinde bazı testler, kopuşlar yaşayabilirsiniz. Dolunayın etkisinin süreceği 13 günlük zaman diliminde sağlıkla ilgili destekler ve beslenme düzeninde değişiklikler de gündeminize girebilir. Bazı besinleri ve kötü alışkanlıkları hayatınızdan kalıcı olarak çıkarabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Terazi burcunda pazar günü oluşan dolunayın ışığı maddi konularınıza vurgu yapıyor. Finansal alanınızda netleşmeler ve güzel sürprizler yaşayacaksınız. Harcamalarınız, bütçeniz dolunayın etkisini sürdüğü 13 gün boyunca mercek altında olacak. Mesleğinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Beklediğiniz bir para, sürpriz ikramiyeler elinize geçebilir, yatırım, gayrimenkul, kredi konularında yeni kararlar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde güven duygusunu sorgulayarak yeni bir yola gidebilirsiniz. Yeni aşklara yelken açarken iki kere düşünmeniz gereken bir zamandasınız. İyice tanımadan yeni bir ilişkiye başlamayın. Duygusal yapınız nedeniyle sonra yine en çok siz üzülüyorsunuz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta Terazi burcunda oluşan dolunayla birlikte bekleyiş yaşadığınız ve mecburiyet taşıyan konularla ilgili sonuçlanma yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Başkalarıyla paylaştığınız gelirler, ortak kazanımlar, varsa ortaklık ilişkilerinde bazı engellenmeler veya zorluklarla karşılaşmanız da söz konusu olabilir. Bu haftadan itibaren yaşamınızda önemli bitiş ve başlangıçlar yaşamaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bilinçaltı korkularından uzaklaşma, blokajları aşma ve bilinçli davranmaya çalışmanız gerekiyor. Kariyer konuları hafta boyunca ön plandayken, özel hayatınızı ve ilişkilerinizi bu doğrultuda yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta Terazi burcunda oluşan dolunayla birlikte yeni kararlarınız, gelecek planlarınız öne çıkıyor. Çevrenizden destek göreceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler, ticari başlangıçlar gerçekleşebilir. Kardeş, yakın arkadaşlarınızın hayatında gelişmeler, netleşmeler söz konusu olurken, sosyal hayatınız hareketlenebilir. İş hayatınızda yeni teklifler, maddi anlamda şanslar elde edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni projeler gündeme gelebilir. Bazı eski arkadaşlıklar ve değişik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizin artacağı bu hafta vereceğiniz her karar hayatta karşılığını bulacaktır. Yeter ki siz dışarıdan gelen seslerden çok kendi iç sesinize yönelin.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

28 Mart’taki Terazi dolunayı kariyerinizde belirsiz kalan konuların artık tamamlanacağını müjdeliyor. Bu hafta iş hayatınızda yeni adımlar atabilir, bazı planlarınızı hayata geçirmek için gerekli desteği kolaylıkla bulabilirsiniz. Önümüzdeki 13 gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu dolunayda duygusal konularla ilgili beklentileriniz artabilir ve net kararlar verebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda gökyüzü eksiklerinizi tamamlayarak, yeni olana başlamak konusunda sizlere çok güzel fırsatlar sunacak. Yaratıcı, çözüm odaklı ve sosyal olacağınız bir dönemdesiniz. Uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmeye yönelik kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Böylece istediğiniz her konuda istikrarlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta sonu Terazi burcunda bir dolunay meydana gelecek. Aile, ebeveynler, ikili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Hayatınızla ilgili radikal kararlar verebilirsiniz. Ani değişiklikler, kadersel bazı durumlar meydana gelebilir. Evlilik, boşanma ya da yeni bir hayata başlamak gibi konular gündeminize girebilir. Kariyerinizle ilgili yenilenmeye gidebilir, iş değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendi işinizi kurma adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışmıyorsanız, eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili yenilenme ihtiyacınız artabilir. Hayata dair yeni kararlar, yeni bakış açıları ve yeni fikirler içerisinde olacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde önemli değişimler olabilir. Aşk hayatında beklentileriniz değişebilir.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta Terazi burcunda oluşacak dolunayla birlikte kariyer, aile ve toplumsal statünüzü ilgilendiren konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz. Evlilik, çocuk sahibi olmak, boşanma ya da ayrılık kararları gündeminize girebilir. Bu durum ilişkilerde var olan sorunları gün yüzüne çıkarırken çözüm konusunda fırsatlar da sunabilir. Taşınma, yer ve ev değişimleri, alım satım konularında köklü dönüşümler oluşabilir. Bazı bitişler daha güzel başlangıçları önünüze getirecektir. Takdir ve terfi alabilirsiniz. Kişisel gelişiminize önem vereceğiniz bir dönemdesiniz. Sezgilerinize güvenin. Kafanızı karıştıran her durumda doğru kararı almanıza yardımcı olacaktır.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.