23 Ekim Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 23 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 23 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 23 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 23 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün girişimci ruhunuz harekete geçebilir. Ertelediğiniz veya zaman bulamadığınız için ortaya koyamadığınız fikir ve önerileri gündeme getirebilirsiniz. Eğitim ve akademik konularda başarıyı yakalamak için planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.

Boğa

Gün boyunca sizi destekleyen kişilerin varlığı hedef ve projelerinizi uygulamak için adımlar atmanızı kolaylaştırabilir. Karşınızdaki insanların sizi cesaretlendirmesiyle risk alabilir ve gurubun liderliğini üstelenebilirsiniz. Fakat gün içinde bilgi akışına dikkat etmelisiniz.

İkizler

Sabah saatlerinde eksiklerini tamamlamaya ve tam bir düzen kurmaya odaklanabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğiniz birden hızlanacak görünüyor. Karşınızdakilerin tutarsız söylemleri kararsız kalmanıza neden olabilir.

Yengeç

Gelir gider dengenize fazla iyimser bakarak müsriflik yapabilirsiniz. Yine de temkinli olmanız da fayda var. Vergi, sigorta, kredi veya miras gibi işlerinizde risklere açık ve maceracı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan yeterli desteği göremeyebilirsiniz.

Aslan

Akademik kariyer, uzun yolculuklar veya medyayla ilgili konularda başarı sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Artan sorumluluklarınızla birlikte tutarlı ve kararlı davranışlarınızla içinde bulunduğunuz gurubu etkileyebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye veya yenilenmeye karşı hazırlıklı olmalısınız.

Başak

Finansal konular, geleceğe yönelik plan ve uğraşlarla dolu bir gün olabilir. Bu günlerde çok fazla konu üst üste gelmiş olabilir. Yapacaklarınızı önem sırasına koyduğunuzda sürekli ertelemek durumunda kaldığınız seyahat için bugün valiz hazırlayabilirsiniz.

Terazi

Gün boyunca enerjik, hareketli ve cesur kararlar almaya hazır olabilirsiniz. Fakat aldığınız bireysel kararlar sevdiklerinizle aranızın acımasına ya da içinde bulunduğunuz guruplarla çıkar çatışmalarına yol açabilir. Bu aralar harcamalarınız ekstra önem gösterin. Zor durumda kalabilirsiniz.

Akrep

İş ve özel yaşamınıza dair konularda seçim arifesinde olabilirsiniz. Ev yenilemek ya da yeni bir eve taşınmak kararınız da sizi finansal açıdan destekleyen kişiler çıkabilir. Gücünüzü ortaya koymaktan çekinmediğiniz bir gün olsa da bazı konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz.

Yay

Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyut kazanırken, aşk ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşanacağı hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz bugün, gökyüzünün olumlu etkileri altındasınız. Çevrenizdeki insanların tutarsız davranışları, aranızda güvensizlik hissi oluşturabilir.

Oğlak

Bugün hareketli ancak oldukça hırslı olabilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda tepki verebilir, güdüsel davranabilirsiniz. Gerek ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda sizi baskı altına alan ve kışkırtan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Kova

Bugün biraz sakinleşip, temponuzu yavaşlatmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla bir araya gelmek size iyi gelecek. Açık havada dolaşmak, dost ziyaretleri yapmak motivasyonunuzu yükseltecek. Biraz yalnız kalıp, kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız var.

Balık

Sabah saatlerinden itibaren duygusal tepkiler vermeye başlayabilir, kendinizi hislerinizle ifade edip, daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Kardeş, kuzen ve komşularla ilgilenebilir, onları koruyup kollamak isteyebilirsiniz. Ancak aile içindeki muhalefet ilişkilerde gerginliğe neden olabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.