28 Eylül – 4 Ekim Haftalık Burç Yorumu

28 Eylül – 4 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 28 Eylül – 4 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 28 Eylül – 4 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 28 Eylül – 4 Ekim 2020 haftalık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 28 Eylül – 4 Ekim 2020 haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Kova, Boğa, İkizler burçları haftanız nasıl geçecek?

Bu hafta iki önemli gökyüzü olayı var. 30 Eylül’deki Satürn’ün geri hareketinin bitmesi ve 2 Ekim’deki dolunay. Yeni haftayla birlikte hemen her şey hız kazanarak, beklemede olan ya da yavaş ilerleyen konular çözüme kavuşacak. Burçların durumlarına gelecek olursak, dolunaydan en çok yine su burçları etkilenecek. Korkmayın! İyi etkiler bunlar.

Koç

2 Ekim’de burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Siz istemeseniz de yeni başlangıçlar yapmanız için zorlayabilir. Hisleriniz sizi her şeyi geride bırakıp, kaçma isteğinizi artırabilir. Belki de en iyisi yepyeni bir başlangıç yapmanız. Ancak sorumluluklarınız buna engel olacaktır. İçinde bulunduğunuz durumla yüzleşip, anda kalmayı başarabilirseniz sizin için daha iyi olacak. Kariyer ve para konularında da sizi destekleyen dolunay, duygusal hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde aynı etkiyi göstermiyor maalesef. İş değişikliği yapabilir ya da bulunduğunuz konumdan daha üst seviyeye geçebilirsiniz. Bu da kazanımlarınızı hem iş yerinizde hem sosyal çevrenizde bir üst noktaya taşıyacak. Duygusal hayatınız ise bu hafta sizi zorlayacak konulardan. Özellikle bugün ve dolunayın oluşacağı 2 Ekim’e kadar bu konuda sükûnetinizi korumanız çok önemli.

Boğa

Son zamanlarda sürekli aynı şeyleri yaşıyor olmaktan sıkıldınız. Rutinlik ve belirsizlik sizi psikolojik olarak yormuş olabilir. Ama endişelenmeyin. 2 Ekim’de ki dolunayın etkilerini de yaşadığınız bugünlerde kadersel değişimler kaçınılmaz olacak. Çok uzun zamandır emek verdiğiniz konular neticelenecek ve kazançlı çıkan siz olacaksınız. Kariyer hayatınızdaki değişim ise size iyi gelecek. Kazançlarınızı artıracak bu değişimle ilgili ilk haberi bugün alabilirsiniz. Yalnız bir Boğaysanız, evren size istediğiniz kişiyi ve ilişkiyi verecek. Bir mucize gibi hayatınıza girecek olan bu kişi, hayat akışınızı değiştirebilir. Partneri olan Boğalar, ilişkilerini rayına oturtacak. Bitmesi gereken bitecek, devam edenler mutluluğu yakalayacak. Bebek haberi alabileceğiniz bu hafta, istenmeyen gebeliklere karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler

Bu hafta özellikle de bugün tıpkı burcunuzun adında da olduğu gibi ikilemde kalabilirsiniz. Hayatınızdaki hemen her konuda karar vermekte zorlanacağınız bu hafta geçmişten gelen bir haber sizi zor durumda bırakabilir. Bu hafta kendinize biraz zaman ayırmalısınız. Özellikle psikolojinize iyi geldiğini düşündüğünüz aktivitelerle uğraşmak, içinde bulunduğunuz kararsız durumu daha iyi analiz etmenize ve doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Cuma günkü dolunay, size bazı sonlanmalar yaşatabilir. Bunlar canınızı sıkmasın. Her son yeni bir başlangıç diye düşünmeli ve gelecek planlarınızı ona göre yapmalısınız. Maddi konularda pek bir değişiklik yaşamayacağınız bu hafta, duygusal hayatınızda kararsızlık nedeniyle sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Doğayla vakit geçirmeniz ve eğer mümkünse su kenarında kendinizi dinlemeniz hem ruhsal hem bedensel olarak size iyi gelecek.

