26 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

26 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 26 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 26 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 26 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 26 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Haftaya Ay tutulması gündemiyle başladık! Ve bugün Yay burcunda oluşan dolunay tutuluyor. Gergin ve sert geçiyor olmalı. Söylemiştik ya bu hafta gökyüzü çok hareketli diye.. Resmen gezegenler birbirine girdi ve sırayla geri hareketlerine başlıyorlar. Ay tutulmasının sert etkilerinin yanı sıra diğer yandan Kova burcunda başlayan Satürn Retro’su da bizi eski bir sorunla yeniden karşılaştırabilir ve bu dönemde hesaplaşma yaşatabilir!

Ayrıca yaklaşan Merkür Retro’su da karşımıza eski sorunları ve eski insanları yeniden karşımıza çıkartabilir, tam olarak kapanmamış konular yeniden gündemimize gelebilir.

Bugünkü Yay burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması aynı zamanda Jüpiter etkili olduğu için hem kişisel hayatımızda hem de yaşadığımız çevrede abartılı ve beklenmedik durumlar yaşamamıza sebep olabilir!

Yay burcundaki tutulma en çok burcu ya da yükseleni Yay, İkizler, Başak ve Balık olanları etkileyecek. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olup kesinlikle en küçük belirtiyi bile ihmal etmememiz gereken bir dönemdeyiz!

30 Mayıs Pazar İkizler burcunda başlayacak olan Merkür Retro’sunun etkisini bugün itibariyle hissetmeye başlayacağız, Merkür Retro’su İkizler burcunda olacağı için iletişimle ilgili bu dönemde büyük karışıklıklar ve sorunlar yaşanabilir!

Bu dönemde yalanlar ortaya çıkabilir ve kandırılma durumlarında artış olabilir! Kafalar da çok karışık olacağı için her türlü plan ve anlaşmada gecikme ya da sorunlar çıkabilir.

Merkür Retro’su 23 Haziran’a kadar devam edeceği için bütün önemli anlaşmalarınızı ve önemli kararlarınızı bu tarih sonrasına bırakmanız çok daha faydalı olacaktır.
Merkür Retro’sundan da en çok İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları etkilenecek! Bu dönemde her duyduğunuza inanmamanız ve bir şey imzalamadan önce çok temkinli hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.

Teknolojik aletler, sosyal medya paylaşımları, mailler, mesajlar… Bu konularda maksimum dikkat edilmesi gerekiyor.

Geleceğe yönelik hedeflerimizle ilgili gelişmeler yaşayabilir, önemli konuşmalar yapabilir, yeni insanlarla tanışabiliriz. Kadersel karşılaşmalar ve ilginç tesadüfler gündeme gelebilir. Uzun süredir beklediğimiz haberler gündemde olacaktır.

Bu zorluklar Haziran ayını da etkileyebilir, bu yüzden her konuda tedbirli olmamız gereken bu dönemi sakin karşılamak çok önem taşıyor.

Koç

Yay burcunda oluşan dolunayın tutulması eğitim konularınızı netleştirirken, seyahat konularında beklenmedik durumlar geliştirebilir. Kendi akrabalarınız ve eşinizden dolayı olan akrabalarınız ile ilgili konu ve meseleler tekrar ortaya dökülebilir. İletişim kuramadığınız kimselerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizin size neler kattığını, farkında olmadığınız çoğu bilgiye vakıf olduğunuzu görebilirsiniz.

Boğa

Bugün oluşan Yay burcundaki dolunayın tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri içeren belirsizliklerinize cevaplar verecek. Bu süreçte anne, baba, patron, aile büyükleri gibi otorite figürleriyle ilişkinizde, iletişiminizde sınanabilirsiniz. Sakin, sabırlı ve iyi iletişim kurmanız önemli. Çalışma hayatınızda, çalışma koşullarınızla ilgili bu durumlara dayanıklı olmanız gerekebilir.

İkizler

İkizler burçları ay tutulmasından en çok etkilenecek burçlardan birisi. Son 6 aydır uğraştığınız ve kafa yorduğunuz şeyler için cevapların alınacağı, belirleyici olayların gerçekleşeceği bir tutulma yaşayacaksınız. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında haberler ve gelişmeler sizi bekliyor. Hayata bakış açınız değişebilir, daha ciddi bakmayı öğrenebilirsiniz. Bu süreçte sorumluluklarınız artabilir. Hayatınızda sürekli değişiklik yapmak yerine istikrar aramanız faydalı olacaktır.

