26 Nisan Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

26 Nisan – 2 Mayıs haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 26 Nisan – 2 Mayıs haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 26 Nisan – 2 Mayıs haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 26 Nisan – 2 Mayıs haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 26 Nisan haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

27 Nisan’da 7 derece Akrep burcunda Uranüs ve Satürn etkilerine rastlayacağımız bir dolunay meydan gelecek. Akrep burcu kriz, gizem, kaos ve dönüşümün durağıdır. Psikolojik yönden yıkılmaz bir kale gibi görünsek de derin sularda kaybolmaya eğilimli olacağımız bir dolunay. Sezgilerimiz hat safhaya çıkarken herhangi bir alanda geleceğin resmini daha iyi görebiliriz. İç sesimize kulak vermenin öneminin artacağı bir zaman olacak. Öte yandan parasal değerler, yeteneklerimiz ve özgüvenimiz ilişkiler vasıtasıyla veya krizler nedeniyle zedelenmeye açık olabilir. Sallantıdaki ilişkilerin kolaylıkla yıkılabileceği türden bir dolunay bizleri bekliyor. Göze batan, rahatsızlık veren şeyler artık yüksek bir patlama duygusu da yaratabilir. Ruhsal anlamda kapana kısılmışlık, çaresizlik, bunalmışlık ve takibinde ferahlama isteğini son derece arttırabilir. İyi tarafından baktığımızda ise yenilikleri, taze durumları ve başlangıçları bizlere haber veriyor Akrep dolunayı. Geçmişe saplanıp kalmaktansa geleceğe yatırım yapmaya itecek bir etki. İç sesimiz artık zamanı geldi diyebilir. Sosyalleşmeye, iş ve ilişki başlangıçlarına, keyif veren hobilere girişmek adına istekli ve kararlı bir döneme işaret ediyor. Üstelik buna bir anda yönelebilir ve dışarıdan gelecek sürprizlere açık olabiliriz.

