22 Ekim Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 22 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 22 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 22 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 22 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Düşüncelerinizi toparlamakta bugün zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları dinlemektense iç sesinize kulak vermeniz gereken bir gündesiniz. Yoğun çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız biraz daha sabırlı olun. Bugünlerde kendinizi fazlasıyla yalnız hissedebilirsiniz. Dostlarınızı arayın, ailenizden destek isteyin. Geri çevrilmeyeceksiniz.

Boğa

Maddi kazanımlar söz konusu. Özellikle günün ikinci yarısından sonra yaptığınız planlarda olumlu geri dönüşler alacaksınız. Ektiklerinizi biçme zamanı. Keyfini çıkarın. Bugün sizi üzecek tek şey özel hayatınızda anlaşılmadığınızı düşünmek olabilir. Gereksiz tartışmalardan uzak durun. Uzlaşmacı davranmanız sizin yararınıza olacak.

İkizler

İkili ilişkilerde zorlanacağınız bir gün. Günlerdir içinizde tuttuğunuz öfkeniz bugün dışa vurabilir. Ancak ağzınızdan çıkanı kulağınız duymazsa zor durumda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Dikkatli olun. İş arayanlar ise olumsuz dönüşlere maruz kalabilirler. Gönül ilişkilerinde şanssız bir gün.

Yengeç

Sorumluluklardan sıkıldınız. Haklısınız. Gerek iş gerekse ev hayatınızda görev dağılımını yeniden yapmanız size iyi gelecek. Maddi konularda kazanımlarınızı dikkatli harcayın. İç sıkıntınızı para harcayarak gideremezsiniz. Sonra yine zorlanan siz olursunuz. Olumsuzluklar karşısında sakin kalmaya çalışın. İyice tartıp biçmeden ağzınıza geleni söylememenizde yarar var.

Aslan

Şans sizden yana. Ve bu devam edecek. İkili ilişkilerinizde ummadığınız sürprizler sizi bekliyor. Sadece endişelerinizi bir kenara bırakmanız ve biraz anın tadımı çıkarmanız gerekiyor. İnsanlara olan güveninizi tazeleme zamanı. Her şey istediğiniz gibi olacak. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın ve içinizden gelen kaçıp gitme isteğinizi rafa kaldırın.

Başak

Bugün ailenizle ilgili güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Çalışma hayatınızda da güzel haberlerin olacağı bugün sevdiklerinizin tüm desteğini yanınızda hissedeceksiniz. Yaratıcılığınızın tavan yapacağı bugün, sınırlarınızı zorlayacaksınız. Başarıdan başarıya koşmaya hazırlıklı olun. Bu başarının maddi getirisi ise yüzünüzü güldürecek.

Terazi

Seyahat planlıyorsanız bugünler çok doğru zamanlar değil. Planlarınızda türlü aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde oluşacak şansınız, hayatın geri kalanını kapsamıyor. Duygularınızla hareket etmezseniz bugün biraz üzülebilirsiniz. Hislerinize ve kendinize güvenin. Her şeyin üstesinden gelebilecek gücü bulacaksınız.

Akrep

Bugün maddi konulardaki şansınız devam ediyor. Enerjiniz yine zirvede. Bunun getirisiyle bugün uzundur biriken ve ertelediğiniz tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yalnız duygusal konularda partneriniz sizi biraz zorlayabilir. Sakinliğini korursanız bu konuyu da atlatabilirsiniz. Tartışmalar karşısında sakin kalmaya çalışın. Dinlemeden karar vermeyin.

Yay

Sonbahar depresyonu sizi baya bir zorluyor bu aralar. Tembelliğiniz en üst seviyede. Ama ertelediğiniz işleriniz ilerleyen zamanlarda sizi zor duruma sokabilir. Sağlığınızı da bu arada ihmal ettiniz. Daha kötü sonuçlarla karşılaşmamak için kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Aşktan yana da şanssız bir gün. Fazla zorlamayın.

Oğlak

Sorunlar çözüm buluyor diye hemen rehavete kapılmayın. Gerek iş gerekse özel hayatınızda görmezden gelmeye çalıştığınız konular size büyük sorunlar olarak geri dönebilir. Özellikle bugün sabrınızı zorlayacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Biraz yalnız kalmaya ve kafanızı toparlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili gergin anlar yaşayabilirsiniz.

Kova

Eğlenceli bir gün. Sosyalleşeceğiniz, her ortamda sevgiyle karşılanabileceğiniz enerjinizin yüksek olduğu güzel bir güne merhaba dediniz. Dostlarınızla güzel zamanlar geçirebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ama eğlenceyi abartıp, işleri ihmal etmeyin. Partnerinizle ilgili ise zorlanacağınız bir gün. Onu dinlemeye ve anlamaya çalışın.

Balık

Hem fiziksel hem mental olarak yorulabileceğiniz bir gündesiniz. Ama karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Fiziksel yorgunluğunuzu akşam ailenizle yapacağınız görüşmelerle atmak size iyi gelecek. Geçmişi düşünmemeye çalışın. Dinlemeyi öğrenemediğiniz için zor durumda kalan hep siz oluyorsunuz. Artık bunun farkında olmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.