27 Kasım Günlük Burç Yorumları

27 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 27 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 27 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 27 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 27 Kasım günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün hayattan beklentilerinizin karşılığını fazlasıyla bulabileceksiniz. Ne düşünürseniz başınıza gelebilir. Onun için olumlu düşünmeye ve endişelerinizi bir kenara bırakmaya çalışın. Alacağınız bir teklif kafanızı karıştırabilir. Ne karar verirseniz verin hislerinize güvenerek hareket edin. Size doğru kararı vermenizde yardımcı olacaktır.

Boğa

Bugünlerde yaratıcılığınız artıyor. Mesleğiniz ya da hobilerinizle ilgili yaratıcı ve kazançlı fikirler üretebilirsiniz. Bugünün şanslı etkisini iyi değerlendirirseniz işinizde terfi ya da zam alabilirsiniz. Önemli plan ve projelerinizi hayata geçirmek için de bugünü değerlendirebilirsiniz. Yalnız bu aralar sağlığınızı ihmal etmeyin. Sonuçları üzücü olabilir.

İkizler

Bugüne özlem dolu başlayabilirsiniz. Uzaktaki yakınlarınızla görüşmeler yapabilir, bir nebze özleminizi gidermeye çalışabilirsiniz. Bu duygusal halinizden anlayacak kişi yine partneriniz olacaktır. Onunla birlikte vakit geçirmek, dertleşmek size iyi gelebilir. Yalnızsanız bu aralar etrafınıza daha dikkatli bakın, kısmetiniz çok yakınlarınızda olabilir.

Yengeç

Ailevi konular gününüzü kaplayabilir. Özellikle çocuklar, yeğenler, kuzenlerle ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi sorunlarınızı yine aile büyüklerinden gelen bir yardımla aşmanız mümkün. Sorunlarınızı paylaşmalı ve destek istemekten çekinmemelisiniz. İyilik dediğiniz tek taraflı olmamalı sizin de ihtiyacınız olabileceğini bilin.

Aslan

Bugün sabah saatlerinde biraz zorlanabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda bazı gecikmeler yaşamanız mümkün. Bugün yapmanız gereken önemli konularınız varsa yarına ertelemeniz daha iyi olacak. İkili ilişkilerinizin de zorlanabileceği bugünü kendi başınıza ve sessiz geçirmenizde fayda var. Evde, tek başınıza vakit geçirmek iyi bir seçenek olabilir.

Başak

Bugün sabah saatlerinde kafanız biraz karışık olabilir. Hayatı sorgulayabilir, anlamsız hüzünler yaşayabilirsiniz. Biraz tek başınıza kalmak size iyi gelebilir. Çevrenizi fazla düşünmekten ve her şeye yetişmekten yorgun düştünüz. Kendinize ve hobilerinize vakit ayırın. Rahatlamaya ve kendinizi şımartmaya ihtiyacınız var.

Terazi

Bugün bütçenizi gözden geçirip, Gelirlerinizi arttırmanın yeni yollarını arayabilirsiniz. İş ve para konularında şanslı olacaksınız. Sabah saatlerini çok zorlamazsanız, öğleden sonra daha rahat geçecek. Geçmişten gelen bir telefon ya da haber sizi mutlu edecek. İkili ilişkilerinizde yeni bir düzlüktesiniz. Bunu iyi değerlendirmek sizin elinizde.

Akrep

Bugün aşk hayatınız, hobileriniz ve flörtlerinizle ilgili konular ön planda olacak. Sevdiklerinize vakit ayırmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. İlgi duyduğunuz bir konuda araştırmalar yapmak için destekleyici bir gün. Maddi konularda yeni yatırımlar, iş konuları ya da kazançlarınızı artıracak yeni projelere dahil olabilirsiniz.

Yay

Bugünü fazla zorlamamanızda fayda var. Özelikle maddi konularda herhangi bir girişimde bulunmamanız iyi olacak. Harcamalarınızın artabileceği bu dönem gelir gider dengenizi kurmakta zorlanabilirsiniz. Biraz dikkatli olmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizde şans sizden yana. Partnerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Oğlak

Bugün hayatınızın biraz daha yoluna girdiğini fark edeceksiniz. Her şeyin yolunda gitmeye başladığını gelirlerinizdeki artışla da göreceksiniz. Romantik ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular ve yaratıcılık gerektiren işleriniz için de destekleyici bir gün. Bugün ve sonrasında yakaladığınız bu şanslı dönemi iyi değerlendirin. Kazançlı çıkacaksınız.

Kova

Artık kurban rolünden çıkmanız ve hayata karışmanız gerekiyor. Kendinize acımaktan ve başınıza gelenleri düşünmekten vaz geçmelisiniz. Sağlığınıza ve görüntünüze biraz daha özen göstermeniz bu günlerde önem kazanıyor. Gecikmeden kontrollerinizi yaptırın. Size çok güvenen bir dostunuzu hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Konuşmalarınıza dikkat edin.

Balık

İkili ilişkilerinizin hız kazanacağı bir güne başladınız. Kim kiminle nerede ne konuşuyor ne yiyor ne içiyor gibi herkesi takip etmekten yorulacağınız bugün tek eksisi kulağınıza gelecek bazı dedikodular. Herkesi dinlemekten vaz geçmezseniz bu gibi durumlarla daha çok uğraşacaksınız gibi. Etrafı bırakıp kendinizle ilgilenmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.