23 – 29 Kasım Haftalık Burç Yorumları

23 – 29 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 23 – 29 Kasım haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 23 – 29 Kasım haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

 

Koç

Bu hafta maddi ve manevi dünyanızda müdahale edemeyeceğiniz büyük değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna bağlı olarak geçmişin etkisinden kurtulmak, yeni başlangıçlar, yeni için eskiden vazgeçmek, yıkma ve yenilenme gibi hayatınızda köklü değişimler açığa çıkabilir. İkili ilişkilerinizde iyi niyetle iletişim kurmak isterken arada kalmak, arabuluculuklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum zorlayıcı olsa dahi farkında olmadan ortamı yumuşatan kişi olabilirsiniz. Aile ve yuva ortamlarında sevgi alışverişi ve ortak paylaşım alanlarında uyumu yakalama isteğiniz artabilir. Daha çok evinizde vakit geçirmekten haz alabileceğiniz bir süreç içerisine girebilirsiniz. Partnerinizle ve çocuklarınızla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Boğa

Parasal konularda bu hafta zorluklar söz konusu olabilir. Maddi konularda alışveriş dengesinin sağlanmaması zorlayıcı olabilir. Hayatınıza gereken özeni ve zamanı ayırmanız gerekebilir. Yeni heyecanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Umutsuzluğa düşmek ve var olan maddi manevi desteği yitirmek, değişime olan inancınızı sarsabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde araya mesafeler girebilir. Küslükler söz konusu olabilir. Ya da yaşanan küskünlükleri abarttığınızı düşünebilirsiniz ve yeniden görüşme isteği doğabilir. İkili ilişkilerinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz. Gizli saklı kalan ilişkiler sizi daha çok cezbedebilir. Platonik aşklara çekilebilirsiniz. İkili ilişkilerde kuşkucu ve şüpheci yaklaşımlar içerisine girmeniz söz konusu olabilir.

İkizler

Hafta başında duygusal dünyanız için mantık çerçevesinde alacağınız kararlar olabilir ve duygularınızı geri plana atmak zorunda kalabilirsiniz. Gizli kapaklı yaşanan yasak ilişkilerden uzak durmak üzülme olasılığını azaltabilir. Atacağınız adımları, alacağınız kararları detaylı bir şekilde düşünerek almanız gerekebilir. Kendinizi daha değerli hissetmek için başvurduğunuz yollar size zarar verebilir. Olmaması gereken ilişkilere çekilebilir ve kibirli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Farkında olmadan sevilmek için risk almak size zarar verebilir. İlişkilerinizde iletişim kurarken arabulucu bir tutum içerisine girmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimde yumuşak ve uyumlu olmak isteyebilir ve bununla mutlu olabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta duygusal hayatınız konusunda zor günler yaşayabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizdeki iletişime çok fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sezgilerinize güvenerek, iç sesinize uyarak hareket etmenizde fayda var. Hayatınızda sebepsiz kopan ilişki bağları ya da bir anda kesilen iletişimler söz konusu olabilir. Bu durumun sizi olumsuz yönde etkilemesine müsaade etmemeli ve aslında yaşananların iyiye ve olumluya doğru bir değişim olduğunu kabul etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlara verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayacaksınız. Hafta ortasından sonra motivasyonunuzu sağlayacak yeni güzellikler peşine düşebilirsiniz. Kendi iç dünyanızın güzelliklerine odaklanırken, dış dünyanız ve dış görüntünüzde de değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz.

Aslan

Hayatınızdaki kişi ya da düşündüğünüz kişi ile yaşanabilecek duygusal yakınlaşmalar, beklenmedik romantizm gibi durumlar sizi çok fazla heyecanlandırabilir. Karşılıklı duygusal paylaşımlarla birlikte, olumlu sonuçların ortaya çıkabileceği bir hafta geçirmeniz söz konusu. Hayatınızda özellikle bu zamanlarda bir yenilenme arayışı içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi bir yükten kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. Aile içerisinde otorite figürleri ile yaşanacak tartışmalar karşısında moraliniz biraz bozulabilir. Ancak yaşanan bu tatsız tartışmanın arabulucusu siz olabilirsiniz. Aile içerisindeki huzur sizin motivasyonunuzu da arttırabilir. Değersiz hissettiren ne varsa hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızda aşırılıklara dikkat etmek gerekebilir.

Başak

Bu hafta çok fazla sorumluluğu bir arada yapma isteğinden kaynaklı karşılaşabileceğiniz zorluklar söz konusu olabilir. Özellikle maddi konularda yeni girişimler veya olumlu gelişmeler yaşanabilir. İş yükünüzde artışlar ortaya çıkabilir. Sorumluluklarınızın altında ezilmekten kaynaklı, duygusal hayatınızı ihmal edebilirsiniz. Bu konuya gerekli özeni gösterecek olursanız sizin için çok iyi bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda sadakatsizliklere dikkat çeken bir gökyüzü enerjisi içerisinde olabilirsiniz. Bu gergin açının üzerinizde bırakacağı olumsuz etkileri göz ardı etmemeniz faydalı olabilir. İlişkilerde bütünlük arayışlarınız artabilir ve daha derin ilişkiler yaşamak isteyebilirsiniz.

