28 Ocak Günlük Burç Yorumları.. Bugün Hangi Burcu Ne Bekliyor?

28 Ocak 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 28 Ocak günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 28 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 28 Ocak burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 28 Ocak günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün Aslan burcunda bir dolunay var. Dolunayın da etkisiyle ruh halinizde, motivasyon ve mutluluğunuzda hızlı değişimler olabilir. Sürprizlerle karşılaşabilir, aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde ise beklenmedik değişimler yaşayabilirsiniz. Duygular daha yoğun ve daha güçlü olabilir. Eş ya da sevgilinizle şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Boğa

Bugün dolunayın etkileriyle yaşamınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Daha hırslı, daha net ve daha kararlı olabilirsiniz. Anlık gerilimlere dikkat etmelisiniz. İnatlaşmalar daha yıpratıcı sonuçlar doğurabilir. Dolunay size şans getiriyor. Şansınıza inanın. Dikkatli olun ve sabrın sizin mutluluğunuzun mükafatı olacağını bilerek hareket edin.

İkizler

Bugün Aslan burcunda oluşacak dolunayın etkisiyle planlarınızda, şartlarınızda ani değişimler olabilir. Yaşadığınız bir kafa karışıklığı veya kararsızlık net bir şekilde sonlanabilir. Anlık duygu ve düşüncelerle uzun vadeli kararlar almamaya dikkat edin. Yakın çevrenizde sözde arkadaş özde kıskanç kişilerin oyunları ile karşılaşabilir sırlarınızı ifşa olması ile zorlanabilirsiniz.

Yengeç

Dolunay size bolluk ve bereketle geliyor. Bugün finansal konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Kazançlarda artışlar, beklenmedik paralar gelebilir. Keyfi harcamalar yapabilir, kendi duygularınıza ve kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. İlişkilerde alma verme dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Bencil davranmamaya özen gösterin.

Aslan

Bugün insanlarla ilişkilerinizde dengeli ve kontrollü olmaya özen gösterin. Burcunuzda gerçekleşen dolunayın etkileriyle anlık gerilimler yaşayabilirsiniz. Zıtlaşmaları büyütmemeye, ilişkilerde şartları zorlamamaya dikkat etmelisiniz.  Aşk hayatınız başta olmak üzere ikili ilişkilerinizde görüş ayrılıkları iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

Başak

Bugün Aslan burcunda bir dolunay var. Ruhsal dünyanızda oluşan bir dolunay fedakarlıklar, alma verme dengesinde değişimler, yaşam düzeninizde farklılıklara gitme, rutinlerinizi değiştirme gibi konular gündeminize getirecek. Çalışma hayatınızda radikal bir değişim yaşayabilirsiniz. Alternatif işler, eğitimler ve projeler ile ilgilenebilirsiniz.

Terazi

Bugün Aslan burcunda oluşan dolunayla birlikte ikili ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Bir arkadaşlık ilişki duygusal bir partnerliğe doğru gidebilir. Küslük ve barışmalara açık enerjiler mevcut. Diplomatik davranmalı dostluk ve arkadaşlık kavramlarını birbirinden ayırt ederek herkese hak ettiği kadar değer vererek ilerlemelisiniz.

Akrep

Bugün Aslan burucunda oluşan dolunayla birlikte kontrolcü ve yönetici tavrınız öne çıkabilir. Hayatı, ilişkileri ve şartları kendi bildiğiniz gibi yönetmeye çalışabilirsiniz. İlişkilerde ego savaşları, güç mücadeleleri, kıskançlıklar zedeleyici olabilir. Samimi duygularla hareket etmelisiniz. Sizden saklanan bazı konular açığa çıkabilir.

Yay

Bugün Aslan burcunda dolunay var. Işığınızın parlayacağı bu zaman diliminde beklenmedik şans ve fırsatlar önünüze gelebilir. Şaşırtıcı haberler, şaşırtıcı telefonlar alabilirsiniz. İş görüşmeleri, iş hayatıyla ilgili radikal kararlar ve yeniliğe doğru gitme durumları gündeminize girebilir. Her konuda maksimum dikkatli olun ayaklarınızı yere sağlam basın.

Oğlak

Aslan burcunda oluşan dolunayla birlikte bugün finansal konularda cesur bir karar alabilir, para yönetimi ile ilgilenebilir, yatırımlardan kazançlar elde edebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde arzular ve tutkular ön plana çıkabilir. Bazı kişilerin beklenmedik rahatsız edici hamleleri ile karşılaşabilir yakınlarınızın bu tepkilerini anlamakta zorlanabilirsiniz.

Kova

Bugün ilişkiler alanınızda gerçekleşen dolunayın etkileriyle bazı ilişkilerinizde mevcut dengeler değişebilir. Hırs, özgüvensizlik, korkular ve bencillikler ilişkilere kalıcı zararlar verebilir. Dolunay enerjisi ile tahammülünüz azalabilir ve eşinizle yüksek sesli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun bu tartışmalarda bu sefer beklemediğiniz tepkiler alarak ilişkilerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

Balık

Bugün Aslan burcunda bir dolunay var ve bu dolunay mecburiyet ve zorunluluklar ile keyfi istek ve planlarınız arasında denge kurmanızı zorlaştırabilir. Gün içinde planlarınızı değiştiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş ortamında bir krizi çözmeniz gerekebilir. Çalışma hayatıyla ilgili düzen değişikliğine doğru gidebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.