26 Ekim – 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları

26 Ekim – 1 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 26 Ekim – 1 Kasım haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 26 Ekim – 1 Kasım haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Koç

Bu hafta dolunay haftası. 31 Ekim’de Boğa burcunda bir dolunay var. Bu da sizin maddi kazanımlar ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında uyum, nezaket, adalet, hak ve hukuk gibi kavramlarınızı öne çıkaracak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde uyum ve dengeyi sağlayacaksınız. Epeydir emek verdiğiniz iş projelerinin sonuçlarına göre önemli toplantılar yapıp, kalıcı kararlar alabilirsiniz. Özellikle çarşamba günü Terazi burcuna geçecek olan Venüs’ün etkisiyle gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyebilirsiniz. Belki bir taşınma planı eski rutinden daha kolay çıkmanıza yardım edebilir. Yeni düzene alışmak sizi biraz zorlasa da bu süreci doğru yönetirseniz karlı çıkan siz olacaksınız.

Boğa

31 Ekim’deki doluna burcunuzda oluşuyor. Hayatınız yeniden yapılandırılacak diyebiliriz. Dolunay sizin burcunuzda yükseldiği için bireysel kararlarınızın öne çıktığı bir sürece giriyorsunuz. Eskiyi geride bırakarak gerek iş gerek özel hayatınızda kurduğunuz düzende, köklü değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle çarşamba gününden sonra gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyeceksiniz. Ama 5 Kasım’a kadar Merkür geri gittiği için yeniye geçişin eylem planını o tarihten sonra başlatmak daha doğru olur. Bir süreden geri giden maddi gelirlerinizdeki belirsizlikler aniden sonlanabilir. Yine de temkini elden bırakmadan son kontrolleri yapacağınız şekilde yeni iş hedeflerinizi belirlemek size sağlıklı sonuçlar taşıyacaktır.

İkizler

İkili ilişkilerinizde önemli görevler üstleneceğiniz bir dolunay haftasına girdiniz. Dolunayın etkisiyle elinizde olmayan koşullarla karşılaşabilir, arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşamadıklarınızla bu dönemde yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta daha fazla, huzur, uyum ve ahenk arayabilirsiniz. Fakat Koç burcundaki Mars, bu uyumun kolaylıkla kurulmasına engel olabilir. Gerek ortaklıklar gerekse özel hayatınızda uzun zamandan beri çabaladığınız konularda hedefe ulaşabilir, aynı zamanda sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle finansal hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler sizi şaşırtacaktır. Bu hafta kendi önceliklerinize odaklanmalı hayatı dilediğiniz gibi yaşamak adına kararlar almalısınız.

Yengeç

Geleceğinizi yeniden düzenlemek adına sürprizlerle dolu bir Boğa dolunayına hazır olun. Geçmişte çektiğiniz sıkıntıların bir anlamda ödülünü, bu dönemde toplayabilirsiniz. Hayatta her zaman dengede kalmaya odaklanmalı, elinizden gelenin en iyisini yapmakla yetinmelisiniz. Mükemmel olmaya çalıştıkça stres ve endişe sizi etkisi altına alır. Buna asla izin vermemelisiniz. Çarşamba gününden sonra kısa yolculuklara çıkabilir, yakın akraba ve kardeşinizle ilişkilerinizde olumlu kararlar alabilirsiniz. Haftanın son iş günü ev ve iş arasında gerginlik yaratan çılgın bir tempoyu yönetmek zor olsa da üstesinden geleceksiniz. Bu arada alabileceğiniz ani iş teklifleri ve ortaklıklarını 5 Kasım sonrasına bırakmak akıllıca olacaktır.   

Aslan

Bu hafta sonu oluşan dolunayın etkisiyle kariyer hayatınızda sonlanmalarla beraber hiç beklemediğiniz yeni sürprizlere doğru yelken açacaksınız. İç sesinize hayır demeden bu keşif dolu yolculuğa çıkmak, değişen dünya düzeninde hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecektir. Eski ilişki ve ortaklıkları korumak için sakin ve hoşgörülü olmalısınız. Özellikle çarşambadan sonra partnerinize daha anlayışlı yaklaşmaya çalışmalısınız. Eski defterler geri giden Merkür’ün de etkisiyle yeniden açılabilir. Bu sefer kendi önceliklerinize odaklanmalı hayatı dilediğiniz gibi yaşamak adına doğada kendinizle baş başa vakit geçirerek sağlıklı kararlar almalısınız. Hayatta her zaman dengede kalmaya odaklanmalı, elinizden gelenin en iyisini yapmakla yetinmelisiniz.

Başak

31 Ekim’de oluşan dolunay yurt dışı ilişkilerinizde ani değişimlere yol açıp sürpriz kararlar almanıza neden olabilir. Yatırımlarınızda önemli fırsatlar yakalayabilir, bu doğrultuda yaşam felsefenizde farklı adımlar atabilirsiniz. İş bağlantılarınızda ve çalışma düzeninizde kökten değişimler ve sonlanmalar meydana gelse de önünüze farklı kapılar açılacaktır. Çocuk yapmaya karar vermek, çocuğunuzla ilgili planlar yapmak için önünüze çeşitli fırsatlar çıkabilir. Özellikle çarşamba günü Terazi burcuna geçecek olan Venüs’ün etkisiyle gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyebilirsiniz. Bu dönemi atlattıktan sonra 15 Kasım’ın ardından maddi kazanımlarınızı daha hızlı yola koyabileceksiniz. Gelir gider dengesindeki sizi endişelendiren duruma çeki düzen vermelisiniz.

