25 Eylül Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 25 Eylül günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 25 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 25 Eylül yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 25 Eylül günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Aslan, Yay, Oğlak burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Günün ilk saatlerinde oldukça enerji dolu olacaksınız. İlişkilerde daha sevecen ve duyarlı olabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizde fedakarlık ön plana çıkabilir. Sezgilerinizin güçlenmesiyle bir sonraki döneme hazırlık yapabilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Boğa

Bugün kimi zaman kaynaklarınızı artıracak planlar ve çevresel koşulların size sağlayacağı iş birlikleri içerisinde olabilirsiniz. Kimi zamanda hayallere dalıp, duygusal konularda sert ve uzlaşmayan bir tavır sergileyebilirsiniz. Eş zamanlı gelişen iş ve ailevi konular sizi yorabilir.

İkizler

Bugün bazı konularda kendi iç sesinizi dinlemeli, eylemlerinizde başkalarının etkisinde kalmamaya çalışmalısınız. Yalnız kalmak ruh ve beden sağlığınıza da olumlu yansıyabilir. Önümüzdeki süreçte iletişim kanallarınız açık olacak. Bu da yakınlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek.

Yengeç

Karşılıklı bitmeyen egolar, inatçı tavırlar bugün sevdiklerinizle ortak bir noktada buluşmanızı engelleyebilir. İyimser enerjileriniz artarken, finansal konularda yaşamış olabileceğiniz endişelerden uzaklaşabilir, aradığınız desteği kolayca bulabilirsiniz.

Aslan

İş yoğunluğuyla geçen hafta sizi baya bir yordu. Hafta sonu için tatil planları yapabilir, kısa gezilere çıkabilirsiniz. Finansal anlamda bütçenizi zorlamamaya çalışın. Ailenizden alacağınız güzel bir haberle uzundur görüşmediğiniz bir aile büyüğünüzle konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak

Aşk hayatınızın hareketli geçeceği bir güne başladınız. Partnerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki hareketlenme çalışmanıza da yansıyacak. Oldukça hareketli ve cesur bir geçirirken, finansal koşullarınızda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi

Sabah saatlerinde bildiğiniz ya da duyduğunuz bir konunun yanlış olduğunu fark edebilir, bu durumla ilgili bir eleştiri alabilirsiniz. Finansal durumunuz aklınızı kurcalarken, çözüm bulmanız zaman alabilir. Planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız da koşullara uyum sağlamak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep

Hali hazırda elinizde bekleyen işleri bitirmek için uygun bir gündesiniz. Partnerinizle yapacağınız kısa bir seyahat enerji seviyenizi yükseltebilir. Yakınlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlara kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bugün, hemen her konuda başarı sizinle.

Yay

Bugün iletişim becerinizi kullanmalı, eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle aranızdaki sorunları konuşarak çözmelisiniz. Haklılığınızı savunarak, görüşlerinizi kabul ettirebileceğiniz bir gündesiniz. Güçlü arkadaşlıklarınız sayesinde tutarlı ve uzun vadeli planlar yapabilirsiniz.

Oğlak

Günün ilk bölümünde kendi istek ve arzularınızın yerine gelmesi için ısrarcı davranabilirsiniz. Bu da insanlarla aranızı açabilir. Ufak tefek sakarlıklara açık olan bugünde sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızın desteğiyle akşam saatleri daha huzurlu ve güzel geçecek.

Kova

Hedefinize odaklanarak, hırs ve tutkuyla hamlelerde bulunabilirsiniz. Borçlar, alacaklar ve ortak olduğunuz gelirlerle ilgili sıkıntılar bugün gerilimi artırabilir. Geleceğe dair beklentilerinizin yerine gelmesi için daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Balık

Bugün atacağınız tüm adımları hesaplamalısınız. Hayatınızın tüm kontrolünü elinizde tutma ısrarınız yakınlarınızla sorun yaşamanıza eden olabilir. Zor bir haftayı geride bırakırken, beklediğiniz bir haberin gelmesi yüzünüzü biraz da olsa güldürecek. Partneriniz ilgi bekliyor.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.