27 Aralık Günlük Burç Yorumları

27 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 27 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 27 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 27 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 27 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün ailenizle ilgili alacağınız bazı haberlere canınız sıkılabilir. Ani seyahatler gündeminize girebilir. Bunca koşturma arasında kendinizi fazlasıyla ihmal ettiniz. Sonuçları sağlık sorunu olarak geri dönebilir. Hiç değilse hafta sonunu kendinize ayırıp, biraz dinlemelisiniz.

Boğa

Bugün dünya başınıza yıkılmış hissiyle boğuşmak sizi oldukça yoracak. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. Hayat her şeye rağmen devam ediyor. Kendinizi mutlu edecek bir şeyler yapmanız gerekiyor yoksa stresle baş edemeyebilirsiniz.

İkizler

Aşırılığa meyilli olabileceğiniz bugün, kendinizi frenlemekte zorlanabilirsiniz. Konu ne olursa olsun abartmamaya çalışın. Bu aralar agresif tavırlarınız yüzünden çevrenizdekileri kırıp döküyorsunuz. Bunun sonucu yalnız kalmak olabilir. Düşünmeden konuşmayın siz zararlı çıkarsınız.

Yengeç

Sezgilerinizin güçlendiği bir dönemdesiniz. Bundan maksimum faydalanmanız gerekiyor. Hayatınızı yeniden düzenlemek için kendinize güvenmelisiniz. Harekete geçmek için geç bile kaldınız. Endişelerinizi bir kenara bırakarak, yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

Aslan

Sevilme ihtiyacınızdan dolayı çevrenizdekilere daha itici gelme olasılığını da düşünmelisiniz. Dengeyi kaçırmamaya dikkat edin. Bu hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Biraz sosyalleşmeniz sizin için de iyi olacak, bu ara fazla yalnız kaldınız.

Başak

Bu aralar uyku problemleriniz baş gösterebilir. Bunun için mümkünse açık havada daha çok zaman geçirmeye çalışın. Stresle baş etmek zorundasınız. Hayatınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyler için artık biraz da sizin çabalamanız gerektiğinin farkına varmalısınız.

Terazi

Hafta zorlayıcı geçti. Zor günler henüz bitmedi ancak kendinizi rahatlatmak için bazı şeyler yapmanız gerekiyor. Çok gerildiniz ve çevrenizde bu gerginliğinizden nasibini fazlasıyla aldı. Hazır evdeyken, biraz tadını çıkarın. Sevdiğiniz şeylere ve sevdiklerinize zaman ayırmak size de iyi gelecek.

Akrep

İnsanlardan uzaklaşmak ve yalnız kalmak bugün size her zamankinden daha iyi gelecek. Başkalarını düşündüğünüz yeter. Biraz da kendinizi şımartın. En sevdiğiniz kıyafetlerinizi giyip, en sevdiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirmek sizi mutlu edecek.

Yay

Başkalarını suçlamaktan artık vaz geçmelisiniz. Her zaman ve her konuda haklı olmanız zaten mümkün değil bunu biliyor olmalısınız. Böyle olmanız sizi kırıcı bir insan yapıyor. Doğruları söylüyorum diyerek ağzınıza geleni söylemeniz uzun vadede sadece size zarar verebilir.

Oğlak

Bugün ikili ilişkilerinizdeki olumsuzlukları gidermek için harekete geçebilirsiniz. Yalnız karşınızdaki insana dürüst olmanız gerekiyor. Geçmiş sorunları arkada bırakıp, önünüze bakmayı becermelisiniz aksi takdirde severek ayrılanlar kervanına katılabilirsiniz.

Kova

Duygusal ilişkilerinizi toparlama zamanı. Kendinizi ve sevdiklerinizi bu ara fazla ihmal etmiş olabilirsiniz. Hafta sonunu onlarla geçirmek hem size hem onlara iyi gelecek. Her şeyi tek başınıza kontrol etme çabanız sizi fazlasıyla yorabilir. Yük paylaşımı yapmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Balık

Hayatınızdaki insanı kaybetmemek için daha ciddi adımlar atmanız gerekebilir. Ancak buna tamamen hazır olduğunuza emin olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız ya da geri dönüşü olmayan şeyler yaşamamak için çok iyi düşünmelisiniz. Kendinizle baş başa kalıp karar verme zamanı.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.