28 Aralık – 3 Ocak Aralık Haftalık Burç Yorumları

28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 28 Aralık – 3 Ocak haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 28 Aralık – 3 Ocak haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 28 Aralık – 3 Ocak haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 28 Aralık – 3 Ocak haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

2020 bir dolunay enerjisiyle kapanıyor. 30 Aralık’taki Yengeç dolunayında artık amacına hizmet etmeyen ne varsa geride bırakma dönemi başlıyor. Bu özellikle ikili ilişkilerimizi, kendimize verdiğimiz değeri ve maddi konuları kapsıyor. Yıl herkes için oldukça zorlayıcı geçti. Şansı yaver gidenler bile beklemedikleri konularda ağır sınavlar verdiler. Artık tüm bunlardan aldığımız derslerle hepsini geride bırakıp yeniye yer açma zamanı. Yeni yıl dolunayın güzel ve etkili enerjisiyle başlıyor. Hayalini kurduğunuz hayata ulaşmak için biraz çaba biraz da cesaret gerekiyor. Değişim ister istemez geliyor ve değişime direnmeyenlerin zafer çığlıkları atmasına az bir zaman kaldı.

İşte dolunayın etkisinde başlayan haftanın burçlarınıza etkisi.. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın..

Koç ve Yükselen Koçlar

Hafta ortasında Yengeç burcunda yılın son dolunayı gerçekleşiyor. Yengeç ev, aile, yuvayı temsil ettiği için bu dolunay zamanı sizin de bu alanlarınızda değişimler söz konusu olacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde yenilenmeler yaşayabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Hafta boyunca beklentileriniz, hedefleriniz, umutlarınız ön plana çıkacak. Aile olma bilincinin ne kadar önemli olduğunu fark ederek, bekarlar yeni bir aşk ya da evlilik kararı alabilir. Evliler ailesine daha sıkı sarılıp var olan sorunları çözmek için kolları sıvayabilir. İş hayatında olanlar ise sürpriz, güzel gelişmeler yaşayacak. Maddi sorunlarınız varsa toptan çözüm yolları ayağınıza gelecek. Siz sadece değişime direnmeyin ve bu haftanın size getirilerinin tadını çıkarın.

Boğa ve Yükselen Boğalar

30 Aralık’ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sizin kariyer ve maddi alanlarınızı etkileyecek bu dolunay haftasına yeni kazanç kapıları bularak başlayabilirsiniz. Çabanıza bağlı olarak kazançlarınızda uzundur görmediğiniz kadar artış olacak. Çok çalışmanız ve çok yorulmanız gerekiyor. Ancak karşılığını fazlasıyla alacaksınız. İş hayatında değilseniz eş ya da aile destekli paralar elinize geçebilir. Bu hafta yaşam alanınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde sürpriz sonlamalara dair kararlar alabilirsiniz. Size yaramayan arkadaşlık ya da sevgililik ilişkilerinizi gözden geçirip, bitirme kararı alabilirsiniz. Her konuda şansın sizden yana olacağı bu hafta yalnızların kapısını özellikle sosyal medyadan yeni bir aşk çalabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Çarşamba günü Yengeç burcundaki dolunay maddi konularda yüzünüzü güldürecek haberlerle geliyor. Ortak projeler ya da yatırımlarda bir sonlanma yaşayabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin çok daha iyisi gelecek. Bu hafta yeni şeyler öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, çeşitli eğitimler ufkunuzun gelişmesini sağlayacak. Geçmiş ilişkilerinizi geride bırakmayı istiyorsanız bu hafta bunun için çok uygun. Yeniye yer açılması gereken bir dönemdesiniz. Onun için sizi aşağıya çeken kişi ve konulardan artık kurtulmalısınız. Yeni aşklar yalnızların kalbini yoklarken, ilişkisi olanlar geleceğe dair yeni kararlar alabilirler. Ev, iş yeri konumu yakınlığı ve/veya aile ile daha yakın olmak adına ev veya işyeri değişikliği gündeminize girebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta burcunuzda bir dolunay parlayacak. Dolunayla birlikte siz de parlayacaksınız. Yeniye ne kadar direnirseniz direnin, baştan aşağı yenileneceksiniz. Baş döndürücü yeni hedeflere hazırlıklı olun. Yeni çalışma düzeni, yeni ilişkiler, yeni organizasyonlar kapınızı çalabilir. Artık mesleğinizin ustalık dönemine adım atıyorsunuz. Büyük değişimlere hazır olun. Kazançlarda sürpriz gelişmeler, aileniz ya da eşinizden gelen kaynaklar konusunda yenilikler yaşayacaksınız. Hayatınızda önemli olan aile ve iş konuları sizler için artık düzene girmeye hazır hale geldi. Ev ve aile ile ilgili düzeninizi daha mükemmel ve işler kılmak için yeni kararlar alabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden oldukça destek alacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta ortasında Yengeç burcunda meydana gelecek dolunayın etkisiyle aşık olmak, çocuk sahibi olmak, evlenmek, evlilikteki bağları güçlendirmek gibi olgun kararlar alacaksınız. Size hayal kırıklığı yaşatan ilişkilerden artık uzaklaşıp, yeni kişilerle bir arada olmayı isteyeceksiniz. Hayatın neşeli, aktif, özgür, kurallardan uzak tarafını deneyimlemek için evde de otursanız sosyal ağlar üzerinden arkadaşlıklar kurma zamanı. İş hayatınızda da yenilikler ve başarılar söz konusu. Bu dönemde yaratıcılığınızı ve becerilerinizi bir araya getiren işlere daha fazla odaklanacaksınız. Yalnız maddi konularda daha dikkatli, düzenli ve sorumlu davranmalı ve kaynaklarınızı daha iyi kullanmalısınız. Gelirlerinizde beklediğiniz artış biraz daha zaman alabilir.

