22 Kasım Günlük Burç Yorumları

22 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 22 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 22 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 22 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 22 Kasım günü neler bekliyor? Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün finansal konularda ve aşk hayatıyla ilgili durumlarda geleceğe yönelik değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kendinize güvenin, isteklerinize ulaşmanız zor değil. Sevdiklerinizle maddi destek ve yardımlaşmalar içine girebilirsiniz. Hafta sonunuzu sevdiklerinizle geçirmeniz size de iyi gelecek. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var.

Boğa

Bugün geleceğinize yönelik yeni temeller atma, geleceğe yönelik konuşmalar ve görüşmeler gündeminize girebilir. Bazı can sıkıcı durumlar kendiliğinden sonuçlanabilir. Hayata dair hedeflerinizi yükseltebilir, bu konuda kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Canınızı sıkan, enerjinizi emen insanlardan uzak durmalısınız.

İkizler

Bugün kısa seyahatler gündeminize girebilir. Bazı konu ve durumları çözmek adına daha çok kafa yorabilirsiniz. Gün içinde canınızı sıkan bazı olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Farklı ortamlara katılmak, hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecek. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek ya da doğada dolaşmak kasvetinizi dağıtacaktır.

Yengeç

Bugün ilişkilerin geleceğine yönelik konuşmalar, teklifler gündeminizde olabilir. Bazı ilişkiler güçlenme, sağlamlaşma durumuna doğru gidebilir. Özgüvenin arttığı, kendinize güvenmeniz gereken bir gün. Dostluklarda yardımlaşma içinde olabilirsiniz. Yapmak istediğiniz çevre değişikliği için uygun bir gün.

Aslan

Bugün kendinizi duygusal ve yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Her duygu ve düşüncenizi açmak istemeyecek, daha kontrollü davranma eğiliminde olacaksınız. Yalnız kalmak böyle durumlarda size iyi gelmeyecektir. Sosyalleşmeli ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için program yapmalısınız.

Başak

Bugün güven, konfor sizin için daha önemli olabilir. Bildiğiniz yerlerde, alıştığınız ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yaşama ve olaylara daha gerçekçi ve pratik davranarak gün içindeki işlerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ailenizin bitmeyen istekleri sizi fazlasıyla yordu ancak onların size ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız.

Terazi

Bugün karamsarlık ve umutsuzluk gibi negatif enerjilere kapılmaktan kaçınmalı, koşullara göre hareket etmeyi bilmelisiniz. Zaman zaman sıkılganlık ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Yatırımlar, aile içinde para konuları, ödemeler ve krediler gündeminizde olabilir. Endişelenmeyin, aradığınız desteği bulmakta zorlanmayacaksınız.

Akrep

Bugün iş ve özel hayatınızla ilgili görüşmeler yapabilir, yapacağınız konuşmalarla önemli kararlar alabilirsiniz. Taşınma, düzen değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir. Gün içinde düşündüğünüz konulara daha sorgulayıcı, araştırmacı veya mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Fazla detaya takılıp büyük resimden uzaklaşmayın.

Yay

Bugün görev ve sorumluluklar, yapılacaklar gündeminizde olabilir. Zekanız ve yetenekleriniz sayesinde yeni işler yakalayabilir, keyfiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Finansal konularda gerçekçi ve detaylı planlar bugün için daha gerekli. Tasarruf yapmayı seven bir burç olarak, gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

Oğlak

Bugün hayattan keyif almaya, sahip olduklarınızın değerini keşfetmeye ihtiyacınız var. Sevdiklerinizle bir arada olmak, ailenizle aranızdaki ilişki gün içindeki huzur ve mutluluğunuzu artıracak. Karamsarlığa kapılmamak için gerçeklerden kaçmayın. Hayal dünyası geniş bir burç olarak kurduğunuz hayallerin sizi gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermeyin.

Kova

Bugün bilinçaltı rüyalarıyla güne başlayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda kontrolünüz dışında bitiş veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Hislerinizin hiç olmadığı kadar kuvvetli olduğu bu zaman diliminde bunu lehinize kullanmaya çalışın. Aklınıza gelen başınıza geleceği için düşüncelerinize ve ağzınızdan çıkanlara ekstra özen gösterin.

Balık

Bugün kısa seyahat planları yapabilir, arkadaşlar ve yakın çevre ile bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınızla vakit geçirmek size de tahmininizden iyi gelecek. Gün içinde gelecekle ilgili konulara daha gerçekçi yaklaşmak, olayları somut tarafından ele almak isteyeceksiniz. Hayatınızda yapmanız gereken değişiklikleri planlamak için uygun bir gün.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.