Terazi

Hafta başında duygusal dünyanızdaki olumsuzluklardan, omuzlarınızdaki ağır yükten ve içerisinde olduğunuz bunalımdan kurtulmanız için bir yardım eli gelebilir. Mutlu olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda artışlar olabilir. Parasal konularda vereceğiniz mücadele yorucu olsa da alacağınız sonuçlar kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir. Ekonomik anlamda kendinize güveniniz artabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde arkadan dönen işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz ve küskünlükler yaşanabilir. Yalnız kalmaktan korktuğunuz bir süreç içerisine girebilirsiniz. Birilerinin yardımını almak size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Aşina olmadığınız bir aşk ilişkisi içine girebilirsiniz. Dikkatli olun.

Akrep

Haftaya bazı kargaşalıkları çözmekle başlayabilirsiniz. İş yaşamınıza ilişkin korkularınız veya gelecek kaygınız zihinsel açıdan yorgunluklara sebep olabilir. Stresli ve gergin bir süreç içerisine girebilirsiniz. Sizin iradeniz dışındaki değişimler sizi korkutacak olsa dahi aslında bu değişimler sizin karanlıktan aydınlığa geçmenize sebep olabilir. O yüzden bu hafta algılarınızı açıp yeniliklere açık olmanızda fayda var. Uzundur ihmal ettiğiniz sağlığınız konusunda sıkıntılar çıkabilir. Kontrollerinizi aksatmamaya özen gösterin. İkili ilişkilerde uyumu ve paylaşmayı yaşayacağınız hafta sonu aşka doyacaksınız. Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkarabilir, ilişkinizde güven tazeleyebilirsiniz.

Yay

Bu hafta nihayet arzuladığınız ve çabaladığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız anda aslında sahip olmak istediğinizin o olmadığı kanaatine de varabilirsiniz. Bu ruh hali bıkkınlık, depresyon, korku ve durgunluk gibi ciddi problemlerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Sevgi ve aşk ilişkilerinizde geçmişte yaşanan kötü deneyimleri artık bir kenara bırakmanız gerekiyor. Kendinizi koruma içgüdüsü yerine tamamen duygularınızla hareket etmek rahatlatıcı olabilir. Aile büyükleri ve eşiniz arasında yaşanan tatsızlıkları çözüme ulaştırmak isteyebilirsiniz. Herkesin abartılı tavırları olayların çözüme ulaşmasını zorlaştırabilir. Flört etmek, yeni bir ilişkiye başlama isteği içerisine girebilirsiniz. Romantik aşk ilişkilerinde uyum arayışlarınız artabilir.

Oğlak

Zor bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta sevinç, mutluluk ve maddi doyum ön planda olacak. Kariyerinizde yapmak istediğiniz değişim maddi kazanımları beraberinde getirebilir. Aile bireyleri ile anlayışlı yaklaşımlar içerisine girmek konuşulmamış sorunların çözüme kavuşmasına sebep olabilir. İkili ilişkilerinizdeki yoğun iletişim trafiği yalnızlık bir nebze de olsa çözüm olabilir. Anlayış ve hoşgörü göstermekte zorlanabilir ve bu sebeple gergin dakikalara şahitlik edebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler kanınızı donduracak kadar çirkin boyutlara gelebilir. Sadece kendi kariyerinize odaklanmak ikili ilişkilerinize zarar verebilir. Eşinizin ve ailenizin sizden beklediği uyum ve paylaşımlardan mahrum kalıyor olmaları krizlere sebebiyet verebilir.

Kova

Bu hafta maddi konularda mücadele içerisine girebilirsiniz. Yeni girişimler konusunda elde edilebilecek başarılarınız söz konusu olabilir. Emeklerinizin ve çabalarınızın başarıyla sonuçlanması sizi mutlu edebilir. Kariyerinizi planlarken imajınızı yenilemek isteyebilir ve bunun için çabalamak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreç sizin için yorucu olabilir ancak pes etmemelisiniz. Sosyal çevrenizde daha seçici davranmak isteyebilirsiniz. Artık hayatınızda olmasını istemediğiniz insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Tecrübelerinize ve bilginize olan inancınızı sorgulayabilir, yetersizlik hissiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Balık

Geriye çekilip tamamen kendiniz odaklı olabileceğiniz, kendinize zaman ayırmak isteyeceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu. Zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Daha sakin ortamları tercih etmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza dair almanız gereken yeni kararlar gündeminize girebilir. Yaşamınızı değerlendirmenin ve yön değiştirmenin zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Çocuklarınız aşırı ilgi bekleyebilir ve bu beklentileri karşılamak isterken zorluklar yaşayabilirsiniz. Yeni çalışma ortamlarınıza uyum arayışlarınız artabilir. Uyumu ve dengeyi yakalamakta zorlanabilirsiniz. İş birliği içerisinde, yardımsever ve daha şefkatli bir tutum içerisine girmelisiniz. Duygularınızın yönü ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklara çekilebilir.

www.burcununsozlugu.com Web Sitesinden Detaylara Ulaşabilirsiniz.