Başak ve Yükselen Başaklar

30 Aralık’ta meydana gelecek olan dolunay, size başka bir hayat planı yaşatmaya başlayacak.  Duygusal anlamda bağlı olduğunuz bir kişiye karşı hislerinizi dile getirmek için büyük istek duyabilirsiniz. İlişkinize güveniyorsanız, evlilik kararı alabilir, evliyseniz geleceğe dair daha ciddi konularda anlaşma sağlayabilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz iş yatırımları artık size fayda sağlama sürecine giriyor. Maddi kaynaklarınızı geliştirebilir, yeni iş kollarına girişebilirsiniz. Aile ile para paylaşımı bu hafta önem kazanıyor. Ailenizi korumak kollamak, gelir ve giderlerin mantıklı bir biçimde ele alınması, krediler ve borçlarınızın zamanında ödenmesi bitirilmesi veya yeniden yapılandırılması için adım atabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta çarşamba günkü dolunay sizlerin kariyer atılımlarınızı gerçekleştirdiğiniz alanda gerçekleşiyor. Yaptığınız işleri farklı bir bakış açısı ve yaratıcılıkla zenginleştirerek ilerleyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları ya da krediler konusunda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yuvanızla ilgili önemli değişimlere hazır olun. Bekar olanlar evlilik kararı alıp, yuva kurmak için yoğun bir istek duyabilirler. Evliler ise, yeni eve taşınmak, çocuk sahibi olmak gibi ciddi kararlar alabilirler. İlişkilerinizde saygı görmek, sevilip, sayılmak bu dönemde istediğiniz en önemli şeyler arasında olacak. Gayrimenkul, toprak alımı gibi konular da ön plana çıkabilir. Kaynak bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Ailenizle ilgili sorunlarınız varsa düzeltmek için bu dolunaydan faydalanabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta Yengeç burcunda oluşan dolunay burcunuza güzel açı yapıyor ve ilişkiler alanınızda yer alan Uranüs ile de uyumlu bir açı yapması nedeniyle, genel olarak ilişkiler, evlilik ve iş ortaklıkları konusunda da size pozitif etkiler getiriyor. Radikal değişimlere hazırlıklı olun. Bu hafta dolunayın da etkisiyle ev alım satım, taşınma, tadilat gündeme gelebilir. Bekarlar evlilik kararı alabilir, evlilerse ilişkileri konusunda bir kez daha düşünmek isteyebilir. Hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa bu haftadan itibaren sonlanacak. Yeniliklere açık olursanız hayatınız hayalini kurduğunuzdan da daha iyi bir noktaya gelecek. Sizin için he ne kadar alışkanlıklarınızdan vaz geçmek zor olsa da yeniye, yeni gelene direnmemelisiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar

