24 – 30 Mayıs Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 24 – 30 Mayıs haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 24 Mayıs haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Haftaya damgasını 26 Mayıs saat 14:13’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması vuracak. Bu dolunay zamanı belki de yılın en zorlu göksel olaylarından birisi olacak. Beş hafta sonrasına kadar etkilerini hissettirecek olan bu tutulma bize değişmemiz ve yenilenmemiz konusunda adımlar atmamızı söylüyor. Bu tutulma tam tutulma olduğu için başımıza gelecek olayların tamamı tek seferde önümüze gelecek. Yani olaylar parça, parça zaman içinde değil birden hayatınıza bomba gibi düşer. Bu dönemde sağlık konusunda tatsız olaylar olabilir, sizler de bu süreçte sağlığınıza ve ilaç kullanımınıza dikkat edin. Dolunay bitişleri simgeler evet ama her bitiş yeni başlangıçların önünü açar. O yüzden biten gidene değil önünüzde açılan yeni kapılara odaklanmanız bu dönem çok daha önem kazanıyor. Gerginlikler bir süre daha devam edecek görünüyor. Maddi kazanımlar her burç için artarken, duygusal sorunlar baş gösterebilir. İlahi adalet durumlarına, kadersel olaylara, beklenmedik şeyler yaşamaya hazırlıklı olun. Değişime direnmeyin. Bu tutulmadan en çok etkilenecek burçlar ise Yay, Balık, İkizler ve Başak burçları olacak. Her şey gönlünüzce olsun…

Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın…

Koç ve Yükselen Koçlar

Yay burcundaki dolunayın da etkileriyle maddi konularda çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde problemlerin çözüme kavuşması, daha sağlıklı iletişime sahip olmanıza vesile olabilir. Cesaret edemediğiniz işlere odaklanmak sizi mutlu edebilir. Duygusal hayatınızda düşünmeden söylenen sözlerinizin etkisiyle kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Eğer eski defterler açılmazsa ilişkinizde güzel bir evreye gireceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bugünlerde kendinizi yorgun ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Yay burcu dolunayı sizi geçmişe götürebilir. Geçmişe takılı kalmaksa melankoli yaratabilir. Geçmişin etkisinden kurtulmanız gerekiyor. Geçmişi geride bırakmanız yaşamınızda yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sabır, çaba ve emek gerektiren işlerde başarı elde ederek, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. İş görüşmeleri, umut verici konuşmalar, gelecek vaat eden başlangıçlar söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yay dolunayı hayatınızda çözümlenemeyen problemlerin tekrardan gün yüzüne çıkmasına neden olabilir. Mantıklı yaklaşımlar, verimli sonuçlar elde etmenize vesile olabilir. Başarı ile sonuçlanacak bir işe başlamak, yeni bir girişimde bulunmak için destekleniyorsunuz. Bu günlerde duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç yaşanabilir ya da süregelen ilişkinizde duyguların canlanmasıyla daha romantik bir zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde toparlanma zamanı.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Yay burcundaki dolunayın etkisiyle gelecek ile ilgili yaptığınız planlarınız da bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev hayatınızda da birtakım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu doğrultuda var olan sorunları zamana bırakmak, doğal gelişmeler ile çözümlenmesini beklemek daha doğru bir karar olabilir. Maddi kazançlar için riskli girişimlerde bulunabilirsiniz, daha dikkatli hareket etmeniz gereken zamanlardasınız. Gelecek haftadan itibaren para girişlerinde yaşanacak ciddi artışları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatı uzun bir süre yakalayamayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklardan kaynaklı bitişler yaşanabilir. Düşünülmeden alınabilecek kararlar, pişman olmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizin daha fazla zedelenmemesi için aldığınız kararları yeniden değerlendirmek sizin açınızdan daha iyi sonuçlar doğurabilir. Yay dolunayıyla birlikte duygusal dünyanızda eğer bir beraberliğiniz varsa daha romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Derinden etkileneceğiniz cömert davranışlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer bir beraberliğiniz yoksa birisine tutkuyla bağlılığınızın ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta maddi konular, alacak verecek, resmi evraklar ile ilgili işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik ödemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşlerinizde engeller söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde fikir ayrılıkları ve çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sıkıntılar karşısında çaba sarf etmeye devam etmeniz, olumlu sonuçlar elde etmenize vesile olabilir. Yay burcundaki dolunayın etkisiyle karamsar duygulara kapılabilirsiniz. Geçici bir etki olduğunu unutmayın.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta geçmişte yapmış olduğunuz yatırımlarınızın olumsuz seyretmesi gibi durumlar karamsarlığa kapılmanıza neden olabilir. Bu durum motivasyonunuzun düşmesine ve başarısızlık korkusu yaşamanıza neden olabilir. Deneyimlerinize ve bilgilerinize tam anlamıyla yoğunlaştığınızda ve sabırlı olduğunuz noktada başarı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlayışlı olmanızda yarar var. Yay dolunayı sizi bazı fedakarlıklara zorlayabilir. Hatayı kabul etmeyen yönünüz, ikili ilişkilerinizde bitişlerin yaşanmasına neden olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta size karşı yapılabilecek haksızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Fakat kısa süre içerisinde adaletin yerini bulması ile beraber kendinizi rahat hissedebileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Duygusal dünyanızda yeniliklere açık olmanız, yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. 26 Mayıs’taki dolunay zamanı borç almak ve vermek konusuna çok dikkat etmelisiniz. Hobilerinizle ilgilenmek ve yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak işlere yoğunlaşmak size iyi gelebilir.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta burucunuzda bir dolunay var. Birçok konuda yoğun çaba ve mücadelelerinizin sonucunda takdir edilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. İş hayatında olumlu gelişmelerin sonrasında artan sorumluluklarınız, yorulmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizde çevrenizdeki insanların ön yargıları ve sabit düşüncelerinden kaynaklı kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Burcunuzdaki dolunayla birlikte ilişkinizde sizden gizlenen birtakım durumların açığa çıkması söz konusu olabilir. O yüzden sezgilerinize güvenmeniz ve çevrenizdeki insanlara karşı beklentinizi düşük tutmanız faydalı olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Duygusal dünyanıza yönelik aldanmaya karşı daha dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Umduğunuz gibi gitmeyen ikili ilişkiler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. O yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Yay dolunayı parasal konularda olumlu gelişmeler getirebilir. Ancak alma verme dengesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak var olan düzeninizi geliştirmek gibi konular bu hafta gündeminizi meşgul edebilir.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız bazı iyiliklerin karşılığını alabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sizi takdir etmesi söz konusu olabilir. Yalnız bugünlerde hırslarınıza yenik düşecek kararlar almamalı, dikkatli olmalısınız. Yay dolunayı sonrası yoğun çaba ve sıkıntıların ardından isteklerinizin gerçekleşmesi, özellikle maddi konularda başarı elde etmeniz olası. Ani ayrılıklar veya taşınmalar yine bu dolunayın burcunuza etkisi.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde verdiğiniz emeklerin karşılığını alamayabilirsiniz. Gerilimli anlar ve huzursuzlukların yaşanması söz konusu olabilir. Kendinizi zor bir duruma sokmamak adına gerek maddi gerek manevi açıdan, çevrenizdeki insanları düşünmek yerine, kendinize dönük olmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Maddi konularda ki bilinmezlikler Yay dolunayı sonrası sonlanabilir. Sabır ve emek gerektiren işlerde başarı elde etmeniz söz konusu olabilir. Strese bağlı olarak mide rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.