Yengeç

Yeter artık diyeceğiniz haftaya girdiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen her şeyi değiştirmek için kolları sıvayacaksınız. Size lazım olan biraz cesaret. Onu da dolunay etkisi size verecek. Kulaklarınızı dış dünyaya kapatıp, kafanızın dikine gitmeniz belki de ilk kez doğru bir davranış şekli olacak. Ama yine de sakinliğinizi koruyarak sizin için önemli insanlara fikirlerinizi kabul ettirebilirseniz, daha kolay ilerleyebileceksiniz. Yılbaşından beri çabaladığınız konular da meyvesini vermeye başlıyor. Şimdi arkanıza yaslanıp, meyveleri yeme zamanı. Çok zor bir yılı nihayet arkanızda bırakıyorsunuz da diyebiliriz. Bu etki Ekim sonuna kadar sürecek. Elinizi çabuk tutun ve verdiğiniz kararları uygulayın. Maddi anlamda da kazançlı günler sizi bekliyor. Ailesiyle problemi olan Yengeçler yine bu hafta sorunlara çözüm bulacaklar.

Aslan

Oldukça hareketli bir haftaya giriş yaptınız. Ateşinizle her yeri yakıp yıkabilirsiniz. O yüzden dikkatli olmalısınız. Dolunayın üzerinizdeki etkisi oldukça fazla. Gereksiz gerginliklerle, güzel giden tüm ilişkilerinizi bozabilirsiniz. Aşk, aile, arkadaşlık yani ikili ilişkilerinizin hepsi bozulabilir. Sakin olmanın ve mantıklı karar vermenin bir yolunu bulmazsanız bundan zararlı çıkacak olan yine sizsiniz. Onun için dikkatli olmalı ve öfkeyle hareket etmemelisiniz. Öfkeniz yüksek enerji yaratacağından hayatınıza Birdenbire aşkı çekebilirsiniz. Eğer aynı öfkeyle yanaşmamayı becerebilirseniz güzel ve kalıcı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Dolunay sorumluluklarınızı aksattığınızda ne gibi sorunlarla karşılaşacağınız konusunda bu hafta sizi uyarabilir. Maddi sorunlarınızı bu hafta aşamayabilirsiniz. Aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz.

Başak

İş arıyorsanız ya da işinizi değiştirmek istiyorsanız bu hafta bu şansı yakalayabilirsiniz. Çok kazançlı ve istediğiniz gibi bir işiniz olabilir. Bu durum kesinleşinceye kadar elinizdeki parayı dikkatli kullanmanız iyi olacak. Özel hayatınızda ise kötü giden bir ilişkiniz varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız size uygun biriyle tanışabilirsiniz. Bu hafta sizler için fırsatlar haftası. Dönemi iyi değerlendirmeye çalışın. Yılbaşından beri hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa bu dolunay tüm bunları düzeltme şansını size verecek. Bu hafta alacağınız haberler moralinizin yerine gelmesini sağlayacak. Dolunayın olumlu etkileriyle güzel bir hafta yaşayacaksınız. Kötü giden talihiniz nihayet yerini güzel ve sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Kıymetini bilin ve fırsatları kaçırmayın.

Terazi

Bu hafta aşk ve duygusal hayatınız sizi bir hayli meşgul edecek. İkili ilişkilerin önem kazandığı bu hafta gereksiz gerginliklerle yolunda giden her şeyi bozabilirsiniz. Bu hafta öfkeli ve gergin olmanız kaçınılmaz. Pek elinizde olmasa da sakin kalmayı becerebilmek adına bir şeyler yapmalısınız. Hayatınıza ani giriş çıkışlar olabilir. Bu durum kafanızı karıştırırsa en güvendiğiniz limana sığınmalısınız. Bu hafta hayatın üzerinize geldiğini hissedebilir, isyankar tavırlar sergileyebilirsiniz. Uzaklaşma şansınız varsa bulunduğunuz ortamda biraz uzaklaşmak ve hayatınızı dışardan izlemek size iyi gelecektir. Bu kafa karışıklığıyla yanlış ve gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Sonuçları sizi üzebilir. Siz inandığınız doğrulardan ayrılmamaya çalışın.

