24 Kasım Günlük Burç Yorumları

24 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 24 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 24 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 24 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 24 Kasım günü neler bekliyor? Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün kariyerinizle ilgili bir haber bekleyişi söz konusu olabilir. Geleceğe ve insanlara dair beklentileriniz önem kazanacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili sorun çözmekle meşgul olabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun.

Boğa

Bugün aile ilişkileri ve yakın ilişkilerinizde samimiyet, dürüstlük ve açıklık önem kazanıyor. İnsanlardan beklentileriniz ile insanlara sunduklarınız birbirine zıt olabilir. Sorun yaşadığınız durumlarda öncelikle kendi payınıza bakma, size düşen kısmı düzeltme ve değiştirme zamanı.

İkizler

Bugün beklenmedik gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir. Bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İlişki içinde olduğunuz insanlara daha nazik ve toleranslı olma zamanı. Ektiklerinizin maddi manevi sonucunun gelebileceği bir gün.

Yengeç

Bugün iç dünyanızda farklı duygu ve düşüncelere gidebilir, daha içe dönük olabilir, yalnız vakit geçirmek isteyebilir, bireysel programlar yapabilirsiniz. Yaşamınızdaki eksik ve sorunlardan ziyade bu eksiklikleri gidermeye odaklanma zamanı. Yardım istemekten çekinmeyin.

Aslan

Bugün motivasyonunuzu yükseltecek ortamlar ve insanlarla olmak daha iyi olabilir. Hayatınızdaki kişilere iyi gelmeye çalışmalı, kırıcı ve yaralayıcı tavırlardan uzak kalmalısınız. İyilik yapmak sizi de iyileştirecektir. Sizden yardım isteyenleri bugün geri çevirmeyin.

Başak

Bugün maddi manevi güçlü olmak odak noktanız olabilir. Kendinizi daha güçlü, daha başarılı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Geleceğe dair ise umutsuzluk halinden kaçınıp, kendinize güvenmelisiniz. Öğleden sonra bazı ilişkilerde ani değişimler olabilir.

Terazi

Bugün her türlü ikili ilişki ve ortaklıklar gündeminizde öne çıkabilir. Önemli görüşmeler yapabilir, sosyal ortamlara dahil olabilirsiniz. İlişkilere veya insanlara dair kusurlara ve eksikliklere daha kolay takılabilirsiniz. Oluşan sorunlara ise daha uyumlu ve kontrollü yanıtlar vermeye çalışın.

Akrep

Bugün ruhen ve bedenen rahatlamaya, hafiflemeye odaklanabilir; iç dünyanıza ve özel hayatınıza dönebilirsiniz. Konfor alanında olmak, bildiğiniz sularda yüzmek daha cazip gelecektir. Akşam ve gece saatlerinde bir konuda net karar verebilirsiniz. Fevri ve kontrolsüz tavırlara dikkat.

Yay

Bugün iş veya özel hayatınızda önemli bir netleşme, sonuçlanma yaşanabilir. Karşınızdaki kişilerden daha açık tavırlar görebilir, iyi kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sağlıklı beslenme, hafif sporlar gün içinde daha faydalı etkiler bırakacaktır.

Oğlak

Bugün iş ve özel hayatınızda iletişim trafiği artabilir. Fakat siz konuşmaktan ve fazlaca sosyal olmaktan geri durabilirsiniz. Kelimelerinizi seçerek ve kendinizi çok fazla açmadan konuşabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar ve komşularla ilişkiler gün içinde öne çıkabilir.

Kova

Bugün iletişim eksikliği, yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkat. Sosyal çevrenizle iş ve özel hayatınıza dair fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Finansal konularda iyileşme ve güçlenme isteği artabilir. Sorumluluklardan uzaklaşma isteği olabilir.

Balık

Bugün sevindirici haberler ve rahatlatıcı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yardımlaşma, anlayış ve tolerans gün içinde her türlü ilişkide gerekli ve önemli olabilir. Saf niyetlerinizin ve aklınızdan geçenlerin önünüze geldiği durumlar yaşayabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.