25 Aralık Günlük Burç Yorumları

25 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 25 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 25 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 25 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 25 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün güvencelerinizle ilgili bazı radikal değişiklikler söz konusu olabilir. Canınızı sıkmayın çünkü yakalayacağınız her bir detayla şu an olduğunuzdan daha iyi bir konuma gelmeniz mümkün. Hem kendinize zaman ayıracağınız hem de sorumluluklarınızı yerine getirebileceğiniz yepyeni bir zaman planlaması yapmalısınız. Hizmet ve yardım duygunuzu en iyi şekilde organize etmeniz gereken bugünlerde, içsel meseleleriniz ve bunların günlük hayatınıza sirayeti sizi biraz yorabilir.

Boğa

Bugün uzun zamandır verdiğiniz zorlu mücadelelerin ardından derin ve mutlu bir nefes alıyorsunuz. Değiştirip yeniden kurduğunuz hayatınızla ilgili kararları hakkıyla uyguladıysanız artık ödüllerini de almaya başlayabilirsiniz. Düşüncesi bile bugün yüzünüzü güldürecek. Kazanç elde ettiğiniz yollarla ilgili yeni fikirlerinizi ya da yeni kazanç yollarınızı kağıda dökerek hayatınızın hangi kısmına, nasıl dahil edeceğinizi planlayabilirsiniz.

İkizler

Bugün gerçekte kim olduğunuzu gösterme vakti geldi, artık doğru hamlelerle ilerlemeniz gerekiyor. Zamanı sadece hedeflerinize gitmek için değerlendirdiğinizde, karşı yönden onların da sizi geldiğini görebilirsiniz. Yolda engellerle karşılaştığınızda sergilediğiniz tutum, kazancınızın seyrini belirleyecektir. Sosyal çevrenizde öfke kontrolünü sağladığınız müddetçe kazanan siz olacaksınız. İkili ilişkilerinizde kurmayı başardığınız denge ile yeni bir ortaklığın ilk adımını atabilirsiniz.

Yengeç

Bugün hayatınızda yeni bir döngü başlarken ürettiğiniz ne varsa o konuda destek görebilirsiniz. Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey, artık doğru kararı vermek ve tüm adımları bunu düşünerek atmak. Bedelini ödemeniz gerektiğinin ve ne istediğinizin farkındaysanız, bugünlerin ödüllerini fazlasıyla toplayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken öfkeli çıkışlar yapmaktan geri durmalısınız. Sizden beklenen incelik ve nezaketle kuracağınız ilişkiler, uğrayacağınız zararların önüne bir set çekecektir.

Aslan

Bugün yaşam sizden liderlik yapmanızı bekliyor. İnsanlığın değerini yeniden kazanmasında elinizden geleni yapmanız, bu süreçteki hem en zor göreviniz hem de en büyük ödülünüz olacak. Üzerinizde hissettiğiniz baskının geçici olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Hareket alanınız kısıtlansa da ve siz bundan memnun olmasanız da içinizdeki saklı gücü ortaya çıkarmanız için bunu yaşamanız gerekiyor. Muhakkak ki kolay olmayacak ama buna değeceğine şahitlik edeceksiniz.

Başak

Bugün canınınız pek hareket etmek istemiyor olsa da hayallerinizin gerçekleştiğini görmek sizi hayata yeniden bağlayacaktır. Karşılaştığınız fırsatlar ya da aklınıza düşen fikirler konusunda tereddüt edebilirsiniz. Bu tereddütler size kaçınılmaz bir değişimin sinyallerini yakıyor olabilir. Hayalini çok kurduğunuz o günlerin ilk adımı belki de buradadır. Geri planda kalmak yerine öne çıkmalısınız.  Bu dönüşümü kabul ederek ikili ilişkilerinizde de duygusal davranışlarınıza son verebilirsiniz.

Terazi

Bugün her şeye karşı gerekli cesarete sahipsiniz. Bunun farkına varmak süreci sizin için kolaylaştıracaktır. Sıkıldığınız ve yenilenmesini istediğiniz her şey için, hayatınızda yeni alanlar oluşturmalısınız. Sezgileriniz bu yolda en büyük destekçiniz. Koşulların değişebileceğini de göz önünde bulundurarak kendinize alternatif hareket planları oluşturmak olası krizleri kolaylıkla çözmenizi sağlayacaktır. Değişim sizin için zorlayıcı olacağından bu süreçte gergin olabilirsiniz.

Akrep

Bugün düşüncelerinizi dönüştürmek için çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. İtiraz etmemeli ve bu dönüşüm hareketinde en önde yer alanlardan biri olmalısınız. Keşifleri seven yönünüz, bu süreçte yeni veriler ve koşullar elde etmenize yardımcı olacaktır. Hızına zor ayak uyduracağınız bu zaman diliminde, aynı hızı kalbinizin ritimlerinde de hissedebilirsiniz. Yorgunluğunuzu silip atacak, hayatınıza güzel izler bırakacak bir aşka doğru yürüdüğünüzü de söyleyebiliriz.

Yay

Bugün bir türlü bırakmak istemediğiniz korkularınız sizin iyiliğiniz için elinizden zorla alınacak. Karşı durmak yerine, bunun asıl nedenine ve size getireceği hayırlara odaklanmalısınız. Bazı durumları ertelemek ve göz ardı etmek, size hayal ettiklerinizi gerçekleştirme fırsatı sunmayacaktır. Kabuğunuzu kırmalı, kendinizi dışarıdaki hayata dahil etmelisiniz. Zor deneyimlerle elde ettiğiniz derslerinizi artık farkındalıkla uygulamalı ve yeniden başlamanın yollarına odaklanmalısınız.

Oğlak

Bugün artık planlarınız için adım atmalısınız. Yeteri kadar beklediğinizi ve gözlemlediğinizi düşündüğünüz konularda, içsel muhakemelerinizi tamamlamanız bu süreçte işinizi kolaylaştıracaktır. Zorlayıcı yollardan geçmeniz ve bazı ilişkilerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşamanız sizi yıpratmış olabilir. Bunun getirdiği kullanılmışlık hissini de bir kenara koyarak, sevginizden ve hayallerinizden vazgeçmeden hayatınıza devam etmeniz gerekiyor.

Kova

Bugün üzüldüğünüz günleri geride bırakmaya hazırlanmalı, içinde bulunduğunuz şartları da göz önünde bulundurarak öfkenizi değil içinizdeki sevgiyi harekete geçirmelisiniz. Hayalini kurduğunuz her şey için iyi niyetle atacağınız her adım, beraberinde yüzünüzü güldürecek gelişmeleri de getirecektir. Projeniz, eğitiminiz ya da evliliğiniz söz konusu ise aklınızdaki soru işaretlerini bir kenara koyup hayatınızın bundan sonraki kısmını etkileyecek olan bu dönemin gereklerini yerine getirmelisiniz.

Balık

Bugün duygusal hayatınızda kurmak istediğiniz yeni yapı, hayatınızda bir dönüm noktası olacak. Önünüzü daha net görebileceğiniz, kar ve zarar dengesini daha iyi anlayacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bu süre zarfında ortaklı işleriniz de oldukça önem kazanıyor. Bu ortaklıkta söz hakkı sahibi olmaktan vazgeçmemelisiniz. Kurduğunuz her ikili ilişkide kendinize bir şeyler katıyor olsanız da temkinli davranmalısınız. İyi niyetle kurulmayan bir ilişki içindeyseniz, acı öğretilerle de karşılaşmanız ihtimal dahilinde olabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.