Akrep

Haftaya oldukça zorlu etkilerle başlıyorsunuz. 2 Ekim dolunayına kadar da maalesef bu böyle devam edecek. Özellikle aile ve varsa partnerinizin ailesiyle gergin zamanlar yaşamanız olası. Sizi anlamadıkları konusunda ısrar ederseniz, yine ve sadece siz üzüleceksiniz. Tartışmaların ortasında kalabilir, kendinizi savunmak zorunda hissedebilirsiniz. Öfkeyle hareket etmemeye çalışın.  Bu konuda en iyi destek yine partnerinizden gelecek. Yalnız bir Akrepseniz, uzundur yanı başınızda olan ama görmediğiniz o kişi elinizden tutacak. Hafta sonu gerginliğinizi dolunay sonrası atacaksınız. Aile meseleleri ile uğraşmak işlerinize yoğunlaşmanızı engelleyebilir. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin sonrasında düzeltmek adına daha çok çabalamanız gerekebilir.

Yay

Bu hafta işi gücü bırakıp aşk hayatınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Fırtınalı günlere hazırlıklı olun. Mevcut ilişkilerinizde ya tamam ya devam kararı alabilirsiniz. Yalnızsanız size uygun olduğunu ilk görüşte anlayacağınız biriyle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde de bazı iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz bu haftada iş yerinizdeki iş çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Dedikodunuzu yapabilir, hoşunuza gitmeyen sözler duyabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda güzel haberler de bugünden itibaren peş peşe gelmeye başlayacak. Buna bağlı olarak, kazançlarınız 2 Ekim dolunayından sonra gözle görülür bir biçimde artacak. Yeni işler ve oluşumlar neticesinde daha çok yorulacak ama o oranda kazanacaksınız.

Oğlak

Bu hafta 2 Ekim’e kadar hayatınızda önemli bir değişim olmasa da Cuma gününden sonra köklü değişimlere gebesiniz. Haftanız başlangıcından itibaren sıkıcı ve rutin geçecek. Cuma’dan sonra ise evinizi, işinizi hatta şehrinizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Tüm bu değişim önce sizi panikletse de sizin için iyi olacağını bilmelisiniz. Kolay karar veremeyen bir burç olarak, bazen olayları akışına bırakmanın iyi olacağını bilmelisiniz. İlişkisi olan Oğlaklar, bu net kararlardan nasibini duygusal hayatlarında da alacaklar. Olumlu sonuçlanacak bu kararlar, hayat değişimlerindeki ilk adımları olabilir. Maddi açıdan rahatlamak içinse bir süre daha sabretmelisiniz.

Kova

Güzel günlere başlıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızın netlik kazanacağı bu hafta kazançlarınız artacak. Ortaklıklar ya da iş yerinizdeki pozisyonunuzla ilgili iyicil etkileri 2 Ekim’deki dolunay getiriyor size. Aileniz ve yakın çevrenizle ilgili sorunlarınız varsa bu hafta hiç zorlanmadan bu konulara çözüm bulabileceksiniz. Bir aile büyüğünüzün de yardımıyla ciddi bir sorununuzdan kurtulmanız olası. Tüm bunlarla uğraşırken, aşk konusunda ani birlikteliklere başlayabilirsiniz. Yalnız kalıcı olacak bu birliktelik için biraz sosyalleşmeniz gerekiyor. Sanal dünyadan uzaklaşıp, gerçek dünyaya geçiş yapabilirseniz aşk konusunda da kazançlı çıkacağınız bir haftadasınız.

Balık

Para hanenizin şenleneceği bir haftaya girdiniz. Dolunayın en büyük etkisi kazançlarınız olacak. Aradığınız desteği hiç zorlanmadan bulacaksınız. Bu hafta kafanızı karıştıracak tek konu çocuklarınız ve etrafınızdaki gençler olacak. Onların sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çözüm bulmakta zorlanacağınız konular karşınıza çıkabilir. Bu konuda en büyük desteği partneriniz verecek. Yalnız bir Balıksanız, hiç ummadığınız birinden gelen bir teklif aklınızı karıştırabilir. Duygusal hayatınızı bu hafta yoluna koymakta zorlanabilirsiniz. Yalnız kalmanız ve kendinize zaman ayırmanız bu hafta önem kazanıyor. Sağlam kafayla doğru yolu bulmakta zorlanmayacaksınız.