25 Ekim Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 25 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 25 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 25 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 25 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün kendinizi psikolojik olarak yorgun hissedebilirsiniz, gece gördüğünüz rüyalar gününüzü etkileyebilir. Gün boyunca Ay’ın boşlukta olacak oluşu kendinizi yönsüz hissetmenize ve kafanızın karışmasına sebep olabilir. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu uzun süredir görmediğiniz kişilerden alacağınız haberlere işaret ediyor.

Boğa

Yalnız kalmak istemeyebilir, birinin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ay’ın gün boyunca boşlukta seyahat edecek oluşu ikili ilişkilerinizde karşılaştığınız problemlerin çözümsüz kalmasına sebep olabilir. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu ev ve aile hayatınıza dikkat çekiyor. Aile üyelerinizle kurduğunuz iletişime ekstra dikkat edin.

İkizler

Bugün kendinizi ifade etmekten çekinmemeli ve kişisel bakımınıza vakit ayırmalısınız. Ay, gün boyunca boşlukta olacak. Yeni projelere başlamaktansa elinizde yarım kalan işlerle ilgilenmeniz daha iyi olacaktır. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu iş ve kariyer konularına dikkat çekiyor. İş hayatından gerçekten ne beklediğiniz üzerine biraz düşünmelisiniz.

Yengeç

Kendinizi bedensel olarak fazla yormamaya çalışın. Gün boyunca boşlukta seyahat edecek olan Ay, işlerinizin yavaş ilerlemesine sebep olabilir. Önemli projelerinize başlamaktansa elinizde yarım kalan işlerinizle ilgilenmeniz daha uygun olacaktır. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkilere dikkat çekiyor.

Aslan

Finansal konuların ön planda olacağı, bütçenizi gözden geçireceğiniz bir gün olacaktır. Para konularında önemli adımlar atmaktan kaçının, Ay’ın gün boyunca boşlukta olacak oluşu finansal konuların yavaş ilerlemesine sebep olabilir. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu arkadaşlarınızla fikir paylaşımında bulunmanın iyi geleceği bir güne işaret ediyor.

Başak

Romantizm ihtiyacınızın arttığı, keyif ve mutluluk odaklı bir gün olacaktır. Gün boyunca Ay’ın boşlukta seyahat edecek oluşu yeni projelere başlamaktansa, elinizde yarım kalan işlerle ilgilenmenin daha iyi olacağını gösteriyor. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu finansal konulara dikkat çekiyor. Bütçenizi gözden geçirmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Terazi

Sosyal çevrenizle ilişkilerinizin ön planda olacağı, sosyal bir gün olacaktır. Ay’ın gün boyunca boşlukta seyahat edecek oluşu kendinizi yönsüz hissetmenize sebep olabilir. Size iyi gelecek aktivitelere ve kişilere zaman ayırın. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu finansal konuları ön plana taşıyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep

Evde zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olacaktır. Evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Ay, gün boyunca boşlukta seyahat edeceği için ev ve aile hayatınızda karşılaştığınız problemler çözümsüz kalabilir. Merkür’ün burcunuzda Güneş ile kavuşumu kendinizi ifade etme isteğinizi artırıyor.

Yay

Vizyonunuzu genişletecek çalışmalar yapabilir, din ve felsefe konularına zaman ayırabilirsiniz. Ay’ın günün tamamında boşlukta seyahat edecek oluşu kafanızın karışık olacağı bir güne işaret ediyor. Önemli projelerinize başlamaktansa elinizde yarım kalan işlerle ilgilenmeniz daha iyi olacaktır. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu sağlık konusuna dikkat çekiyor.

Oğlak

Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ve komşularınızla ilişkileriniz ön planda olacaktır. Ay’ın gün boyunca boşlukta olması iletişimsel problemlere sebep olabilir. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olmalısınız. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu kendinizi ve psikolojinizi daha iyi anlamak isteyeceğiniz bir güne işaret ediyor.

Kova

Kariyerinizle ve toplumsal sorumluluklarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Ay’ın gün boyunca boşlukta seyahat edecek oluşu iş ve kariyer konularında kafa karışıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu ikili ilişkilerinizde iletişimin önemine dikkat çekiyor. Düşünmeden konuşmayın.

Balık

Finansal konularınız ön planda olacaktır. Kredilerinizi ve borçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ay’ın gün boyunca boşlukta seyahat edecek oluşu finansal konularda gecikmelerle ve problemlerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Merkür’ün Güneş ile kavuşumu romantizm ihtiyacınızı artırıyor, size iyi gelecek aktivitelere zaman ayırın.