22- 28 Şubat Haftalık Burç Yorumları.. Merkür Retro’su Bu Hafta Bitiyor!

22 – 28 Şubat haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 22 – 28 Şubat haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 22 Şubat haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Bu hafta Merkür Retro’sunun tüm etkilerinden çarşamba günü itibariyle tamamen kurtuluyoruz. Venüs Balık burcuna geçiyor ve cumartesi günü Başak burcunda bir dolunay var. Bu hafta gündemi oldukça yoğun, hareketli bir gökyüzü bizi karşılıyor. Aşk, sağlık ve yenilenme bu haftanın genel konuları.. Sağlığımıza dikkate ederken, kadersel yeni tanışmalar kapımızı çalacak. Süregelen ilişkiler şifalanacak, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler bizleri mutlu edecek. Toprak burçları çocuk kararı alabilir ya da müjdeli haberleri gelebilir. İş ve kariyer konuları bu hafta netleşebilir. Retro’nun etkisiyle gecikmiş her konuda olumlu netleşmeler yaşayacağız. Atılmayan imzalar atılırken, bir türlü gelmeyen ödemeler sürpriz bir şekilde elimize geçebilir. Özellikle su burçları parasal konularda çok şanslı. Yeni bir hayata başlıyoruz. Ektiklerimizi biçeceğimiz, değişimlerin bizi mutlu edeceği, çok çalışmamız gereken ama karşılığını fazlasıyla alacağımız bu hafta Başak dolunayı hepimizin aklını başına getirecek. Artık bekleme değil, yapma zamanı.. Harekete geçin ve hayallerinizin peşinden gidin.

 

İşte haftalık burç yorumlarınız… Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın

 

