22 Eylül Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 22 Eylül günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 22 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 22 Eylül yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 22 Eylül günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Koç, Boğa, İkizler gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İletişim kurmak zor gelebilir. Gün boyunca aile ilişkilerine daha fazla zaman ayırmak size gelecek. Duygusal ve aşırı hassas olacağınız bir süreçtesiniz. Bazı fedakarlıklar, alınganlıklar ve vazgeçişler gününüzü berbat edebilir.

Boğa

Hareketli ve yoğun tempolu bir güne başlayabilirsiniz. Sosyal hayatınızda organizasyonlara katılabilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ancak bugün çevrenizdekilere daha duygusal görünebilir, toplum içinde hassas ve duyarlı olduğunuz konularla kendinizi ifade edebilirsiniz.

İkizler

Bugün yakın çevrenizde ya da eğitim konularında işler sandığınızdan daha zor gelişim gösterebilir. Sorumluluk almanız gereken konuların üzerinde durmanız gerekebilir. Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi destekleme yolunda size rehberlik edebilecek insanlarla kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç

İnatçı bir gününüzdesiniz. Üzerinde durup, ısrarla savunduğunuz bir konuda taviz vermek istemeyebilirsiniz. Bu durum kısa vadeli de olsa üzerinizde baskı yaratabilir. Bu günlerde hayatınızı, ilişkilerinizi, kendinize verdiğiniz değeri yeniden sorgulayarak, var olan durumunuzu değiştirmek yolunda kararlar alabilirsiniz.

Aslan

Gün içinde kimi zaman gereğinden fazla duygusal hissedebilir, kimi zamanda gergin olabilirsiniz. Çünkü bugün haksızlığa hiç tahammülünüz olmayabilir. Kariyer hayatınızla ilgili orijinal fikirler aklınıza gelebilir. Bu fikirleri arkadaşlarınızla paylaşabilir, öneriler alabilirsiniz.

Başak

Güne pozitif ve iyimser bir ruh haliyle başlarken, geleceğe umutla bakabilirsiniz. Yurt dışı, yüksek eğitim veya yabancılarla alakalı işlerde hızlı geri dönüşler olabilir, orijinal ve farklı fikirlerinizi ortaya koyabilir ve savunabilirsiniz. Fakat kontörlünüz dışında gelişen bazı olaylar canınızı sıkabilir.

Terazi

Bugün arka planda kalarak, ince eleyip sık dokuyarak riskleri iyi hesaplamayı ve temkinli olmayı tercih edebilirsiniz. Bilinçaltınızı kurcalayan kontrolünüz dışındaki gelişmelere iyimser çözümler bulurken, finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Akrep

Çalışma ortamında bir süredir bekletmekte olduğunuz girişimleri uygulamaya koyabilir, detay organizasyon ve hizmet gerektiren çalışmalarla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda duyduğunuz kaygıya neden olan gelişmeler sizi kısa sürede çözüme götürebilir.

Yay

Bugün yeni girişimleriniz için çalışmalarınıza ağırlık verebilir, uzun saatler boyunca faal olabilirsiniz. Hayatınızın profesyonel ve şahsi bölümlerini dengelemeye ihtiyacını olabilir. Maddi konularda destekleniyor olsanız da siz yine de harcamalarınıza dikkat edin.

Oğlak

Bugün atacağınız bütün adımlar karşınızdakine bağlı olabilir. Ya onların işlerini bitirmelerini ya da haber vermelerini bekleyebilirsiniz. Yeni bir adım atmak için uygun bir günde değilsiniz. Ancak akşam saatlerinde biraz daha rahatlayacak ve günü mutlu bitireceksiniz.

Kova

Günün ilk yarısında, yoğun koşturmaca ve çıkar çatışmaları gerilime yol açabilir. Uzmanlığınızı sergilemeniz, işinizi iyi yapmanız başarılı olmanızı sağlayabilir. Ancak inatlaşmamalı ve yeri geldiğinde uzlaşmacı olmalısınız. Gerginliğiniz çevrenizi rahatsız edebilir.

Balık

Bugün iş ortamınızda tek başınıza alacağınız kararlar rekabet etmenizi gerektiren koşullara neden olabilir. Ani, beklenmedik veya kontrolünüz dışındaki gelişmeler, söylemlerinizin sert ve yaralayıcı olmasına neden olabilir. Bu da çevrenizdeki bazı insanları kaybetmeniz demek olabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.