28 Kasım Günlük Burç Yorumları

28 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 28 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 28 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 28 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 28 Kasım günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün gündeminizde finansal konular olacak. Kazançlarınızı arttırmanın yeni yollarını arayabilirsiniz. Gelir gider hesabı yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Günün geneli finansal konularda sürpriz gelişmelere de işaret ediyor. Bütçenizi aşacak harcamalardan uzak durmalı ve ekonomik olarak risk almamalısınız.

Boğa

Bugünü kendinize ayırabilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenebilir, kendinizi şımartmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Gün ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Beklemediğiniz birinden haber alabilirsiniz. Partneriniz ve iş ortaklarınız sizi şaşırtabilir. Ani ve plansız kararlar almamaya özen gösterin.

İkizler

Bugün psikolojiniz ve bilinç altınız ön plana çıkıyor. Kendinizi içe dönük hissedeceğiniz bugünü meditasyonla, ibadet veya duayla değerlendirebilirsiniz. Gizli kalmış meselelere ilginiz artabilir. Kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylara dikkat etmeniz gerekebilir. Bugünlerde bedensel ve ruhsal sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Yengeç

Bugün kendinizi sosyal hissedeceksiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak iyi gelebilir. Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik somut adımlar atmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Gün geneli romantik ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Arkadaş çevrenizden birinin size olan ilgisini fark edebilirsiniz.

Aslan

Sabah saatlerinde yaşayacaklarınız iş ve kariyer konularını ön plana taşıyor. Toplum önündeki konumunuz üzerine kafa yorabilir, kariyer planlaması yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. İş yükünüz artabilir, sorumluluklarınızı yerine getirirken kendinizi ihmal etmemelisiniz. Bugünlerde kadınlarla kurduğunuz ilişkilere ekstra özen gösterin.

Başak

Bugün hukuk, eğitimler ve seyahatler konuları ön planda. Günlük rutinlerinizden sıkılabilir, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgilenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla veya uzak akrabalarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Terazi

Gününüz finansal konularla ilgili sorunları çözmekle geçebilir. Krediler ve borçlarla ilgili konular ön planda olacak. Eşinizin veya iş ortağınızın finansal durumuyla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Risk içeren işlerden ve yatırımlardan uzak durmalısınız.

Akrep

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde bazı pürüzleri çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bugün yakınlarınızın ilgi ve desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinizle duygusal paylaşımlarda bulunmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Yalnızlar çok yakınlarında olan ama daha önce fark etmedikleri birinden teklif alabilirler.

Yay

Gününüz hayat rutinleriniz, sağlık ve çalışma hayatınız konularında sizi zorlayacak etkilerle başlıyor. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Özellikle boğaz bölgesiyle ilgili rahatsızlıklara karşı dikkatli olun ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Günlük hayatınıza çeki düzen vermek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Oğlak

Bugün flörtleşmekten keyif alacağınız, romantik bir gün olabilir. Çocuklarınıza yönelik sorumluluklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırabilir, hayatın eğlenceli yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biriyle flört konusu gündeme gelebilir.

Kova

Günü ev ve aile konularıyla uğraşarak geçirebilirsiniz. Evde zaman geçirmekten keyif alacağınız bugünü evinizin tadilat ve dekorasyon işleri için değerlendirebilirsiniz. Ailenize vakit ayırmak iyi gelecektir. Ev ve iş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kadınlarla ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık bir gün.

Balık

Gün geneli yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi ön planda olacak. Yeni eğitimlere katılmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Kısa süreli, sürpriz seyahatler gündeme gelebilir. Beklediğiniz haberler bugün nihayet alabilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakın dostlarınızla veya komşularınızla ani gerginlikler yaşayabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.