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta Merkür Retro’su nihayet son buluyor. Çarşamba gününe kadar etkileri devam ediyor olsa da eski hükmü kalmamış olacak. Artık ikili ilişkilerinizde daha kararlı olacak olacak ve ne isteğiniz konusunda netleşeceksiniz. Zihin karmaşaları, günlük yaşamdaki aksaklıklar bitiyor. Cumartesi gerçekleşecek dolunayın etkileriyle haftanın ikinci yarısında yeni bir ilişki süreci içinde olabilir, yeni bir sosyal ortama dahil olabilirsiniz. Tanıdığınız insan sayısı artarken, büyüyen çevreniz sayesinde iş ve eğitim konularında yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Romantik teklifler alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Yaşama karşı umudunuzun ve inancınızın artacağı, pozitif enerjiler içinde olabileceğiniz bir haftaya giriş yaptınız. Sizin için önemli bir dileğiniz, duanız gerçekleşebilir. Bu hafta aşk ilişkilerinde daha romantik ve duygusal ortamlar içerisinde olabilirsiniz. Merkür Retro’su nihayet bitiyor ve siz artık istediğinizi elde edebilir, dengeli bir hırs ile zoru başarabilirsiniz. Cumartesi Başak burcundaki dolunayın etkileri ise ikili ilişkilerde yeni bir dönemi başlatabilir. İlişkilerinizde resmiyet, ileriye yönelik konuşmalar ve teklifler karşınıza gelebilir. Süregelen ilişkinizde evlilik teklifi alabilir veya ailelerinizi tanıştırabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bir Merkür Retro’sunun daha sonuna geldiğimiz bu hafta yeni ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın iplerini elinize alma, yaşamda ne amaçladığınızı belirleme zamanı. Aile üyelerinin yaşamında önemli değişiklikler olabilir. Haftanın tamamında karar alırken aileniz ve konfor alanınız dışına çıkmanız, kendi bireysel kararlarınızı almanız gerekebilir. İş arayanlar eğitimini aldığı alanda iş fırsatları yakalayabilir. Cumartesi günü oluşan dolunay ile yeni bir yaşam düzenine doğru geçebilir, düzen değişikliğine gidebilir, eski düzenden kopabilirsiniz. Taşınma ve ev arama süreçleri netleşiyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta Merkür Retro’sunun da bitmesiyle rahat bir nefes alacak burçların başında geliyorsunuz. Nihayet finansal konularda başarılar sağlayabilir, parayı kendinize çekebilir, insanlardan maddi manevi daha fazla yardım görebilirsiniz. Bugünlerde abartılı düşüncelerden, komplo teorilerinden ve akıl okumaktan kaçınmalısınız. Cumartesi günkü dolunayla birlikte aşk ilişkilerinde daha derin duygular, daha güçlü arzular ve tutkular ön plana çıkacak. Kendi kalıplarınızdan özgürleşmeye çalışın. Eskiyi atmanın, geçmişi bırakmanın yaşamınıza yenisini ve daha iyisini getireceğini unutmayın.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Merkür Retro’sunun son bulacağı bu hafta ruhen, zihnen ve bedenen bir şifalanma süreci içerisinde olacaksınız. Finansal şansları kendinize çekebileceğiniz, enerji alanınızın daha güçlü olacağı, auranızla etrafınızdaki insanları etkileyebileceğiniz potansiyeli yüksek bir haftadasınız. Bugünlerde bolluk bilinci içinde olmaya, olumlamalar yapmaya, negatif ortamlardan ve düşüncelerden uzak kalmaya çalışın. Cumartesi günü Başak burcundaki dolunayla birlikte başlayan ilişkilerde uyum ve anlayış, fedakarlık ve arzular, tutkular ön plana çıkabilir. Ortaklı işlerde kazançlar ve gelirler artış gösteriyor.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta sizin haftanız. Burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkileriyle hafta boyunca önemli gündemler içerisinde olacak hem iş hem özel hayatınızda tıkanık süreçlerin ve bekleyişlerin kapandığını göreceksiniz. Nitekim çarşamba günü Merkür Retro’su da son buluyor. Bu gökyüzü hareketi pek çok sorunun ve sıkıntının sizi serbest bırakmasını sağlayacak. Özellikle Çarşamba gününden itibaren bu kararlarınız daha kalıcı olacaktır. Yalnız Başaklar için uzun vadeli ilişkilerin başlayacağı potansiyel zamanlar kapıda. Bir süredir aşırı düşünen, takıntılı ve kaygılı olan halinizle artık vedalaşabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta Başak burcundaki dolunay sebebiyle hafta içerisinde kontrolünüz dışında durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ruh ve beden sağlığını iyileştirmeye önem vermeniz, bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan korunmanız gereken bir süreçtesiniz. Aşk hayatınızda derin duygular, önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizdeki gel git durumlar son bulacak. Her duyguyu daha yoğun yaşayabilir, daha uçlarda olabilirsiniz. Kıskançlık, elde etme isteği, kıyaslamalar zaman zaman ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz kişi ilanı aşk edebilir, bir teklifle bulunabilir, flörtlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Merkür Retro’sunun bitişiyle bu hafta yaşamınızda uzun vadeli bitiş ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Yeni bir hayat kurmak, yaşamınızda yeni bir sayfa açmak ile ilgilenebilirsiniz. Birkaç hafta boyunca artık duygularınızı ve aşkınızı uçlarda yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi gözünüzde yüceltebilir, sevdiğiniz kişi tarafından el üstünde tutulabilirsiniz. Süregelen ilişkilerin resmi olarak adını koyabilirsiniz. Maddi açıdan beklediğiniz ya da beklemediğiniz kazançlara kavuşabilir yeni yatırımlar yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Her konuda şanslı olacağınız bu hafta cumartesi günkü dolunayla birlikte yeni bir hayata başlayacaksınız.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta Merkür Retro’sunun da son bulmasıyla her türlü ilişkinizde hızlı bir ilerleyiş ve hızlı deneyimler söz konusu olacak. Karşınızdaki kişilerin kararsızlıkları, değişken ve gizemli tavırları son bulacak. Hafta boyunca bilinçaltı etkili rüyalar görebilir, uyku düzeninizde dağınıklık yaşayabilirsiniz. Paranın size akışı hızlanırken, nasıl olsa geliyor diye gereksiz veya abartılı harcamalar yapmadığınızdan emin olun. Dolunayın etkileriyle haftanın ikinci yarısında kendi duygu ve isteklerinizde netleşecek ve ilişkilerde bir süredir takılı kalan halinizi arkada bırakacaksınız. Tüm haftanız sosyal ve hareketli geçecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta iş hayatınızda kazancı arttırmak adına çabalayacak, işinizi büyütme veya işinizde kendinizi geliştirme adına harcamalar yapacaksınız. Bu doğrultuda eğitimler alabilir, ödemeler yapabilirsiniz. Merkür Retro’sunun da bitmesiyle yalnızlar, ilerleyen süreçte evlenebileceği kişilerle tanışabilir. Özellikle Çarşamba gününden itibaren başlayan ilişkiler daha güçlü potansiyeller taşıyor olacak. Venüs ise artık Balık burcunda ilerlerken, aklınızdan geçenin karşınıza gelebileceğini unutmayın. Bu hafta her alandaki istek ve arzularınıza ulaşmanın yolu sağlıklı bir hırs ve özgüven duygusundan gelecektir.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta aşk duygusunun yoğun olduğu ilişkilerde ileriye yönelik adımlar atacaksınız. Bu alanda radikal ve cesur kararlar, zoru deneme veya zoru başarma, akılcı riskler alarak hedefinize ulaşma söz konusu olabilir. Merkür Retro’sunun bitmesiyle iç dünyanızda ilişkilerde ne alıp ne verdiğinizi gözden geçirebilir, kendi içinizde bir dönüşüm başlatarak kendi rutininizin dışına çıkabilirsiniz. Eğer yalnızsanız cumartesi günü Başak burcundaki dolunayın da etkisiyle iş bağlantılarıyla yeni insanlarla tanışabilir veya iş arkadaşı ile duygusal bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Duygusal konularda şanslı bir haftadasınız.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu haftanın şanslı burçlarından biri de sizsiniz. İlişkiler alanınızda bir Başak dolunayı gerçekleşiyor. Haftanın başından itibaren dolunayın etkilerini yaşamınızda görmeye başlayacaksınız. Karşınızdakileri daha iyi tanıyabileceğiniz, kime güvenip kime sırtınızı yaslayabileceğinizi öğreneceğiniz bir haftadasınız. Bu güçlü gökyüzü etkileriyle de samimi niyetler içeren ilişkiler güçlenecek ve ilerleyecek. Perşembe günü Venüs’ün sizin burcunuza geçişiyle önünüzdeki haftalar içerisinde keyifli, romantik seyahatler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Yakın çevrenizde bir kişiyle duygusal bir yakınlığa girebilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.