Yılın son haftasında ortak gelirler alanınızda etkisi güçlü bir dolunay meydana geliyor. Aile ya da yakınlarınızdan gelen maddi destek ya da kazanımları değerlendirmek sizin için önemli olacak. Yeni yıla girerken, maddi konforunuzun arttığı bir ortamda özgüveninizi güçlendireceğiniz bir sürecin kapıları yavaş olsa da önünüze açılıyor. Bu hafta gündelik rutininizi değiştirecek, sürpriz iş teklifleri kapınızı çalabilir. Fikirleriniz ve planlarınızla öne çıkabilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor. Yaşam alanınızda konforunuzun, güvenliğinizin ve yaşam biçiminizin sizi daha mutlu edecek bir düzene oturması konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. İçinizde yer değiştirmek, ev almak veya taşınmak isteği varsa, bunları gerçekleştirecek fırsatlar ayağınız gelecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

30 Aralık’ta Yengeç burcunda meydana gelecek olan dolunay ikili ilişkilerinizde bir dönemin kapanacağını işaret ediyor. Sürpriz aşklara yelken açacağınız ve duygularınızı daha kolay ifade edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Sahip olduğunuz maddi konular, istekleriniz, yaşama dair güven arayışınız sınanabilir. Parasal olarak kazançlarınız artabilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bunun için yeteneklerinizi değerlendireceksiniz. Bekarsanız yanında kendinizi güvende hissedeceğiniz, sizi sarıp sarmalayacak bir insana bu dönemde içsel olarak normalden daha fazla gereksinim duyabilirsiniz. İlişkilerde, sosyal hayatta ve kariyer alanında bu dönemde oldukça yüksek enerjiyle hareket edeceğiniz ve doğru iletişimle üstesinden gelemeyeceğiniz bir konu olmayacak.

Kova ve Yükselen Kovalar

30 Aralık’ta Yengeç burcunda meydana gelecek olan dolunay, ikili ilişkilerinizde sizi bir sınava sokabilir. Aileyle beraber olmak, duygusal krizlerinizi masaya yatırmak, içinizde sakladıklarınızı dile dökmek sizin için yararlı olacak. Hedeflerinizi yenileyecek, kendinizi geliştireceksiniz. Yeni projelere başlayabilirsiniz. Sosyal hayatınız ön plana çıkabilir. Bekarsanız kalıcı bir birlikteliğe adım atabilir, evliyseniz çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Yalnız bu hafta dikkat etmeniz bir başka konu sırlar olacak. Geçmişe ait sakladıklarınızın oraya dökülme ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. İş ve maddi konularda çeşitli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Artık sizin burcunuzun söz hakkını kullandığı bu dönemde, önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta Yengeç burcunda oluşan dolunayla birlikte artık sizi yoran ve sıkan her şeyi geride bırakacaksınız. Problemlerinizi çözebilir, kendinizle ve çevrenizdekilerle yüzleşmeler yaşayabilir, kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Aşk hayatınızda da bir döneme artık nokta koyuyorsunuz. Bu konuda değişime hazırlıklı olun. Bekarlar istedikleri gibi bir ilişkiye başlayacakken, evliler bir anda ayrılma kararı alabilir. Duygusal gelgitlerin ve değişimlerin çok hızlı gelişeceği bir haftadasınız. Maddi anlamda yeni yılla birlikte istediğiniz gelirlere daha rahat kavuşacaksınız. İş arayanlar istedikleri gibi bir iş bulabilir, iş değiştirmek isteyenlere yeni kapılar bu dönemde açılabilir. Bu dolunay döneminde hislerinize hiç olmadığı kadar kulak verin. Sizi doğru yönlendirecekler.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.