Terazi

31 Ekim’deki dolunay, finansal konularda sizi huzursuz edebilir. Eşinizin veya ortağınızın parasıyla ilgili konularda ani değişiklikler içinde olabilirsiniz. Duygusal konulardaki krizler ani kopmalara neden olabilir. Değiştirmekten hoşlanmadığınız konularda gerçekleşebilecek değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Eski konular hala gündeminizi rahatsız etse de bu hafta keyifli ilişkiler içinde olabilirsiniz. Ama kim ne derse desin aşkın kapınızı çaldığını kimse inkar edemez. Siz de ne kadar inişli çıkışlı da olsa bu duygusal zamanların keyfini çıkartın. Çarşamba günü Terazi burcuna geçecek olan dolunayın da yöneticisi Venüs sayesinde yeni gruplara katılabilir ya da gergin giden gönül ilişkinizde ahenk ve uyumu yakalayabilirsiniz.

Akrep

31 Ekim’deki dolunay, ilişkiler açısından sizi biraz zorlayabilir. İlişkiler konusunda hassas bir hafta sizin için. Maddi konularda da dikkatli olmanızı öneriyoruz. Hızlı gelişen konuları yönetmek zor olabilir. Tutkuyla yanıp tutuşacağınız, sahip olduklarınızın baş döndürücü hızla elinizden kayıp gittiğini deneyimleyeceğiniz bir dolunay haftasına adım atıyorsunuz. Eski konular bilinçaltınızı kurcalıyor olabilir. Dengelemeniz gereken konular var ve ani gelişen olayları kontrol etmek zor olabilir. Değişen koşullara karşı sakin olmanız gerekebilir. Ani tepkiler geliştireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle yeni yaşam tarzı yaratmak, eski düzenle vedalaşmak için kararlar alıp bunları uygulamakta cesaret gösterebilirsiniz.

Yay

Bu hafta, 28 Ekim’den itibaren kaynaklarınızla ilgili konuları geliştirmek isteyebilirsiniz. Paranızla ilgili keyifli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız işler içinde olabilirsiniz. 31 Ekim’deki dolunay, hayattaki inandığınız konularda ani değişiklikler içinde olmanıza neden olabilir. Değişik bir ortak projeye adım atabilir, yeni dünya düzenine adapte olacak gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Eğitmen kimliğinizle kültür birikiminiz pek çok kişiye kılavuzluk edebilirsiniz. Duygusal konularda ani farkındalıklar, ani kopmalara neden olabilir. Fikirlerinizde çok hızlı değişiklikler olabilir. Aynı mevsim değişimi gibi hayatta bazen köklü geçişleri yaşamak hepimize iyi gelir. Partnerinizle yeni yaşam tarzı yaratmak, eski düzenle vedalaşmak için kararlar alıp bunları uygulamakta cesaret gösterebilirsiniz.

Oğlak

Pazar günü Boğa burcunda meydana gelecek ani değişimlerin habercisi dolunayın etkisiyle ev hayatınızda yeniliklere açılıyorsunuz. Bu dönemi sakinlikle geçirmeli, her söylenenin ardındaki doğruyu aramalısınız. 15 Kasım sonrası sular iyice durulduğunda aldığınız kararları uygulamaya koymak, daha akıllıca olacaktır. Aile içinde ani konular gelişebilir, tepkileri kontrol etmek güçleşebilir. Duygusal olarak kopmalar yaşanabilir. Ev hayatınızla, dış dünyadaki hayatınızı dengelemeniz gerekecek. Yaşadığınız olaylarla ve iç dünyanızla ilgili farkındalıklara ulaşabilirsiniz. İşleriniz arasında uluslararası ilişkiler, yayıncılık, medya veya akademik konular varsa bu alanlarda gelişmeler gündeme gelebilir. Zihinsel olarak ve inandığınız konularda daha olumlu olabilirsiniz.

Kova

Bu hafta Boğa burcunda meydana gelecek ani değişimlerin habercisi dolunayın etkisiyle ev hayatınızda yeniliklere açılıyorsunuz. İletişim gücünüz, yaratıcılığınız, kardeş ve yakın akrabalarla ilişkileriniz alanında tamamlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkilerinizde daha olumlu konuşmalar içinde olabilirsiniz. Zihinsel konularda kararsız olsanız da adaletli davranmaya çalışacaksınız. Merkür Retro’sunun hala devam ettiğini unutmayın. Teknik alımlarda ve ticari girişimlerde sıkıntılar çıkabilir. Bu dolunay, yöneticilerinizle ilgili konularda ani gelişmeler getirebilir. Yaşadığınız konularda ani farkındalıklar içinde olabilirsiniz. Aile hayatınız ve işle ilgili konuları dengelemeniz gerekebilir. Toplum önündeki konumunuzla ilgili hızlı değişiklikler sizi duygusal olarak etkileyebilir. 

Balık

31 Ekim’deki dolunay ticari konularda hassasiyeti arttırıyor. Eğitim, iletişim, teknik ve ticari konularda ani gelişen olaylardan ayrılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum maddi konulardaki krizlere neden olmamasına özen gösterin. Güçlü kişiliğiniz, kendinize olan güveniniz sayesinde aynı anda pek çok insanın dikkatini çekebilirsiniz. Diğer yandan aniden hiç beklemediğiniz bir anda yeni bir hobi hayatınıza girebilir. Bu hafta sağlık konularıyla ilgilenebilir, evinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Maddi kazanımlarınız Çarşamba gününden sonra yüzünüzü güldürecek. Yakın akraba ve kardeşle ilgili gerginliklere karşı soğukkanlı davranmalısınız. Yeni arkadaşlıklardan doğan iş projeleri maddi kazancınızı olumlu etkileyebilir.