Yengeç

Yay burcundaki dolunay tutulmasıyla iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağınız, çok emek sarf edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Aileye düşkünlüğünüz artabilir. Kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Bu süreçte kafanız karışık olsa da kalıcı başarılar kazançlı adımlarla gelebilir. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında güzel haberler ve gelişmeler sizi bekliyor. Maddi kazançlar veya beklenmedik paralar yüzünüzü güldürecek.

Aslan

Ay tutulmasıyla birlikte Aslan burçları için gelecek hedef ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Sosyal hayatınız renkleniyor. İlişkiniz yoksa aşktan yana şansınız son derece açık. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi şaşırtabilir. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. Tutulma etkisiyle büyük bir aşka yelken açıyor olabilirsiniz. İlişkiniz varsa, mevcut partnerinizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. Yeni bir topluluk ve grubun içine girebilirsiniz.

Başak

Yay burcunda oluşan dolunayın tutulmasıyla birlikte ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Taşınma ya da tadilat konuları da gündeme gelebilir. Yalnız bu koşturmaca içinde sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden planlı programlı hareket etmeniz, dinlemeniz ve önleyici tedbirler almanız faydalı olacaktır. Çalışan Başaklar hayatında rahatlama ve ilerleme kaydedecek.

Terazi

Yay burcundaki dolunayın tutulmasıyla yakın çevre ve kardeşlerinizi ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Sosyal medyada çok aktif olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kullandığımız sözlere dikkat etmeniz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmanızda yarar var. Teraziler bu tutulmanın seyahat edebilecek yegane burçlarından olacak. İş ya da keyfi birçok seyahate gitmeniz ve hayatınızı değiştirecek yeni insanlarla tanışmanız olası.

Akrep

Ay tutulmasıyla birlikte finansal konular ve kendi öz değeriniz üzerine odaklanacaksınız. Akrep burçları ne zamandır beklediği ekonomik özgürlüğe kavuşuyor. Uzun zamana yayılmış projeleriniz ya da işlerinizin karşılığında görmeniz gereken değeri görecek, yeteneklerinizi paraya çevirebildiğinizi fark edeceksiniz. Para ve ekonomik konularda gelişmelere açık, kazanç dolu bir dönem başlıyor. Kendinize olan güveniniz bu dönemde artış gösterebilir.

Yay

Yay burçları, tutulmanın asıl burcu sizsiniz. Uzun soluklu işlerinize, sıkıntılarınıza ve beklentilerinize cevaplar alma zamanı geldi. Zamanında çok çalışmışsanız karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Kişiliğiniz ve dış dünyaya yansıttığınız imajınız ön plana çıkacak. Hayat amacınızın kafanızda iyice netleşeceği, yolunuzu çizebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerinizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacaksınız.

Oğlak

Bu dolunay ve tutulma sizi bilinçaltınızla yüzleştirecek gibi görünüyor. İç dünyanızda inişler ve çıkışlar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Sezgileriniz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda sınanabilirsiniz. Bu tutulma iş hayatındaki kontrolünüzü akışa bırakmak ile ilgili sınavlardan geçebilirsiniz.

Kova

Ay tutulmasında yeni çevre ve kişilerle önemli tanışmalar yaşayabilir ve arkadaş çevrenizde değişiklikler gözlemleyebilirsiniz. Bazı çevrelerle ve arkadaşlarla alakanızı kesmeye karar verebilirsiniz. Aşklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklar açısından önemli günler. Sorunlarınıza gerçekçi bir şekilde yaklaşmanız, buna göre çözümler üretmeniz gerekebilir. Gelecek planlarımız bu dönemde daha da netleşecek. Kariyer kazançlarınız ile ilgili de şanslı bir dönemdesiniz.

Balık

Ay tutulmasından etkilenecek bir diğer burç olarak bu dönem içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyenleriniz olabilir. Kendinizi daha güvensiz hissedebilir, melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir konuda sorun yaşadığınız zaman, bunun çözümü noktasında sabırlı olarak bu süreci mantıklı bir şekilde değerlendirerek geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Duygu ve mantık dengesini kurmak, hayatınızı kolaylaştıracaktır.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.