Koç ve Yükselen Koç

Akrep burcunda yarın oluşacak dolunay, güzel giden kariyer hayatınıza destek olsa da zaman zaman sert çıkışlar yapmanıza neden olabilir. Çalışmıyorsanız geçmişte yapamadıklarınız için üzülmek yerine harekete geçin. Ayrıca bu dolunay zamanı yakın bir arkadaşınızla size ters düşen bir konu yüzünden tartışabilirsiniz. Aranıza bu yüzden soğukluk girebilir. Beklenmedik hayal kırıklıkları yüzünden karşınızdaki insanı incitecek bazı cümleler sarf edebilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişiminizi biraz daha dikkat etmeli ve gerginliğinizi dizginlemeye çalışmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Akrep burcunda yarın oluşan dolunayın etkisiyle parayla ilgili her şey yolundayken yapacağınız ani bir harcamayla her şey tersine dönebilir. Miras konunuz varsa kimseye güvenmeyin her şeyi irdeleyin. Kredi düşünüyorsanız karar vermek için bekleyin. Ayrıca bu hafta hayatınızdaki sorunlara karşılık bakış açınızı değiştirmeye başlayacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla iletişim içerisinde bulunarak düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edeceksiniz. Onların size söylediği şeyleri de aklınızda bulunduracaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yarın oluşacak Akrep dolunayıyla, yakınlarınızla aranızda bir sorun varsa tatlıya bağlamak için ideal zaman. Konuşarak her şeyi çözebilirsiniz. Bu hafta seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Hayatınızı olumsuz anlamda etkileyen otorite figürleri ile tartışmalar yaşayabilir ve buralarda kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar varsa bu kişilerle aranızda iletişim sorunlarından kaynaklı kopmalar olabilir. Evinizin içerisinde yaşadığınız bir sorundan dolayı yeni bir eve çıkabilir veya yeni bir ev satın alabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Haftaya yarın Akrep burcunda oluşacak dolunayın etkileriyle başlıyoruz. Bu dolunay evlilik ve ilişki hayatınızda geçmiş yaralarınızı sarmak için iki tarafa da her şeyi bir kenara bırak diyecek. Eğer eski defterler açılmazsa ilişkinizde güzel bir evreye gireceksiniz. Ayrıca kendinize güveninizi yükseldiği bir dönemden geçiyorsunuz. Dolunay ise kendinize bu denli odaklıyken karşınızdakilere, ilişkilerinize ayna tutabilir, maddi kazanımlar konusunda farkındalık yaratabilir. Duygusal olarak sizi zorlayan konulara ve kişilere odaklanacaksınız. Hayatınızın neden bu şekilde olduğunuzu çözmeye çalışabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Akrep burcunda oluşan dolunay, dost ortamında sizi gergin yapabilir. Önceden adım attığınız bir konu varsa sizin istediğiniz gibi neticelenebilir. Şansım yok derken aniden karşınıza bir fırsat gelebilir. Hayatınızın yoğun temposundan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu durumlar sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu hafta işinizle ilgili ters giden durumlar varsa bunları baştan sona düşüneceksiniz ve yeni çözüm yolları arayacaksınız. Sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden alacağınız kararlar sizin kontrolünüzden çıkabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Akrep burcunda yarın oluşacak olan dolunay, sağlığınızla ilgili kendinizi ihmal etmemenizi hatırlatabilir. Bu hafta çalışma hayatınızda sinirlerinize hakim olmalısınız. Partnerinizle birlikte ortak bir iş yapıyorsanız bununla ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla iletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız ile ilgili kesin bir karar alabilirsiniz ve yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa ayrılma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Hayatınız ile ilgili alacak olduğunuz karar sizin dönüm noktanızı oluşturabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Yarın Akrep burcunda oluşan dolunay, geçmişi tekrardan karşınıza getirebilir. Eski duygusal yaralarınız, anılarınız sizi ele geçirebilir. Bir rahatsızlığınız varsa bu hafta kendinizi ihmal etmemelisiniz. Ayrıca bu hafta her türlü ikili ilişkileriniz ön plana çıkacak. İlişkiler ile ilgili hızlı karar alabilir ve bu yüzden pişman olabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz bir kişiyle tartışabilir ve ani bir çıkış sergileyerek aranızdaki iletişimi sıkıntıya sokabilirsiniz. Üzerinize alacak olduğunuz sorumluluklar yüzünden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden de sağlık durumunuz olumsuz etkilenebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Burcunuzda oluşan dolunay, geçmişte adım attığınız bir yatırım varsa sizi maddi olarak sevindirecektir. İşinizde geliriniz artsa da aşırı harcamalar yapmamaya özen gösterin. Kardeşlerinizle aranıza maddi durumlardan kaynaklı bazı sorunlar girebilir. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni bir çalışmaya yönlenme veya eğitim hayatınızı sonlandırma kararı alabilirsiniz. Şehir dışında oturan bir akrabanızın yanına gitme gibi bir planınız varsa bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda yapacak olduğunuz yeni anlaşmalar ve sözleşmeler hakkında iki kat düşünmeye ihtiyacınız olabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Akrep burcunda yarın oluşan dolunay, size kendinizi karamsar hissettirebilir. Her şey yolunda olsa bile içinizde şüpheler oluşabilir. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Ayrıca bugünlerde eşiniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Etrafınızdaki size yakın bazı insanlarla aranızda bazı ayrılıklar olabilir ve bu yüzden canınız sıkılabilir. Daha öncesinden yarım bırakmış olduğunuz bir proje karşınıza zorluklar çıkabilir. Maddi anlamda daha rahat etmek için ileriye dönük yatırımlar yapmaya çalışmalı ve paranızı elinizde tutmalısınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Akrep burcundaki yarın oluşan dolunay, evinizin içinde risk oluşturabilir. Evin içinde tehlikeli hareketlerden sakının. Ailede bir problem bu dolunayın etkisiyle çözüme kavuşabilir. Ayrıca aşk hayatınız ile ilgili konular bu hafta gündeminizde olacak. Partnerinizle birlikte aranızdaki sorunları oturup konuşacaksınız ve yeni gelişmelere şahit olacaksınız. Uzun zamandan beri konuşmayı bekleyen bir konu üzerine fevri çıkışlar yapabilir ve bu yüzden ayrılık kararı alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Haftaya Akrep burcundaki dolunayın etkisiyle başladık. Bu hafta her konuda agresif tepki vermeye yatkın olabilirsiniz. Özellikle ilişki hayatınızda güzel bir dönemdeyken fevri tavırlarla tersine çevirmeyin. Para ile ilgili konularınız ön plana çıkacak. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir para elinize geçmeyebilir ve bu yüzden sıkışıklık hissedebilirsiniz. Eşinizle veya ortağınız ile birlikte yürüttüğünüz iş ile ilgili finansal zorluklar yaşayabilirsiniz. Daha öncesinden yapmış olduğunuz bir yatırımın iyiye gitmediğini şahit olabilirsiniz. Kendinize yeni bir iş arayabilir ve mevcut olan işinizi bırakmak isteyebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Akrep burcunda oluşan dolunayın etkileriyle başladığımız bu hafta, aşk hayatında aldığınız yaralar sarılacak. Karşı taraf bir hamle yaptıysa affedici olmak herkesi mutlu edecek. İşlerinizi tamamlamak için ekstra güç harcayabilirsiniz. Bu yüzden biraz kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise bununla ilgili birtakım aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Yurtdışı ile ilgili işleriniz varsa bununla ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Seyahate çıkmak gibi bir planınız varsa ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.